Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Kałuszyn i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w wykonywaniu zastrzyków z esperalu dla pacjentów z problemem alkoholizmu. W wyniku wstrzyknięcia alkoholu metabolizm organizmu ulega spowolnieniu. Działanie esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych nawet przez 12 miesięcy, a zabieg założenia implantu jest łatwy i bezbolesny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal lub implant alkoholowy, jest lekiem na receptę, który jest umieszczany pod skórą. Implanty wykonane z alkoholu mają na celu powstrzymanie pacjentów od używania alkoholu.

Proces szycia alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. Po kilku miesiącach lek powoli dostaje się do krwiobiegu. Następnie stopniowo spowalnia metabolizm alkoholu. Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może spowodować dyskomfort żołądkowy, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Kałuszyn i okolicznych powiatach (przyjmujemy pacjentów do ich domów).

Co to jest Esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać niepożądane, niekorzystne skutki uboczne.

Osobom uzależnionym od alkoholu odradza się picie "procentów" z obawy przed wystąpieniem skutków ubocznych. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia alkoholizmu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym.

Dzięki temu jest on wygodny dla pacjentów. Polega on na zaaplikowaniu leku Esperol pod skórę pacjenta. Alkohol Spike może być realną opcją, aby pozostać trzeźwym. Esperal jest przyjazną dla budżetu alternatywą dla wielu ze względu na swoją skuteczność, jak również niską cenę.

Jak działa procedura implantacji esperalu?

W Kałuszyn Procedura implantacji esperalu trwa około 25-35 minut. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i komfortu zabieg ten wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia implantu alkoholowego wymaga świadomej zgody pacjenta.

Niezbędnym warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem wykwalifikowany lekarz wyjaśni korzyści i ryzyko, które może wynikać z zastosowania podejścia do leczenia uzależnienia od alkoholu, doradzi o przeciwwskazaniach do tego zabiegu, a następnie po zabiegu.

Impementację wykonujemy w regionie Kałuszyn, u pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Następnie pacjent podpisuje odpowiednie dokumenty, że wyraża zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwych konsekwencjach w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu bezpośrednio po implantacji jest surowo zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może doprowadzić do wystąpienia objawów, które mogą zagrażać życiu pacjenta. Warto pamiętać, że objawy mogą pojawić się również przy stosowaniu produktów zawierających alkohol etylowy, jak wino czy ocet, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że zastrzyki z alkoholu nie oznaczają, że po zakończeniu działania alkohol zostanie całkowicie wyeliminowany. Po zakończeniu działań Esperalu możliwe jest, że chęć picia alkoholu może powrócić.

Dlatego też sugeruje się zszycie esperalu w ramach holistycznego leczenia uzależnień oraz uzupełnienie leczenia o rehabilitację psychologiczną, która pomoże wrócić do normalnego życia. Prawie 100% osób, które poddały się zabiegowi, jest w stanie skutecznie rzucić alkohol.

Zabieg jest w większości dobrze tolerowany przez pacjentów. Do szycia używane są tylko certyfikowane preparaty. Pacjent potrzebuje odwyku i leczenia uzależnień, które jest kompleksowe przed wykonaniem szycia.

Do kogo jesteś w stanie się zwrócić w sprawie szycia alkoholowego?

W rzeczywistości kwestia tego, na kogo można liczyć w Kałuszyn nie jest aż tak trudna.

Kluczowa jest świadomość tego, jak dobrze dana osoba jest przygotowana do zabiegu. Oczywiście, kluczowe są cechy zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w podawaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak chęć przerwania uzależnienia od alkoholu jest celem nadrzędnym.

Omawiając to, co najważniejsze w realizacji implantów, należy skupić się na postawie pacjenta wobec problemu.

Źródłem wszelkiego zła, źródłem każdej przypadłości i nieszczęścia jest nałóg. Jeśli pacjent nie chce rzucić picia, to tylko zwiększy nasilenie problemu. Jeśli pacjent przychodzi na wizytę i nie ma pewności co do wiarygodności lekarza, to jest to czerwona flaga. Kodowanie nie sprawdzi się w tego typu sytuacjach. Szanse na sukces w leczeniu wzrastają, gdy pacjent czuje empatię wobec lekarza i docenia jego profesjonalne podejście.

Każde leczenie jest prowadzone przez nasz Kałuszyn-based staff of professionals. Taka metoda leczenia jest zindywidualizowana, co znacznie ułatwia pokonanie uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Kałuszyn

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500