Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Błonie i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w wykonywaniu zastrzyku esperal dla pacjentów z problemem alkoholizmu. Zastrzyk alkoholowy zawiera związki, które zmniejszają tempo metabolizmu alkoholu w organizmie.

Esperal działa zniechęcająco do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy. Zabieg wszczepienia alkoholu jest prosty i łatwy.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal znany również jako implant alkoholowy jest lekiem, który nakłada się na skórę. Celem wszczepienia implantu alkoholowego jest zniechęcenie pacjenta do picia alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal.

Po kilku miesiącach lek powoli dostaje się do krwiobiegu i zatrzymuje proces metabolizmu alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne dla organizmu skutki uboczne. Należą do nich nudności, bóle brzucha, zawroty głowy i wymioty. Nasi specjaliści znajdują się w Błonie i okolicach (odwiedzamy rezydencje pacjentów).

Jak działa esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu przynosi organizmowi nieprzyjemne doznania.

Obawa przed doświadczeniem negatywnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione przed piciem z "procentami". Podana metoda leczenia alkoholizmu należy do ekonomicznych metod leczenia uzależnienia od alkoholu.

Należy pamiętać, że zastrzyki z alkoholu wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym. Stąd zabieg nie jest trudny dla pacjenta. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to doskonałe rozwiązanie na zachowanie trzeźwości.

Esperal jest opłacalnym rozwiązaniem dla wielu ze względu na swoją skuteczność i przystępną cenę.

W jaki sposób działa proces esperalu?

W Błonie w Błonie czas, jaki jest potrzebny do założenia esperalu to około 25 do 35 minut.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjentów zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych, które są sterylne, jak również w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjent musi powstrzymać się od spożywania alkoholu przez okres 24 godzin przed tym, kiedy można rozpocząć procedurę. Przeszkolony lekarz przedstawi potencjalne ryzyko i korzyści wynikające z wybranej metody radzenia sobie z uzależnieniem od alkoholu. Lekarz poinformuje również o przeciwwskazaniach do tej procedury oraz o tym, co należy zrobić po zabiegu.

Usługi impementacji oferujemy w Błonie w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie fizykalne w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, które mogłyby uniemożliwić szycie.

Pacjent podpisuje dokument stwierdzający, że wyraził zgodę na zabieg oraz został poinformowany o potencjalnych konsekwencjach w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu i implantacji Esperalu spożywanie napojów alkoholowych jest surowo zabronione. U pacjentów, którzy nie przestrzegają zaleceń lekarza, mogą wystąpić niebezpieczne objawy. Należy pamiętać, że objawy mogą rozwinąć się również po użyciu przedmiotów, które zawierają alkohol etylowy na przykład wino lub ocet, płyn do płukania ust, a także niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe nie gwarantują całkowitego odrzucenia alkoholu po zakończeniu działania. Po zakończeniu okresu działania Esperalu może pojawić się ponownie chęć spożywania alkoholu. Dlatego zaleca się, aby zszyć esperal być częścią kompletnego leczenia uzależnieńi połączyć procedurę z rehabilitacji psychologicznejktóra pozwoli Ci wrócić do normalnej rutyny. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 100 do 99%.

Pacjenci na ogół dość dobrze tolerują zabieg. Do szycia używane są tylko certyfikowane produkty. Przed wykonaniem szycia pacjent wymaga rehabilitacji i kompleksowej terapii uzależnień.

Szycie po alkoholu - do kogo się zwrócić?

W rzeczywistości kwestia tego, na kogo można liczyć w Błonie nie jest zbyt trudna.

Ważniejsza jest świadomość tego, jak dobrze ktoś jest przygotowany do leczenia. Istotne jest zrozumienie fachowości lekarza, jak również jego doświadczeń z zastrzykami z alkoholu. Jednak to pragnienie alkoholika, aby zakończyć swój nałóg pozostaje najważniejsze.

Jeśli mówimy o tym, co jest najbardziej kluczowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy wdrażaniu implantów, to po pierwsze, powinniśmy przyjrzeć się nastawieniu pacjenta do jego problemów.

Przyczyną całego zła i źródłem wielu jego problemów i wpadek jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie chce rzucić picia, spowoduje to tylko kolejne problemy. Jeśli pacjent idzie na konsultacje, ale ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to jest to oznaka problemu.

Kodowanie nie sprawdzi się w tej sytuacji. Jeśli pacjent poczuje empatię do lekarza i zaakceptuje jego profesjonalny sposób bycia i fachowość, szanse na powodzenie w pokonaniu problemu rosną. Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Błonie profesjonalnie wykonuje każde leczenie. Indywidualne podejście pomaga szybciej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Błonie

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500