Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Gąbin i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w zakresie wszczepiania leku esperal u pacjentów cierpiących na problemy związane z alkoholem. Zastrzyk alkoholowy zawiera składniki, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie.

Działanie esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych nawet przez 12 miesięcy, a wszczepienie implantu jest bezbolesne i szybkie.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) to lek, który jest wprowadzany pod skórę pacjenta. Wpływ implantów alkoholowych ma na celu powstrzymanie pacjentów od picia alkoholu.

Proces wszycia alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. W ciągu kilku miesięcy lek stopniowo dostaje się do krwiobiegu i powoli blokuje metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać w organizmie nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne działania niepożądane, takie jak bóle brzucha, nudności wymioty i zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Gąbin i okolicznych regionach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest Esperal?

Picie alkoholu po zabiegu może powodować niekomfortowe odczucia dla organizmu.

Obawa przed doświadczeniem niekorzystnych skutków ubocznych zniechęca ludzi do picia alkoholu w "procentach". Metoda leczenia, która jest proponowana w przypadku alkoholizmu należy do najbardziej opłacalnych sposobów na wyleczenie choroby alkoholowej. Procedura podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Dzięki temu jest on wygodny dla pacjentów. Polega on na zaaplikowaniu pod skórę pacjenta leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike może być realną opcją na zachowanie trzeźwości.

Skuteczność lekua także przystępny koszt jego stosowania, w porównaniu z innymi opcjami leczenia uzależnienia od alkoholu, sprawiają, że Esperal jest przystępną opcją dla dużej liczby pacjentów.

Jaka jest procedura stosowania esperalu?

wykonać?

W Gąbin Procedura wszczepienia esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pacjentów, procedura jest wykonywana przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych, a także w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Niezbędnym warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest 24-godzinna abstynencja alkoholowa. Przed wykonaniem zabiegu doświadczony lekarz przedstawi zalety i zagrożenia, jakie mogą wynikać ze stosowania wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu.

Omówi przeciwwskazania przed wykonaniem tej procedury, a następnie po jej wykonaniu. Impementację oferujemy w Gąbin w miejscu zamieszkania pacjenta.

Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Po podpisaniu szeregu dokumentów, pacjent wyraża zgodę na zabieg. Zna również konsekwencje dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu Esperalu nie wolno spożywać napojów alkoholowych. U pacjentów, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą wystąpić objawy zagrażające życiu. Należy pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez przedmioty zawierające alkohol etylowy, takie jak ocet spirytusowy, winny płyn do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja wywołana alkoholem nie zapewnia całkowitego odrzucenia alkoholu do czasu zakończenia działania. Gdy esperal przestanie działać, możliwe jest ponowne odczuwanie chęci picia. Istotne jest, aby uzyskać szwy Esperal wykonane jako część kompletnego leczenia uzależnienia. Można również uzyskać psychoterapię, aby pomóc w powrocie do regularnego.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 procent. Większość pacjentów toleruje procedurę z łatwością. Do szycia używa się tylko atestowanych substancji. Przed wykonaniem szycia pacjent potrzebuje rehabilitacji i kompleksowego leczenia uzależnień.

Komu powierzyć pomoc przy szyciu alkoholowym?

W rzeczywistości kwestia tego, do kogo udać się w Gąbin nie jest aż tak skomplikowana.

Kluczowe jest zorientowanie się, jaki poziom przygotowania do leczenia ma pacjent. Ważne jest, aby zrozumieć, jakie są kwalifikacje lekarza, a także ich doświadczenia z zastrzykami alkoholu.

Z drugiej strony na pierwszym planie pozostaje pragnienie osoby uzależnionej, aby przerwać swój nałóg.

Jeśli chcemy wiedzieć, co jest najważniejsze, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze implantu, to przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego problemu. Pacjent powinien zrozumieć, że korzeniem wszelkiego zła, które jest źródłem wszystkich jego kłopotów i nieszczęść jest uzależnienie i dopóki pacjent nie będzie chciał pozbyć się alkoholizmu i problemu będzie się rozrastał.

Świadczy to o tym, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. W takim przypadku nie jest dobrym pomysłem kodowanie. Szanse na udane leczenie znacznie wzrastają, jeśli pacjent jest w stanie odczuwać empatię wobec lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia.

Każde leczenie jest obsługiwane przez nasz Gąbin-based zespół ekspertów. To szczególne podejście ułatwia pozbycie się uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Gąbin

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500