Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Łochów i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to specjalista od wszczepiania i podawania leków esperal osobom z alkoholizmem. Zastrzyk alkoholowy to mieszanka substancji, które spowalniają metabolizm alkoholu w organizmie.

Działanie Esperalu zniechęca do spożywania alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a zabieg założenia implantu jest szybki i bezbolesny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który umieszcza się na skórze pacjenta.

Implanty wykonane z alkoholu mają na celu powstrzymanie pacjentów od picia alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal. Z biegiem czasu lek powoli dostaje się do krwiobiegu i powoli blokuje metabolizm alkoholu. W przypadku picia alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować dyskomfort żołądkowy, nudności i wymioty oraz zawroty głowy.

Nasi specjaliści pracują w Łochów i okolicznych powiatach (dowozimy pacjentów do ich domów).

Co to jest Esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może powodować niepożądane konsekwencje. Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", ponieważ obawiają się wystąpienia skutków ubocznych.

Procedura leczenia alkoholizmu jest jedną z najbardziej opłacalnych metod leczenia choroby alkoholowej. Warto wspomnieć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. W związku z tym, sam zabieg nie jest trudny dla pacjenta. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą substancji Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike może być świetną metodą na zachowanie trzeźwości. Esperal jest przystępnym rozwiązaniem dla wielu ze względu na swoją skuteczność i niski koszt.

Jaką procedurę dla esperalu należy wykonać?

W Łochów Procedura implantacji esperalu może trwać od 25 do 35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Jedynym warunkiem wykonania zabiegu jest abstynencja przez 24 godziny od alkoholu.

Przed wykonaniem zabiegu przeszkolony lekarz wyjaśni korzyści i zagrożenia, jakie mogą wynikać ze stosowania wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu, udzieli informacji o przeciwwskazaniach do zabiegu i po zabiegu. Implantację wykonujemy w strefie Łochów, czyli w miejscach przeznaczonych dla pacjentów.

Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu szeregu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Pacjent zdaje sobie również sprawę z ryzyka, jakie niesie za sobą spożywanie alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu chirurgicznym jest zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może spowodować objawy, które mogą zagrażać życiu pacjenta. Należy mieć świadomość, że objawy mogą być wywołane przez substancje, które zawierają alkohol etylowy, np.

wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust oraz kosmetyki zawierające alkohol. Należy pamiętać, że implantacja wywołana alkoholem nie oznacza całkowitego wyeliminowania alkoholu do czasu zakończenia jego działania. Gdy esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia. Koniecznie należy poddać się wszyciu esperalu w ramach kompleksowego leczenia uzależnień.

Możliwe jest również skorzystanie z psychoterapii, która pomoże wrócić do normalności. Prawie 100% pacjentów poddanych zabiegowi udało się skutecznie wycofać z alkoholu. Większość pacjentów dobrze toleruje zabieg. Procedura może być wykonana tylko wtedy, gdy wytyczne są przestrzegane z pomocą certyfikowanych procedur. Pacjent potrzebuje odwyku i kompletnego leczenia uzależnień przed zakończeniem szycia.

Do kogo udać się na szycie na bazie alkoholu?

Kwestia tego, gdzie udać się do Łochów nie jest tak skomplikowana.

Istotna jest ocena, jak bardzo dana osoba jest przygotowana do leczenia. Ważne jest, aby pojąć umiejętności zawodowe lekarza, jak również jego doświadczenie w zakresie zastrzyków alkoholowych.

Jednak chęć pozbycia się uzależnienia od alkoholu jest głównym powodem.

Jeśli mówimy o podstawowych czynnikach warunkujących wdrożenie terapii implantacyjnej, to przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do problemu.

Pacjent powinien zrozumieć, że korzeniem wszelkiego zła, które leży u podstaw wszystkich jego kłopotów i nieszczęść, jest uzależnienie i dopóki pacjent nie będzie chciał wyeliminować alkoholizmu, problem będzie się tylko pogłębiał. Gdy pacjent uczęszcza na konsultacje, ale ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, jest to zły znak. W takim przypadku kodowanie nie jest dobrym pomysłem. Prawdopodobieństwo udanego leczenia znacznie wzrasta, jeśli pacjent jest w stanie poczuć empatię do lekarza i docenia jego profesjonalne podejście.

Każde leczenie jest prowadzone przez nasz Łochów-zespół ekspertów. Takie podejście jest spersonalizowane i sprawia, że pokonanie uzależnienia jest prostsze.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Łochów

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500