Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Łaskarzew i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w implantacji leku esperal u pacjentów cierpiących na problemy alkoholowe. Zastrzyk alkoholowy zawiera związki, które potrafią spowolnić metabolizm alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych nawet przez 12 miesięcy, a zabieg założenia implantu jest bezbolesny i szybki.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) to lek na receptę, który jest wprowadzany pod skórę pacjenta.

Działanie implantów alkoholowych polega na powstrzymaniu pacjenta od picia alkoholu. Wszywanie alkoholu to proces umieszczania leku esperal pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez wiele miesięcy, stopniowo zmniejszając metabolizm alkoholu.

Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może spowodować nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne działania niepożądane w organizmie, w tym nudności, dyskomfort żołądkowy, zawroty głowy i wymioty. Nasi specjaliści znajdują się w Łaskarzew i okolicach (odwiedzamy rezydencje pacjentów).

Jaką funkcję pełni esperal?

Picie alkoholu po leczeniu wyzwala w organizmie nieprzyjemne uczucia.

Osobom uzależnionym od alkoholu odradza się picie "procentów", ponieważ obawiają się one wystąpienia ubocznych negatywnych skutków. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych strategii leczenia alkoholizmu.

Trzeba pamiętać, że zastrzyki alkoholowe wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, więc sam zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Polega on na zaaplikowaniu leku Esperol na skórę pacjenta. Alkohol Spike to doskonały sposób na zachowanie trzeźwości. Esperal jest dla wielu osób przystępną alternatywą ze względu na wysoką skuteczność, jak również niską cenę.

Jak działa zabieg wszczepienia implantu esperalu?

W Łaskarzew implantacja esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut.

Aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo i łatwość, zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia implantu alkoholowego wymaga świadomej zgody pacjenta. Pacjent jest zobowiązany do powstrzymania się od picia alkoholu przez 24 godziny przed czasem, w którym zabieg może się odbyć. Wykwalifikowany lekarz przejdzie przez korzyści i ryzyko procedury wybranej do leczenia uzależnienia od alkoholu.

On również poinformuje Cię o wszelkich przeciwwskazaniacha co trzeba zrobić po zabiegu. Zabieg przeprowadzany jest w Łaskarzew regionie, w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Po podpisaniu kilku dokumentów, pacjenci wyrażają zgodę na zabieg.

Dodatkowo pacjent rozumie konsekwencje, jakie będzie miało picie alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu esperalu spożywanie napojów alkoholowych jest surowo zabronione. Jeśli pacjenci nie zastosują się do zaleceń lekarskich mogą wystąpić objawy zagrażające życiu.

Należy mieć świadomość, że objawy mogą być wywołane przez przedmioty zawierające alkohol etylowy, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust i niektóre kosmetyki zawierające alkohol. Bądź świadomy, że wszczepienie alkoholu nie gwarantuje całkowitego odrzucenia alkoholu po zakończeniu jego działania.

Gdy esperal przestanie działać, możesz ponownie odczuwać chęć picia. Dlatego zaleca się wszycie esperalu w ramach kompletnego leczenia uzależnieńoraz połączenie implantacji z rehabilitacją psychologiczną, która pozwoli Ci wrócić do normalnego życia.

Większość pacjentów, którzy poddają się zabiegowi, może z powodzeniem zakończyć swoje uzależnienie od alkoholu. Pacjenci na ogół dość dobrze tolerują zabieg. Do szycia używane są tylko certyfikowane preparaty. Przed wykonaniem zabiegu pacjent wymaga rehabilitacji i kompleksowego leczenia uzależnień.

Do kogo udać się na szycie po alkoholu?

Decyzja, gdzie udać się do Łaskarzew nie jest zbyt trudna.

Kluczowe jest to, jak dobrze dana osoba jest przygotowana do leczenia. Ważne jest, aby pojąć umiejętności zawodowe lekarza, a także jego wiedzę na temat zastrzyków alkoholowych. Z drugiej strony na pierwszym planie pozostaje potrzeba alkoholika, aby zakończyć swój nałóg.

Jeśli chcemy wiedzieć, który aspekt jest najważniejszy, jaki należy wziąć pod uwagę podczas wdrażania terapii implantacyjnej, to po pierwsze musimy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do trudności.

Pacjent powinien zrozumieć, że korzeniem zła, przyczyną wszystkich jego problemów i wpadek jest uzależnienie i jeśli nie będzie chciał pozbyć się alkoholizmu to problem będzie narastał.

Jeśli pacjent jest na konsultacji i ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to nie jest to dobry znak. Jeśli tak jest, to nie ma mowy o stosowaniu kodowania. Jeśli pacjent czuł empatię wobec lekarza i był zadowolony z jego profesjonalnego sposobu bycia i fachowości, to szanse na powodzenie w pokonaniu problemu rosną. Każde leczenie jest przeprowadzane przez naszych Łaskarzewprofesjonalistów z zespołu.

Takie podejście jest spersonalizowane i ułatwia walkę z uzależnieniem.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Łaskarzew

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500