Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Cegłów i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal pacjentom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy to mieszanka substancji, które zmniejszają tempo metabolizmu alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 tygodni, a aplikacja implantu jest szybka i bezbolesna.

Czym dokładnie jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) to lek, który jest umieszczany pod skórą pacjenta.

Implanty alkoholowe mają na celu uniemożliwienie pacjentom spożywania alkoholu. Wszywanie alkoholu to proces umieszczania leku esperal pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, powoli zmniejszając metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne dla organizmu działania niepożądane. Należą do nich nudności, dyskomfort żołądkowy, zawroty głowy i wymioty.

Nasi specjaliści pracują w Cegłów i jego powiatach (odwiedzamy pacjentów w domu).

Co to jest esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać niepożądane skutki uboczne. Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów" z obawy przed wystąpieniem niepożądanych skutków. Procedura leczenia alkoholizmu jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na wyleczenie choroby alkoholowej.

Należy pamiętać, że zastrzyki z alkoholu podawane są przy znieczuleniu miejscowym. Dlatego też sam zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Polega on na aplikacji substancji Esperol pod skórę pacjenta. Alkohol Spike to świetne rozwiązanie, które pomoże Ci zachować czystość.

Skuteczność substancji oraz tani koszt realizacji, w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnienia od alkoholu, sprawia, że Esperal jest przystępną opcją dla wielu pacjentów.

Na czym polega praca przy zabiegu implantacji esperalu?

W Cegłów jest czas, który zajmuje wszczepienie esperalu to około 25 do 35 minut. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i komfortu zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych oraz w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji z użyciem alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjenci muszą powstrzymać się od spożywania alkoholu przez co najmniej 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Przed zabiegiem wykwalifikowany lekarz omówi korzyści i ryzyko, które może wynikać z zastosowania określonych metod leczenia uzależnienia od alkoholu. Wyjaśnią ewentualne przeciwwskazania do zabieguoraz przedstawią raport kontrolny po zabiegu. Usługi impementacji oferujemy w Cegłów w domu pacjenta. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Po podpisaniu szeregu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Dodatkowo pacjent przyjmuje do wiadomości negatywne konsekwencje picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po implantacji jest surowo zabronione. Pacjenci, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą doświadczyć poważnych objawów.

Należy pamiętać, że objawy mogą być również skutkiem działania produktów zawierających alkohol z alkoholem etylowym, takich jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy zrozumieć, że implantacja alkoholu nie gwarantuje całkowitego odrzucenia alkoholu po ustaniu jego działania. Po zakończeniu czasu działania esperalu może powrócić pokusa picia alkoholu. Ważne jest, aby mieć wszyty esperal jako część kompletnego leczenia uzależnienia. Możesz również uzyskać leczenie psychologiczne, aby pomóc Ci wrócić do regularnego.

Około 99% osób, które miały zabieg, może z powodzeniem zakończyć swoje uzależnienie od alkoholu. Pacjenci na ogół dobrze tolerują procedurę. Zabieg wykonuje się tylko wtedy, gdy przestrzega się zasad i przy pomocy wykwalifikowanych preparatów. Przed wykonaniem szycia pacjent musi przejść rehabilitację i kompleksową terapię uzależnień.

Wszywanie alkoholu - do kogo się zwrócić?

W rzeczywistości problem dotyczący tego, z kim skonsultować się w [KLUCZE-1] nie jest zbyt trudny.

Kluczowa jest świadomość tego, jak dobrze ktoś jest przygotowany do leczenia. Oczywiście, ważne są możliwości zawodowe lekarza, a także doświadczenie, jakie posiada w wstrzykiwaniu alkoholu. Jednak, chęć przerwania uzależnienia osoby uzależnionej od alkoholu jest głównym powodem.

Jeśli mówimy o tym, który aspekt jest najważniejszy przy wdrażaniu implantu, to przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do problemu.

Pacjent musi zdać sobie sprawę, że korzeniem zła, które jest źródłem wszystkich jego problemów i wpadek jest uzależnienie i jeśli nie chce się wyeliminować alkoholizmu to będzie jeszcze gorzej.

Jest to znak, że pacjent ma wątpliwości co do profesjonalizmu swojego lekarza. W takim przypadku kody nie będą działać. Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrastają, jeśli pacjent czuje empatię do lekarza i docenia jego profesjonalne podejście. Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Cegłów profesjonalnie wykonuje każdy zabieg, a nasze zindywidualizowane podejście pozwala na łatwe wyjście z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Cegłów

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500