Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Białobrzegi i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w dziedzinie infuzji i podawania esperalu osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które mogą spowolnić metabolizm alkoholu w organizmie. Esperal działa zniechęcająco do spożywania alkoholu przez okres 12 miesięcy. Procedura wstrzykiwania alkoholu jest szybka i łatwa.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal znany jest również jako implant alkoholowy, jest lekiem, który umieszcza się pod skórą.

Celem implantów alkoholowych jest powstrzymanie osoby od picia alkoholu. Proces szycia alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez kilka miesięcy, powoli zmniejszając metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać w organizmie niekomfortowe, a nawet niebezpieczne skutki uboczne, takie jak nudności, bóle brzucha, zawroty głowy i wymioty.

Nasi specjaliści działają na terenie [KLUCZBORK-1] i okolicznych powiatów (dowozimy pacjentów do domu).

Jak działa esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu powoduje nieprzyjemne odczucia w organizmie. Strach przed doznaniem nieprzyjemnych skutków ubocznych jest powodem, który powstrzymuje ludzi przed piciem alkoholu w "procentach".

Jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na przerwanie uzależnienia od alkoholu. Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są przy znieczuleniu miejscowym. Stąd też sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Polega on na umieszczeniu leku Esperol na skórze pacjenta. Alkohol Spike może być świetną metodą na zachowanie trzeźwości. Skuteczność leku i niska cena wdrożenia, w porównaniu z innymi opcjami leczenia uzależnień, sprawiają, że Esperal jest rozsądną opcją dla wielu pacjentów.

Jak przebiega zabieg wszczepienia implantu esperalu?

W Białobrzegi Procedura implantacji esperalu może trwać od 25 do 35 minut.

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Do wszczepienia alkoholu wymagana jest świadoma zgoda pacjenta. Warunkiem przeprowadzenia procedury jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny. Doświadczony lekarz wyjaśni potencjalne ryzyko i korzyści, jakie wiążą się z wybraną przez Państwa procedurą leczenia uzależnienia od alkoholu.

Poinformuje również o wszelkich przeciwwskazaniach oraz o tym, co należy zrobić po zabiegu. Impementację wykonujemy w Białobrzegi miejscu, wewnątrz lokalizacji pacjenta. Przed zabiegiem przeprowadzane jest badanie pacjenta, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie pacjent zobowiązany jest do podpisania kilku dokumentów potwierdzających, że wyraża zgodę na zabieg i jest świadomy potencjalnych konsekwencji w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu Esperalu spożywanie napojów alkoholowych jest surowo zabronione.

U pacjentów, którzy nie przestrzegają zaleceń lekarza, mogą wystąpić poważne objawy. Należy mieć świadomość, że objawy mogą być spowodowane przez przedmioty, które zawierają alkohol etylowy, takie jak ocet spirytusowy, wino, płyn do płukania ust i kosmetyki zawierające alkohol. Istotne jest, aby zrozumieć, że wszczepienie esperalu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po ustaniu jego działania.

Po tym jak esperal przestał działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia. Z tego powodu zaleca się wszycie esperalu w ramach kompleksowego leczenia uzależnienia oraz towarzyszenie leczeniu rehabilitacją psychologiczną, która może pomóc w powrocie do normalnego trybu życia.

Prawie 100% pacjentów, którzy przeszli przez zabieg, może z powodzeniem rzucić alkohol. Procedura jest ogólnie akceptowana przez większość pacjentów. Zabieg może być wykonany tylko przy zachowaniu wszystkich zasad i przy pomocy certyfikowanych preparatów. Szycie odbywa się w sposób anonimowy, a pacjentom zaleca się przejście przez rozbudowaną terapię uzależnień, która obejmuje rehabilitację.

Zaszywanie alkoholu - do kogo należy się udać?

Sprawa tego, gdzie można się udać do Białobrzegi nie jest taka trudna.

Kluczowe jest poznanie poziomu przygotowania danej osoby do poddania się leczeniu. Ważne jest, aby zrozumieć, jak profesjonalny lekarzjak również ich doświadczenie z zastrzykami alkoholowymi.

Jednak głównym powodem jest chęć pozbycia się uzależnienia od alkoholu.

Omawiając to, co jest najważniejsze w implementacji implantu musimy skupić się na nastawieniu pacjenta do tego zagadnienia. Źródłem wszelkiego zła oraz źródłem każdej przypadłości i nieszczęścia jest uzależnienie. Jeśli pacjent nie chce zrezygnować z picia, to tylko pogłębi problemy. Jeśli pacjent jest na konsultacjach i ma wątpliwości co do profesjonalizmu lekarza, to jest to oznaka problemu.

W takim przypadku kodowanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jeśli pacjent czuł empatię w stosunku do lekarza i był zadowolony z jego profesjonalnego podejścia, to szanse na udane leczenie wzrastają. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w Białobrzegi profesjonalnie wykonuje każdy zabieg. Zindywidualizowane podejście pozwala z łatwością wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Białobrzegi

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500