Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Chełm i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w podawaniu Esperalu pacjentom z problemem alkoholizmu. Metabolizm organizmu jest spowalniany przez wstrzykiwanie alkoholu. Esperal może być stosowany w celu zaprzestania picia alkoholu na okres do 12 miesięcy. Procedura wszczepienia alkoholu jest łatwa i prosta.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal, znany również jako implant alkoholowy jest lekiem, który jest umieszczany pod skórą.

Implanty alkoholowe są wykonane w celu zniechęcenia pacjentów do używania alkoholu. Wszywka alkoholowa to zabieg polegający na umieszczeniu pod skórą leku esperal. W ciągu kilku miesięcy lek powoli dostaje się do krwiobiegu i blokuje metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nudności, bóle brzucha, wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się w [KLUCZBORK-1] i jego dzielnicach (dojeżdżamy do domu pacjenta).

Co to jest esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu wyzwala w organizmie nieprzyjemne odczucia.

Strach przed doznaniem nieprzyjemnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione od spożywania napojów z "procentami". Podejście do leczenia alkoholizmu należy do ekonomicznych metod leczenia uzależnienia od alkoholu. Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. W związku z tym, zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Polega on na zaaplikowaniu leku Esperol pod skórę pacjenta. Alkohol Spike to wspaniały sposób na zachowanie trzeźwości.

Esperal jest przystępnym rozwiązaniem dla wielu ze względu na wysoką skuteczność i przystępną cenę.

W jaki sposób wykonuje się metodę esperalu?

W Chełm Wszczepienie esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego, a także w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia implantu alkoholowego wymaga świadomej zgody pacjenta.

Warunkiem, który musi być spełniony do wykonania zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem wykwalifikowany lekarz omówi korzyści i potencjalne ryzyko wynikające ze stosowania jakiejkolwiek metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Omówią przeciwwskazania przed zabiegiem i po zabiegu.

Impementacja jest wykonywana w regionie Chełm, w miejscu, w którym znajduje się pacjent. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

Następnie pacjent podpisuje tablicę z informacją, że zgadza się na zabieg i jest świadomy ryzyka, jeśli po zabiegu będzie/był nadal spożywał alkohol.

Po zabiegu

Picie alkoholu po zabiegu jest surowo zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta. Pamiętaj również, że objawy mogą być wywołane przez przedmioty, które zawierają alkohol etylowy, np. ocet spirytusowy, wino, płyn do płukania ust i inne kosmetyki zawierające alkohol. Należy pamiętać, że wszczepienie alkoholu nie zapewnia całkowitego odrzucenia alkoholu do czasu zakończenia jego działania.

Po zakończeniu okresu działania esperalu może powrócić ochota na spożywanie alkoholu. Ważne jest, aby szwy esperalowe były częścią kompletnego leczenia uzależnień. Możesz również uzyskać leczenie psychologiczne, aby pomóc Ci wrócić do regularnego. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 100 do 99%. Większość pacjentów toleruje zabieg dość dobrze. Zaszycie może być wykonane tylko wtedy, gdy przestrzegane są zasady i przy pomocy zatwierdzonych preparatów. Zaszycie odbywa się pod osłoną anonimowości, a pacjentowi zaleca się podjęcie szeroko zakrojonego leczenia uzależnień, które obejmuje rehabilitację.

Wszywka alkoholowa - do kogo należy się zgłosić?

W rzeczywistości pytanie o to, do kogo zwrócić się w Chełm nie jest zbyt trudne.

Kluczowe jest zrozumienie, na ile ktoś jest gotowy do leczenia. Oczywiście, ważne są również umiejętności zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w wykonywaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak na pierwszym planie jest chęć osoby uzależnionej od alkoholu do pokonania swojego nałogu.

Omawiając to, co jest najistotniejsze w rozwoju implantunależy zwrócić uwagę na postawę pacjenta wobec problemu.

Pacjent musi zrozumieć, że źródłem problemu u podstaw wszystkich jego trudności i wpadek, jest uzależnienie i dopóki nie będzie chciał przestać pić, problem będzie się pogłębiał. Jest to znak, że pacjent ma wątpliwości co do profesjonalizmu swojego lekarza. W takim przypadku nie ma mowy o stosowaniu kodowania. Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrastają, jeśli pacjent czuje się związany z lekarzem i docenia jego profesjonalne podejście.

Każde leczenie jest prowadzone przez nasz Chełm-based personel ekspertów. Takie podejście jest spersonalizowane i ułatwia pokonanie uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Chełm

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500