Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Iłża i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów wszczepiania leku esperal u pacjentów cierpiących na problemy alkoholowe. Zastrzyk alkoholowy zawiera składniki, które spowalniają metabolizm alkoholu w organizmie.

Esperal pomaga ograniczyć spożywanie alkoholu nawet na 12 miesięcy. Proces wszczepiania alkoholu jest szybki i łatwy.

Czym dokładnie jest implant alkoholowy?

Esperal czyli implant alkoholowy, to lek, który jest umieszczany pod skórą.

Działanie implantów alkoholowych polega na powstrzymaniu osoby przed piciem alkoholu. Szycie alkoholowe to proces umieszczania pod skórą leku esperal.

Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, spowalniając metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal powoduje nieprzyjemne i niebezpieczne dla organizmu skutki uboczne, takie jak bóle brzucha, nudności wymioty i zawroty głowy. Nasi specjaliści działają na terenie Iłża i okolic (jeździmy do pacjentów domy pacjentów).

Jaką funkcję pełni esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać niepożądane skutki uboczne.

Strach przed doznaniem negatywnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione od spożywania napojów z "procentami".

Podejście do leczenia alkoholizmu jest jedną z ekonomicznych metod wyleczenia choroby alkoholowej. Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dlatego sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Polega on na wstrzyknięciu pod skórę pacjenta leku Esperol. Alkohol Spike to dobre rozwiązanie, aby zachować trzeźwość. Skuteczność lekua także przystępny koszt jego stosowania w porównaniu z innymi możliwościami leczenia uzależnień sprawiają, że esperal jest ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu pacjentów.

Jaka jest procedura działania zabiegu implantacji esperalu?

W Iłża Procedura implantacji esperalu może trwać od 25 do 35 minut.

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Niezbędnym warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny.

Przed wykonaniem zabiegu wykwalifikowany lekarz przedstawi korzyści i zagrożenia, jakie mogą wynikać z zastosowania jakiejkolwiek metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Doradzą o przeciwwskazaniach do wykonania tego zabiegu, a następnie po jego wykonaniu. Impementację oferujemy w Iłża, u pacjentów w miejscu zamieszkania. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu kilku dokumentów, pacjent wyraża zgodę na zabieg.

Pacjent rozumie również konsekwencje picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po zabiegu wszczepienia i implantacji Esperalu obowiązuje zakaz spożywania napojów alkoholowych.

Jeśli pacjenci nie stosują się do zaleceń lekarza mogą wystąpić niebezpieczne objawy. Należy mieć świadomość, że objawy mogą być wywołane przez produkty zawierające alkohol etylowy, takie jak ocet spirytusowy, wino, płyny do płukania ust i kosmetyki zawierające alkohol. Należy pamiętać, że implantacja wywołana alkoholem nie gwarantuje całkowitego odrzucenia alkoholu po ustaniu jego działania. Gdy esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia.

Dlatego sugeruje się zszycie esperalu w ramach kompletnego leczenia uzależnieńa także połączenie implantacji z rehabilitacją psychologiczną, która może pomóc w powrocie do normalnego stylu życia.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi około 100 procent. Procedura jest zazwyczaj dobrze tolerowana przez większość pacjentów. Wszczepianie można wykonać tylko wtedy, gdy przestrzega się wszystkich przepisów i przy użyciu wykwalifikowanych preparatów. Przed wykonaniem wszywki pacjent powinien przejść rehabilitację i kompleksowe leczenie uzależnień.

Wszywka alkoholowa - do kogo można się zgłosić?

Pytanie o to, gdzie udać się do Iłża nie jest tak trudne.

Ważne jest określenie poziomu przygotowania pacjenta do leczenia. Oczywiście istotne są walory zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w zakresie wstrzykiwania alkoholu. Z drugiej strony na pierwszym planie pozostaje potrzeba użytkownika alkoholu do pozbycia się uzależnienia.

Jeśli mówimy o tym, co jest najważniejsze w procesie wdrażania implantu, to po pierwsze musimy skupić się na nastawieniu pacjenta do jego problemów. Pacjent musi sobie uświadomić, że źródłem problemu i źródłem wszystkich jego problemów i wpadek, jest uzależnienie i jeśli nie będzie chciał przestać pić, to będzie się ono nasilać.

Jest to znak, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. Kodowanie nie sprawdzi się w tego typu sytuacjach. Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrosną, jeśli pacjent poczuje empatię wobec lekarza i doceni jego profesjonalne podejście. Każde leczenie jest prowadzone przez nasz Iłżasztab ekspertów. Takie zindywidualizowane podejście znacznie ułatwia pokonanie uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Iłża

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500