Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Bieżuń i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w zakresie wdrażania i podawania leku Esperal pacjentom cierpiącym na alkoholizm. Alkohol w zastrzyku zawiera składniki, które mogą spowolnić metabolizm alkoholu w organizmie.

Esperal działa zniechęcająco do spożywania alkoholu przez okres do 12 miesięcy. Procedura wszczepienia alkoholu jest szybka i łatwa.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal często określany jako implant alkoholowy jest lekiem, który jest aplikowany pod skórę.

Implanty alkoholowe mają na celu powstrzymanie pacjentów od picia alkoholu. Proces szycia alkoholu polega na umieszczeniu leku na skórze. Przez pewien czas lek powoli dostaje się do krwiobiegu i stopniowo blokuje metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować bóle brzucha, nudności i wymioty oraz zawroty głowy.

Nasi eksperci znajdują się w Bieżuń, jak również w jego dzielnicach (przyjmujemy pacjentów do domów).

Jak działa esperal?

Po leczeniu spożywanie alkoholu może mieć nieprzyjemne skutki uboczne. Osobom uzależnionym od alkoholu odradza się picie "procentów", ponieważ obawiają się negatywnych skutków ubocznych. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów na pozbycie się alkoholizmu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym.

Dzięki temu jest on wygodny dla pacjentów. Polega na umieszczeniu pod skórą pacjenta substancji Esperol. Alkohol Spike to skuteczna metoda na zachowanie trzeźwości. Esperal jest dla wielu rozwiązaniem przyjaznym dla budżetu ze względu na wysoką skuteczność i niski koszt.

Jaka jest procedura, aby esperal został wykonany?

W Bieżuń w Bieżuń czas, jaki zajmuje wstrzyknięcie esperalu może wynosić około 25-35 minut. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Do implantacji alkoholu konieczna jest świadoma zgoda pacjenta.

Pacjent musi powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed momentem wykonania zabiegu. Przed zabiegiem doświadczony lekarz omówi korzyści i ryzyko, jakie może wynikać ze stosowania wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu, doradzi o przeciwwskazaniach do zabieguoraz przedstawi raport kontrolny po zabiegu. Usługi impementacji oferujemy w Bieżuń w miejscu zamieszkania pacjenta.

Przed zabiegiem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Po podpisaniu szeregu dokumentów uznaje się, że pacjent wyraził zgodę na zabieg. Również pacjent jest świadomy potencjalnych konsekwencji, jakie będzie miało picie alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu jest zabronione. Jeśli pacjenci nie zastosują się do zaleceń lekarza, mogą wystąpić objawy zagrażające życiu.

Należy pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez substancje zawierające alkohol etylowy, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust i inne kosmetyki zawierające alkohol. Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Po zakończeniu okresu działania esperalu może pojawić się ponownie chęć spożywania alkoholu. Kluczowe jest, aby uzyskać szwy esperalowe jako część kompletnego leczenia uzależnienia.

Możliwe jest również leczenie psychologiczne, które pomoże w powrocie do normalności. Większość pacjentów, którzy poddali się zabiegowi, może z powodzeniem zakończyć swoje uzależnienie od alkoholu. Zabieg jest ogólnie dobrze akceptowany przez większość pacjentów. Do szycia używane są tylko atestowane substancje.

Przed wykonaniem zabiegu pacjent musi przejść rehabilitację i kompleksowe leczenie uzależnień.

Na kogo można liczyć w przypadku szycia po alkoholu?

Pytanie, gdzie udać się do Bieżuń nie jest zbyt trudne. Ważne jest, aby zrozumieć, jak bardzo dana osoba jest gotowa do poddania się leczeniu. Kluczowa jest świadomość umiejętności zawodowych lekarzaa także jego doświadczenie w zakresie wstrzykiwania alkoholu.

Jednak na pierwszym planie pozostaje pragnienie alkoholika, aby zakończyć swój nałóg.

Jeśli omawiamy to, co najważniejsze do rozważenia przy wdrażaniu chirurgii implantologicznej, to po pierwsze musimy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do tych spraw. Korzeniem wszelkiego zła i źródłem większości jego kłopotów i problemów jest uzależnienie.

Jeśli pacjent nie chce przestać pić, to tylko pogłębi problemy. Świadczy to o tym, że pacjenci nie są pewni profesjonalizmu swojego lekarza. Kodowanie nie jest w tym przypadku opłacalnym rozwiązaniem. Szanse na sukces w leczeniu są znacznie zwiększone, jeśli pacjent czuje empatię do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu. Nasz personel wykwalifikowanych specjalistów w Bieżuń profesjonalnie wykonuje każdy zabieg, a spersonalizowane podejście pomaga szybciej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Bieżuń

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500