Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Jastrząb i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą od wszczepiania leku Esperal pacjentom cierpiącym na problemy związane z alkoholizmem. Dzięki wstrzyknięciu alkoholu można spowolnić metabolizm organizmu.

Esperal zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy. Zabieg wszczepienia alkoholu jest szybki i bezbolesny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który umieszcza się na skórze pacjenta. Implanty alkoholowe mają na celu uniemożliwienie pacjentom używania alkoholu.

Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. Lek jest powoli uwalniany do krążenia krwi przez okres kilku miesięcy, powoli zmniejszając metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperal powoduje nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne skutki uboczne w organizmie, w tym bóle brzucha, nudności wymioty i zawroty głowy.

Nasi specjaliści działają na terenie [KLUCZBORK-1] i okolicznych powiatów (dowozimy pacjentów do domu).

Co to jest esperal?

Picie alkoholu po zabiegu przynosi nieprzyjemne doznania dla organizmu. Obawa przed doświadczeniem nieprzyjemnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione od spożywania napojów z "procentami".

Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu należy do najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia choroby alkoholowej. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym.

Dzięki temu jest on wygodniejszy dla pacjentów. Jest to proces polegający na zaaplikowaniu leku esperal pod skórę pacjenta. Alkohol Spike może być realną opcją, aby pozostać trzeźwym. Wysoka skuteczność lekujak również przystępny koszt jego stosowania, w porównaniu z innymi opcjami leczenia uzależnień, sprawiają, że Esperal jest rozsądną opcją dla wielu pacjentów.

Jak działa metoda esperalu?

W Jastrząb Wszczepienie esperalu trwa zwykle od 25 do 35 minut. Procedura przeprowadzana jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego i w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Do implantacji alkoholu niezbędna jest świadoma zgoda pacjenta.

Warunkiem, który musi być spełniony do wykonania zabiegu jest 24-godzinna abstynencja alkoholowa. Wyszkolony lekarz nakreśli ryzyko i korzyści, które są związane z wybraną przez Ciebie procedurą leczenia uzależnienia od alkoholu. On również poinformuje Cię o wszelkich przeciwwskazaniach lub środkach ostrożności, które możesz napotkać i co należy zrobić po zabiegu. Impementacja jest wykonywana w rejonie Jastrząb, w miejscach należących do pacjenta.

Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu szeregu dokumentów, pacjent wyraża zgodę na zabieg. Ponadto pacjent rozumie konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu.

Po wszczepieniu Esperalu obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych.

W przypadku braku stosowania się do zaleceń lekarza może dojść do objawów, które mogą spowodować śmierć pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą się również ujawnić po użyciu przedmiotów zawierających alkohol etylowy na przykład wina lub octu, płynu do płukania ust, wraz z niektórymi kosmetykami zawierającymi alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie gwarantuje całkowitego odstawienia alkoholu po ustaniu działania. Po zakończeniu okresu działania Esperalu istnieje pokusa wypicia alkoholu, która może powrócić. Z tego powodu zaleca się szycie esperalu jako część kompletnego leczenia uzależnieńa także połączenie leczenia z rehabilitacją psychologiczną, która może pomóc w powrocie do normalnego życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100%.

Pacjenci na ogół łatwo tolerują zabieg. Szwy wykonuje się tylko przy zachowaniu wszystkich zasad i przy pomocy zatwierdzonych preparatów.

Szycie odbywa się w sposób prywatny, a pacjentom zaleca się kompleksowe leczenie uzależnień wraz z rehabilitacją.

Na kogo można liczyć w kwestii pomocy przy szyciu alkoholowym?

Sprawa tego, gdzie można się udać do Jastrząb nie jest tak skomplikowana.

Ważne jest ustalenie poziomu gotowości danej osoby do poddania się leczeniu. Kluczowe jest zrozumienie umiejętności zawodowych lekarza i jego wiedzy na temat wstrzykiwania alkoholu. Z drugiej strony na pierwszym planie pozostaje pragnienie osoby uzależnionej od alkoholu, aby pokonać swój nałóg.

Omawiając to, co najważniejsze przy wdrażaniu implantów, należy skupić się na tym, jak wygląda nastawienie pacjenta do problemu.

Przyczyną całego zła i przyczyną każdej przypadłości i nieszczęścia jest nałóg. Jeśli pacjent nie chce przestać pić, to będzie to tylko przyczyną kolejnych problemów. To znak, że pacjenci nie są pewni profesjonalizmu swojego lekarza. W takim przypadku kodowanie nie przyniesie rezultatów. Jeśli pacjent był w stanie poczuć empatię do lekarza i zaakceptował jego profesjonalny sposób i profesjonalizm, szanse na udane wyleczenie znacznie wzrastają.

Każde leczenie jest obsługiwane przez nasz Jastrząb-based staff of experts. Takie zindywidualizowane podejście ułatwia pozbycie się uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Jastrząb

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500