Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Czerwińsk nad Wisłą i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w wykonywaniu zastrzyków z esperalu dla pacjentów z problemem alkoholizmu.

Zastrzyk alkoholowy zawiera związki, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a sama aplikacja implantu alkoholowego jest szybka i bezbolesna.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który jest umieszczany pod skórą pacjenta.

Działanie implantów alkoholowych polega na zniechęceniu danej osoby do picia alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. W ciągu kilku miesięcy lek stopniowo dostaje się do krwiobiegu i stopniowo spowalnia metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może spowodować nudności, bóle brzucha, wymioty wraz z zawrotami głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Czerwińsk nad Wisłą, jak również w jego dzielnicach (jeździmy do pacjentów do domów).

Co to jest Esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać nieprzyjemne niepożądane skutki uboczne.

Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", gdyż obawiają się, że dotkną ich uboczne negatywne skutki. Podana metoda leczenia alkoholizmu należy do najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia choroby alkoholowej. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on łatwy do przeprowadzenia dla pacjentów. Polega on na aplikacji leku Esperol na skórę pacjenta.

Zastrzyk alkoholowy Spike to świetne rozwiązanie, aby zachować trzeźwość. Esperal jest opłacalną opcją leczenia dla wielu osób ze względu na wysoką skuteczność, jak również niską cenę.

W jaki sposób odbywa się proces esperalu?

W Czerwińsk nad Wisłą czas potrzebny na wszczepienie esperalu wynosi od 25 do 35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Warunkiem wykonania zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny.

Przeszkolony lekarz przedstawi ryzyko i korzyści, które wiążą się z wybraną procedurą leczenia uzależnienia od alkoholu. Poinformuje również o wszelkich przeciwwskazaniach oraz o tym, co najlepiej zrobić po zabiegu.

Oferujemy impementację w Czerwińsk nad Wisłą w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie fizykalne w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Następnie pacjent podpisuje kartę informującą, że wyraża zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwości konsekwencji w przypadku uporczywego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu operacyjnym jest zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta. Należy mieć świadomość, że objawy mogą zostać wywołane również podczas stosowania produktów z alkoholem etylowym, takich jak ocet winny lub spirytusowy, płyny do płukania jamy ustnej, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie gwarantuje całkowitego odrzucenia alkoholu po wygaśnięciu jego działania.

Po zakończeniu działań esperalu, chęć spożywania alkoholu może powrócić. Ważne jest, aby esperal został wszyty w ramach kompleksowego leczenia uzależnienia. Dodatkowo można poddać się rehabilitacji psychologicznej, która pomoże wrócić do regularności. Prawie 100% osób, które poddały się zabiegowi, udało się skutecznie przeprowadzić detoks od alkoholu.

Większość pacjentów bez problemu toleruje zabieg. Do szycia używane są tylko atestowane preparaty. Przed wykonaniem szycia pacjent wymaga rehabilitacji i kompleksowego leczenia uzależnień.

Szycie alkoholowe - do kogo się zwrócić?

W rzeczywistości problem, do kogo udać się w Czerwińsk nad Wisłą nie jest aż tak trudny.

Ważne jest ustalenie, jak bardzo dana osoba jest przygotowana do leczenia. Istotne jest, aby zrozumieć, jak profesjonalny lekarz, jak również ich doświadczenie w wstrzykiwaniu alkoholu. Jednak chęć zatrzymania uzależnienia osoby uzależnionej od alkoholu jest głównym powodem.

Gdy weźmiemy pod uwagę podstawowe czynniki w procesie wdrażania implantu, to po pierwsze musimy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do jego problemu.

Pacjenci muszą zrozumieć, że korzeniem zła i źródłem jego problemów i kłopotów jest uzależnienie i jeśli pacjent nie jest skłonny do wyeliminowania alkoholizmu, to problem będzie się tylko pogłębiał. Może to świadczyć o tym, że pacjenci nie są pewni profesjonalizmu swojego lekarza. Jeśli tak jest, to KOD nie będzie działał. Prawdopodobieństwo udanego leczenia wzrasta, gdy pacjent jest w stanie poczuć empatię do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu.

Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Czerwińsk nad Wisłą profesjonalnie przeprowadza każde leczenie. Nasza zindywidualizowana metoda pomoże Ci z łatwością pokonać uzależnienie.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Czerwińsk nad Wisłą

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500