Zadzwoń: 533-505-500 Zadzwoń: 533-505-500

Odtrucie Alkoholowe Warszawa

Alkohol zawiera wiele toksyn. Osoby, mające problem z nadmiernym spożyciem alkoholu, często wpadają w ciąg alkoholowy, a więc mogą pić kilka dni lub tygodni. Prowadzi to do zaburzeń w prawidłowym działaniu organizmu, niedoborów witamin i minerałów. Związki zawarte w alkoholu biorą udział w przemianie materii, powoduje to nieprzyjemne objawy zespołu abstynencyjnego, który jest odpowiedzią organizmu na biochemiczny głód. Rozwiązaniem tej sytuacji jest odtrucie organizmu.

Doświadczenie

Nasz zespół - to doświadczeni lekarze oraz ratownicy medyczni

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem każdego zabiegu dokładnie sprawdzamy stan twojego zdrowia

Dyskrecja

Gwarantujemy naszym pacjentom pełną Dyskrecję oraz prywatność

Odtrucie Alkoholowe z Dojazdem do Domu

W przypadku umiarkowanych objawów zespołu abstynencyjnego warto skorzystać z usługi odtrucia alkoholowego w domu. Jest to bezpieczne, dyskretne a także komfortowe rozwiązanie dla osób, które chcą przerwać ciąg alkoholowy. Nasz doświadczony zespół lekarzy rzetelnie monitoruje stan zdrowia podczas przeprowadzenia zabiegu odtrucia alkoholowego. Wybierając pomoc naszych specjalistów możesz być spokojny za swoje zdrowie, ponieważ zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pacjenci mieli bezpieczne, łagodne oraz komfortowe wyjście z nałogu. Po zabiegu dajemy rekomendacje pacjentom co do dalszego leczenia. W zależności od sytuacji rekomendujemy kilkudniowy detoks alkoholowy bądź implementację esperalu, który pomaga w zwalczeniu uzależnienia alkoholowego.


Gwarantujemy Ci pełną dyskrecję. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że dokumentacja jest chroniona w ściśle bezpiecznych miejscach. Dlatego wszelka informacja na temat Twojego zabiegu jest znana tylko Tobie oraz lekarzu.

Dojeżdżamy do: Warszawa (Praga Południe, Praga Północ, Żoliborz, Mokotów, Wilanów, Ochota, Wola, Bemowo, Ursynów, Bielany, Białołęka, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Włochy) oraz w jego okolicach (Ząbki, Pruszków, Łomianki, Józefów, Legionowo, Piaseczno, Sulejówek, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Góra Kalwaria). Także jest możliwy dojazd do innych miejscowości da dodatkową opłate.

Zadzwoń i dowiedz się o cenę odtrucia alkoholowego
w Warszawie i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

Celem odtrucia alkoholowego jest przerwania ciągu alkoholowego oraz złagodzenie skutków odstawienia alkoholu. Odtrucie uzupełnia poziom płynów oraz witamin w organizmie. Zabieg odtruwania prawie natychmiastowo wchłania się do krwi oraz uzupełnia niedobór minerałów, co skutkuje dość szybkim powrotem do normalnego funkcjonowania organizmu. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad medyczny oraz podstawowe badania sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia. Po czym podaje pacjentowi kroplówkę z preparatami, które zawierają leki przeciwbólowe, osłonowe, relaksacyjne, a także witaminy i minerały. Dożylnie podawane preparaty przynoszą dużo lepsze efekty niż tradycyjne sposoby na zwalczenie objawów nadmiernego spożycia alkoholu. Dlatego pierwsze efekty polepszenia samopoczucia poczujesz już podczas podania leków, z znaczne polepszenie już po godzinie!

533-505-500

Kto powinien zdecydować się na
odtrucie po alkoholu?

Jeśli chodzi o detoksykację alkoholu, decyzję o jej podjęciu powinna podjąć każda osoba, która uważa, że ​​ma problemy z nadużywaniem tej substancji. Znana "lampa sygnalizacyjna" powinna się zaświecić, gdy zauważymy, że nie możemy kontrolować ilości spożytego przez nas alkoholu. Jeśli zdarza się, że pijesz alkohol sam, często masz przyjęcia i jest to stały element Twojego życia, jeśli nie możesz zrezygnować z alkoholu na przyjęciu - może to być pierwszy objaw wskazujący na problem alkoholowy. Pamiętaj, że im szybciej zareagujesz, tym większa szansa, że ​​będziesz w stanie pozbyć się uzależnienia! Wzrost spożycia alkoholu w dłuższym okresie czasu prowadzi do znacznego uszkodzenia zdrowia pacjenta.  Masz następne objawy?

 • Czujesz, że nie możesz przestać ranić siebie, bliskich lub kogoś innego.
 • Wymiotujesz wiele razy i nie możesz przestać.
 • Wymiotujesz krwią lub wygląda na kawę.
 • Masz problemy z oddychaniem lub oddychasz bardzo szybko.
 • Twoje serce bije ponad 120 razy na minutę i nie zwalnia.
 • Masz ból w klatce piersiowej.
 • Masz napad.
 • Bóle głowy i zawroty głowy,
 • Nudności skrętne
 • Skurcze i dreszcze
Detoksykacja dzięki działaniu nie tylko zmniejsza powyższe objawy, ale także znacznie poprawia stan duchowy pacjenta i zmniejsza choroby psychiczne, w tym:
 • wahania nastroju,
 • agresja połączona z nerwowością
 • niepokój
 • bezsenność
 • halucynacje, urojenia i delirium.
Dodatkowe korzyści z usuwania alkoholu:
 • Szybki efekt w postaci poprawy samopoczucia i regeneracji, odczuwalny już podczas podania kroplówki
 • Bezbolesna iniekcja
 • Brak konieczności wykonania badań lekarskich
 • Usługa wykonywana przez fachową obsługę medyczną
 • 100% wchłanianie składników, ponad dwukrotnie wyższe niż w przypadku suplementów doustnych
533-505-500

Jak to działa?

Umówienie Wizyty

Dyspozytorzy czekają na twój telefon 24/7.
Nasi ratownicy dojeżdża już w 45 minut.

Wywiad Medyczny

Przed zabiegiem przeprowadzimy indywidualny wywiad medyczny żeby sprawdzić stan Twojego zdrowia.

Zabieg

Podłączamy kroplówkę z preparatem, który zapewni Ci powrót do formy już podczas zabiegu.

Co po odtruciu?

Jeżeli pacjent miał łagodne objawy zespołu abstynencyjnego – jednorazowe odtrucie alkoholowe pomoże zwalczyć kaca. Także wzmocni organizm niezbędnymi witaminami oraz elektrolitami. Natomiast w przypadku nadmiernego spożycia alkoholu w ciągu dłuższego czasu potrzebna jest kilkudniowa detoksykacja organizmu bądź długotrwale odstawienie alkoholu dla wyjścia z nałogu alkoholowego. Po odtruciu alkoholowym, gdy organizm jest oczyszczony od alkoholu oraz ma prawidłowe funkcjonowanie, najważniejszym jest zachowanie trzeźwości. W tym przypadku skutecznym rozwiązaniem może być implementacja esperalu (wszywki alkoholowej), która zniechęca do spożycia alkoholu. Najważniejszą, a także najtrudniejszą kwestią w walce z chorobą alkoholową jest pozbycia się chęci do alkoholu. W tym przypadku może być pomocna terapia leczenia alkoholizmu.

Usługi po odtruciu alkoholowym

W przypadku dłuższego ciągu alkoholowego, bądź uzależnienia od alkoholu rekomendowane są zabiegi, które znacząco zmniejszają liczbę alkoholu we krwi, bądź zniechęcają do spożycia alkoholu.

Czy odtrucie alkoholowe w domu jest bezpieczne?

Samo przerwanie sekwencji może być niebezpieczne i prowadzić do wielu komplikacji, dlatego powinieneś wybrać profesjonalne odtrucie w Warszawie. Gdzie profesjonalni lekarze przeprowadzą profesjonalne odtrucie alkoholowe. Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad lekarski oraz podstawowe badania (który sprawdza, między innymi poziom alkoholu w organizmie), co pozwala bezpiecznie przywrócić organizm do normalnego funkcjonowania.

Gwarantujemy Ci pełną dyskrecję. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że dokumentacja jest chroniona w ściśle bezpiecznych miejscach. Dlatego wszelka informacja na temat Twojego zabiegu jest znana tylko Tobie oraz lekarzu.

Dlaczego odtrucie alkoholowe
w kac-pomoc?

Nasza kadra ratowników medycznych posiada wieloletnie doświadczenie w zwalczeniu chorób alkoholowych. W kac-pomoc zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną podczas przeprowadzania wszystkich zabiegów związanych z nałogiem alkoholowym. Zawsze przed odtruciem sprawdzamy stan zdrowia pacjenta. Chcemy być pewni tego, że nasi pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Podczas podawania leków lekarze tłumaczą działanie leków, a także dają rekomendację co do dalszego polepszenia stanu zdrowia. W kac-pomoc nie tylko przerywamy ciąg alkoholowy, ale także psychologicznie wspieramy i motywujemy naszych pacjentów w dalszym zwalczeniu nałogu alkoholowego.

533-505-500
Dlaczego odtrucie alkoholowe w kac-pomoc?

Opinie Naszych Klientów

Interesuje cię jaka jest cena odtrucia alkoholowego? Zadzwoń - odpowiemy na wszystkie pytania

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Często Zadawane Pytania

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas zabiegów odtrucia alkoholowego:

Nie ma wielu przeciwskazań do odtruwaniua organizmu kroplówką z płynem wielopłynowym. Jednak, aby zapewnić naszym pacjentom maksymalne bezpieczeństwo, przeprowadzamy podstawowe badania lekarskie oraz wywiad medyczny przed podaniem kroplówki.

Dostarczamy naszym pacjentom fizjologiczny płyn, który zaiera sole sodowe, potasowe, wapniowe i magnezowe. W zależności od potrzeb kroplówkę na odtruwanie można wzbogacić o glukozę, witaminy oraz specjalnie dobrane leki.

Każdy organizm indywidualnie reaguje na podanie leków oraz elektrolitów, które są w płynach, które podajemy. Natomiast większość naszych pacjentów czuje poprawę odczucia w dość krótkim czasie. Pełna regeneracja organizmu jest odczuwalna po kilku godzinach podania leków.

533-505-500