Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Biała Podlaska i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie wprowadzania i podawania leku Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie Esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych nawet przez 12 tygodni, a sama procedura zakładania implantu alkoholowego jest łatwa i bezbolesna.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) to lek, który jest umieszczany pod skórą pacjenta.

Skutkiem wszczepienia implantu alkoholowego jest powstrzymanie pacjenta od picia alkoholu. Proces wszycia alkoholu polega na umieszczeniu leku na skórze. Przez kilka miesięcy lek powoli dostaje się do krwiobiegu i stopniowo zatrzymuje metabolizm alkoholu.

Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać w organizmie nieprzyjemne, a czasem niebezpieczne skutki uboczne, takie jak bóle brzucha, nudności wymioty i zawroty głowy. Nasi eksperci są obecni w Biała Podlaska i okolicznych regionach (odwiedzamy domy pacjentów).

Jak działa esperal?

Po leczeniu spożywanie alkoholu może powodować niepożądane negatywne skutki uboczne.

Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", ponieważ obawiają się wystąpienia skutków ubocznych. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych metod pozbycia się alkoholizmu. Warto wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe przeprowadzane są przy znieczuleniu miejscowym.

Stąd też zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą leku Esperol. Alkohol Spike może być skuteczną metodą na zachowanie trzeźwości. Skuteczność leku, jak również koszt jego stosowania, w porównaniu z innymi opcjami leczenia uzależnienia od alkoholu, sprawiają, że stosowanie esperalu jest dla wielu osób opłacalne.

Jak przebiega zabieg wszczepienia esperalu?

W Biała Podlaska Czas potrzebny do wszczepienia esperalu wynosi około 25 do 35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Jedynym warunkiem wykonania zabiegu jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem wykwalifikowany lekarz przedstawi korzyści i ryzyko, jakie może wynikać ze stosowania danej metody leczenia uzależnienia od alkoholu, udzieli informacji o przeciwwskazaniach do zabiegu i po zabiegu.

Impementację oferujemy w Biała Podlaska, u pacjentów w ich domu. Przed zabiegiem przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu szeregu dokumentów, pacjent wyraża zgodę na zabieg. Pacjent przyjmuje również do wiadomości negatywne konsekwencje picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po zabiegu wszczepienia i implantacji Esperalu nie wolno spożywać napojów alkoholowych.

U pacjentów, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą wystąpić objawy zagrażające życiu. Należy mieć świadomość, że objawy mogą ujawnić się również podczas stosowania produktów zawierających alkohol etylowy, na przykład wina lub octu, płynu do płukania ust oraz niektórych kosmetyków zawierających alkohol. Pamiętajmy, że implantacja alkoholu nie gwarantuje całkowitego odstawienia alkoholu po zakończeniu jego działania.

Gdy esperal przestanie działać, możesz ponownie odczuwać chęć picia. Dlatego zaleca się, aby esperal był częścią kompletnego programu leczenia uzależnień i aby uzupełnić procedurę o rehabilitację psychologiczną, która pomoże Ci wrócić do normalnego trybu życia. Prawie 100% pacjentów, którzy przeszli przez procedurę, byli w stanie skutecznie odtruć się od alkoholu.

Procedura jest zazwyczaj dobrze przyjmowana przez większość pacjentów. Do szycia używane są tylko atestowane preparaty. Przed wykonaniem szycia pacjent powinien przejść rehabilitację i kompleksową terapię uzależnień.

Szycie alkoholowe - do kogo się zwrócić?

Pytanie o to, gdzie można się udać do Biała Podlaska nie jest zbyt trudne. Istotne jest, aby ocenić, jak dobrze dana osoba jest przygotowana do leczenia.

Ważne jest, aby zrozumieć umiejętności i wiedzę lekarza, a także jego doświadczenia z zastrzykami alkoholu. Ale chęć pozbycia się uzależnienia od alkoholu jest najważniejszym czynnikiem.

Jeśli dyskutujemy o tym, co jest najważniejsze w realizacji zabiegu implantacji, to przede wszystkim musimy skupić się na nastawieniu pacjenta do jego trudności. Pacjent musi zdać sobie sprawę z tego, że u podstaw jego problemów i wpadek, leży uzależnienie i jeśli pacjent nie będzie chciał skończyć z nałogiem, będzie się on pogłębiał.

Jest to znak, że pacjent ma wątpliwości co do profesjonalizmu swojego lekarza. W tego typu sytuacji kodowanie nie jest rozwiązaniem. Prawdopodobieństwo udanego leczenia znacznie wzrośnie, jeśli pacjent czuje empatię do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu bycia. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w Biała Podlaska profesjonalnie wykonuje każdy zabieg, a spersonalizowane podejście może pomóc Ci pokonać uzależnienie z łatwością.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Biała Podlaska

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500