Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Józefów i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w wykonywaniu procedury wprowadzania leku Esperal u pacjentów z problemem alkoholizmu. Zastrzyk alkoholowy zawiera składniki, które mogą spowalniać metabolizm alkoholu w organizmie.

Esperal działa zniechęcająco do spożywania alkoholu przez okres do 12 miesięcy. Procedura wszczepiania alkoholu jest łatwa i nie wymaga wysiłku.

Czym dokładnie jest implant alkoholowy?

Esperal lub implant alkoholowy, to lek, który jest nakładany na skórę. Implanty alkoholowe wykonuje się w celu uniemożliwienia pacjentom spożywania alkoholu.

Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal. Po kilku miesiącach lek powoli dostaje się do krwiobiegu i zatrzymuje metabolizm alkoholu. Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać nudności, bóle brzucha, wymioty, a także zawroty głowy.

Nasi specjaliści znajdują się w Józefów, jak również w okolicznych miejscowościach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu może powodować niekomfortowe odczucia dla organizmu. Strach przed odczuwaniem nieprzyjemnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione przed piciem "procentów".

Jest to jedna z najbardziej opłacalnych strategii leczenia alkoholizmu. Warto wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, więc zabieg nie jest nieprzyjemny dla pacjenta. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to skuteczna metoda na zachowanie trzeźwości. Skuteczność leku, jak również koszt za jego użycie, w porównaniu z innymi metodami leczenia, sprawia, że stosowanie esperalu jest opłacalne dla dużej liczby pacjentów.

Jak działa procedura wszczepiania esperalu?

W Józefów w Józefów czas, jaki jest potrzebny do implantacji esperalu wynosi od 25 do 35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Jedynym warunkiem wykonania zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przed wykonaniem zabiegu przeszkolony lekarz przedstawi zalety i zagrożenia, jakie mogą wyniknąć przy stosowaniu wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Omówią przeciwwskazania przed zabiegiem, a także po zabiegu. Implantację wykonujemy w Józefów regionie, w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Po podpisaniu szeregu dokumentów uznaje się, że pacjent wyraził zgodę na zabieg.

Dodatkowo pacjent przyjmuje do wiadomości negatywne konsekwencje, jakie będzie miało picie alkoholu po zabiegu.

Postępowanie po zabiegu

Spożywanie alkoholu po wszczepieniu implantu jest surowo zabronione.

U pacjentów, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą wystąpić objawy zagrażające życiu. Należy pamiętać, że objawy mogą rozwinąć się również od używania przedmiotów, które zawierają etanol etylowy, na przykład wina lub octu, płynu do płukania ust, a nawet niektórych kosmetyków, które zawierają alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Po zakończeniu czasu działania esperalu chęć spożywania alkoholu może powrócić.

Z tego powodu zaleca się zszycie esperalu w ramach holistycznego leczenia uzależnień oraz uzupełnienie procesu o rehabilitację psychologiczną, która pozwoli na powrót do normalnego trybu życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 procent. Większość pacjentów bez problemu znosi zabieg. Suturing jest wykonywany tylko przy przestrzeganiu zasad i przy pomocy akredytowanych preparatów. Przed wykonaniem zabiegu pacjent musi przejść odwyk i leczenie uzależnień, które jest kompleksowe.

Szycie alkoholu - do kogo się zwrócić?

Pytanie o to, gdzie udać się do Józefów nie jest tak trudne.

Kluczowa jest świadomość tego, jak dobrze pacjent jest przygotowany do leczenia. Oczywiście nie bez znaczenia jest profesjonalizm lekarza, a także jego doświadczenie w podawaniu zastrzyków z alkoholu. Jednak na pierwszym planie pozostaje chęć osoby uzależnionej od alkoholu do pokonania swojego nałogu.

Jeśli mówimy o tym, co jest najważniejsze do rozważenia przy wdrażaniu chirurgii implantologicznej, to po pierwsze musimy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do jego problemów.

Źródłem wszelkiego zła i powodem każdej przypadłości i nieszczęścia jest nałóg. Jeśli pacjent nie chce przestać pić, to tylko pogorszy sprawę. Jeśli pacjent idzie na konsultacje, ale ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to jest to oznaka problemu. Kodowanie nie zadziała w tym przypadku. Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrosną, jeśli pacjent poczuje empatię do lekarza i będzie pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu bycia. Nasz doświadczony zespół specjalistów w Józefów profesjonalnie przeprowadza każdy zabieg, a spersonalizowane podejście pozwala łatwiej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Józefów

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500