Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Kobyłka i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w zakresie wprowadzania i podawania leku esperal osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Dzięki wstrzyknięciu alkoholu metabolizm organizmu ulega spowolnieniu.

Działanie esperalu zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 tygodni, a sama aplikacja implantu alkoholowego jest szybka i bezbolesna.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który jest umieszczany pod skórą pacjenta.

Efektem działania implantów alkoholowych jest powstrzymanie pacjenta od picia alkoholu. Wszywanie alkoholu to proces umieszczania leku pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krążenia krwi przez kilka miesięcy, powoli zmniejszając metabolizm alkoholu.

Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może powodować nudności, bóle brzucha, wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści są dostępni w Kobyłka i okolicznych regionach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest Esperal?

Picie alkoholu po leczeniu powoduje nieprzyjemne odczucia w organizmie. Osoby uzależnione nie są zachęcane do picia "procentów", ponieważ obawiają się niekorzystnych konsekwencji.

Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów leczenia choroby alkoholowej.

Zabieg podawania zastrzyków alkoholowych przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on wygodny dla pacjentów. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to świetne rozwiązanie na zachowanie trzeźwości. Esperal jest opłacalną opcją leczenia dla wielu osób ze względu na wysoką skuteczność i opłacalność.

Jaka jest procedura w przypadku esperalu? operacja?

W Kobyłka czas potrzebny na założenie esperalu wynosi od 25 do 35 minut.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjentów zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowych, sterylnych wyrobów medycznych, a także w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia implantu alkoholowego wymaga świadomej zgody pacjenta. Pacjent musi powstrzymać się od spożywania alkoholu przez co najmniej 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Przed wykonaniem zabiegu doświadczony lekarz wyjaśni korzyści i potencjalne ryzyko wynikające z zastosowania podejścia do leczenia uzależnienia od alkoholu, omówi przeciwwskazania przed tym zabiegiem, a następnie po zabiegu.

Impementacja może być wykonywana w Kobyłka miejscach, oraz w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadza się test medyczny, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do szycia.

Następnie pacjent zobowiązany jest do podpisania odpowiednich dokumentów, że wyraża zgodę na zabieg oraz został poinformowany o zagrożeniach w przypadku uporczywego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu Esperalu spożywanie napojów alkoholowych jest surowo zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może wywołać objawy, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą wystąpić również w wyniku stosowania produktów zawierających alkohol etylowy, takich jak spirytus lub ocet winny, płyn do płukania jamy ustnej, wraz z niektórymi kosmetykami zawierającymi alkohol.

Niezwykle istotna jest świadomość, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Gdy esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego picia. Niezwykle istotne jest, aby esperal został wszyty w ramach całościowego leczenia uzależnień. Dodatkowo można poddać się terapii psychologicznej, która pomoże wrócić do regularności.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 100 do 99%. Pacjenci, którzy poddają się zabiegowi, na ogół radzą sobie całkiem dobrze.

Do szycia używane są tylko certyfikowane produkty. Przed wykonaniem zabiegu pacjent wymaga rehabilitacji i kompleksowej terapii uzależnień.

Alkohol do szycia - do kogo się udać?

W rzeczywistości sprawa dotycząca tego, z kim skonsultować się w Kobyłka nie jest zbyt trudna.

Kluczowe jest zrozumienie, jak bardzo ktoś jest gotowy do leczenia. Oczywiście, ważne są również umiejętności zawodowe lekarza, a także ilość doświadczenia, jakie mają z wstrzykiwaniem alkoholu. Z drugiej strony na pierwszym miejscu jest chęć osoby uzależnionej do zerwania z nałogiem.

Jeśli mówimy o podstawowych czynnikach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze implantu, to po pierwsze musimy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do trudności. Przyczyną całego zła i źródłem większości jego kłopotów i problemów jest nałóg.

Jeśli pacjent nie pragnie przestać pić, będzie to stwarzało kolejne problemy. Jeśli pacjent idzie na konsultacje, ale ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to nie jest to dobry znak.

Kodowanie nie będzie w tej sytuacji skuteczne. Jeśli pacjent czuje empatię wobec lekarza i był zadowolony z jego profesjonalnego podejścia i fachowości, szanse na udane wyleczenie znacznie wzrastają.

Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Kobyłka profesjonalnie wykonuje każdy zabieg, a spersonalizowana metoda pomaga szybciej pokonać uzależnienie.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Kobyłka

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500