Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest ekspertem w procedurze wprowadzania leku Esperal u pacjentów z problemem alkoholizmu. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które spowalniają metabolizm alkoholu w organizmie. Esperal może być stosowany w celu zaprzestania picia alkoholu nawet na 12 miesięcy. Proces wszczepiania alkoholu jest łatwy i nie wymaga wysiłku.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal (znany jako wszywka alkoholowa) jest lekiem, który jest umieszczany na skórze pacjenta. Celem zastrzyku alkoholowego jest uniemożliwienie pacjentowi picia alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu leku esperal pod skórę. Przez pewien okres czasu lek powoli dostaje się do krwiobiegu, a następnie zatrzymuje metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nieprzyjemne, a nawet szkodliwe skutki uboczne w całym organizmie. Niektóre z nich to bóle brzucha, nudności, zawroty głowy i wymioty. Nasi specjaliści działają na terenie Leśna i okolicznych powiatów (dojeżdżamy do domu pacjenta).

profesjonalne-podejscie-esperal-Leśna

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Leśna i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Spożywanie alkoholu po leczeniu powoduje nieprzyjemne doznania w organizmie. Osoby uzależnione są zniechęcają się do picia "procentów", ponieważ obawiają się skutków ubocznych. Jest to jeden z z najbardziej ekonomicznych sposobów na pozbycie się alkoholizmu. Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe mogą być wykonywane w znieczuleniu miejscowym, więc sam zabieg nie jest trudny dla pacjenta. Polega on na umieszczeniu leku leku Esperal pod skórę pacjenta. Zastrzyk alkoholowy może być skuteczną metodą na zachowanie trzeźwości. Skuteczność leku oraz niska cena wykonania, w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnień, sprawia, że Esperal jest przystępną opcją dla wielu osób.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Leśnej zabieg wszczepienia esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.


Przed zabiegiem

Wymagana jest świadoma zgoda pacjenta na wykonanie zabiegu. Pacjenci muszą powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed rozpoczęciem zabiegu. Przed zabiegiem, doświadczony lekarz omówi korzyści i potencjalne zagrożenia wynikające z zastosowania jakiejkolwiek metody leczenia uzależnienia od alkoholu, poinformuje o przeciwwskazaniach do zabiegu. Oferujemy impementację w Leśna, u pacjentów w ich domach. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazań. Następnie pacjent zobowiązany jest do podpisania szeregu dokumentów stwierdzających, że wyraża zgodę i jest świadomy ryzyka związanego z ewentualnym spożywaniem alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Po wszczepieniu esperalu picie napojów alkoholowych jest całkowicie zabronione. Pacjenci, którzy nie przestrzegają zaleceń lekarza, mogą odczuć objawy zagrażające życiu. Należy również pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez produkty, które zawierają alkohol etylowany, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol. Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie może zapewnić całkowitego powstrzymania się od spożywania alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Po ustaniu działania esperalu może pojawić się chęć ponownego napicia się. Dlatego zaleca się, aby wszczepienie esperalu było częścią kompleksowego planu leczenia uzależnień i aby po zabiegu zastosować rehabilitację psychologiczną, która może pomóc w powrocie do normalnego trybu życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 85 procent. Większość pacjentów jest w stanie bardzo dobrze znieść zabieg. Do zabiegu wszycia esperalu używane są tylko atestowane produkty. Pacjent powinien być poddany rehabilitację i kompleksową terapię uzależnień przed zakończeniem działania esperalu.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

W rzeczywistości kwestia tego, do kogo zwrócić się w Leśna, nie jest zbyt trudna. O wiele ważniejsze jest to, na ile pacjent jest gotowy do leczenia. Oczywiście istotne są umiejętności zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w wykonywaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak najważniejsza jest chęć wyprowadzenia alkoholika z nałogu.


Gdy rozważamy podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wdrażaniu wszywki alkoholowej, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego problemu. Pacjent musi zdać sobie sprawę, że korzeniem zła u podstaw wszystkich jego problemów i nieszczęść jest uzależnienie, a jeśli nie chcą przestać pić i problem będzie rosnąć. To jest znak, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. Jeśli tak jest, nie jest to dobry pomysł, aby poddawać się zabiegowi. Jeśli pacjent odczuwa empatię w stosunku do lekarza i był zadowolony z jego profesjonalnego sposobu i fachowości, szanse na udane leczenie wzrastają. Nasz zespół specjalistów w Leśna profesjonalnie wykonuje każdy zabieg, a nasze zindywidualizowane podejście pomaga szybciej wyjść z uzależnienia.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Leśna

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500