Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Łomianki i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Kac Pomoc specjalizuje się w podawaniu zastrzyku esperal pacjentom z problemem alkoholizmu. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które zmniejszają metabolizm alkoholu w organizmie. Esperal działa zniechęcająco do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy. Zabieg wszczepienia alkoholu jest prosty i bezbolesny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który umieszcza się na skórze pacjenta.

Wpływ implantów alkoholowych ma na celu uniemożliwienie osobie picia alkoholu. Wszywka alkoholowa to zabieg polegający na umieszczeniu leku pod skórą. Z biegiem czasu lek powoli dostaje się do krwiobiegu i stopniowo Łomianki metabolizm alkoholu.

Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać nieprzyjemne, a nawet szkodliwe dla organizmu skutki uboczne. Należą do nich nudności, bóle brzucha wymioty oraz zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Łomianki oraz w okolicznych miejscowościach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest Esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu może powodować nieprzyjemne doznania dla organizmu.

Strach przed Łomianki niekorzystnych skutków ubocznych zniechęca osoby uzależnione do picia "procentów". Jest to jedna z najbardziej opłacalnych Łomianki leczenia alkoholizmu. Warto zaznaczyć, że zastrzyki z alkoholu mogą być wykonywane w znieczuleniu miejscowym, dlatego sam zabieg nie jest trudny dla pacjenta. Polega Łomianki na wstrzyknięciu pod skórę pacjenta leku Esperol. Alkohol Spike to dobre rozwiązanie, które pomaga w utrzymaniu czystości.

Skuteczność leku i niska cena jego stosowania, w porównaniu z innymi możliwościami leczenia uzależnienia od alkoholu, sprawiają, że Esperal jest przystępną opcją dla wielu pacjentów.

Jak działa procedura stosowania esperalu?

W Łomianki Procedura wszczepienia esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych, które są sterylne i w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Do implantacji alkoholu niezbędna jest świadoma zgoda pacjenta. Warunkiem, który musi być spełniony, aby zabieg mógł być przeprowadzony, jest abstynencja przez 24 godziny od alkoholu. Przeszkolony lekarz przedstawi ryzyko i korzyści, które są związane z wybraną przez Państwa procedurą leczenia uzależnienia od alkoholu.

Lekarz poinformuje również o wszelkich przeciwwskazaniach lub środkach ostrożności, z którymi możesz się spotkać oraz o tym, co należy zrobić po zabiegu. Impementacja może być wykonana w Łomianki regionie, w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie przez lekarza w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Po podpisaniu kompletu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg.

Łomianki zdaje sobie również sprawę z ryzyka, jakie niesie ze sobą dalsze picie alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu esperalu obowiązuje całkowity zakaz picia napojów alkoholowych.

Jeśli pacjenci nie stosują się do zaleceń lekarzy mogą wystąpić objawy zagrażające życiu. Należy pamiętać, że objawy mogą być również wywołane podczas stosowania produktów z alkoholem etylowym, takich jak spirytus lub ocet winny, płyn do płukania Łomianki ustnej, a także niektóre kosmetyki zawierające alkohol. Należy mieć świadomość, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po ustaniu jego działania.

Gdy okres działania esperalu minie, wówczas chęć picia alkoholu może powrócić. Dlatego zaleca się wszycie esperalu w ramach kompletnej terapii uzależnień i uzupełnienie implantacji o rehabilitację psychologiczną, która pozwoli na powrót do normalnego trybu życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po Łomianki wynosi prawie 100 do 99%.

Większość pacjentów znosi zabieg komfortowo. Szwy wykonuje się tylko wtedy, gdy przestrzega się wytycznych przy pomocy certyfikowanych preparatów. Szycie wykonywane jest w sposób anonimowy, a pacjentowi zaleca się kompleksowe leczenie uzależnień wraz z rehabilitacją.

Szycie alkoholu - do kogo się zwrócić?

Kwestia tego, gdzie się zgłosić w Łomianki nie jest tak trudna. Kluczowe jest to, aby wiedzieć, jak bardzo jest się gotowym na leczenie. Kluczowa jest świadomość tego, jak profesjonalny jest lekarz i jakie ma doświadczenie z zastrzykami alkoholowymi.

Jednak najważniejszym czynnikiem jest chęć wyprowadzenia alkoholika z nałogu.

Omawiając to, co jest najbardziej kluczowe do rozważenia przy wdrażaniu implantów, należy skupić się na tym, jak wygląda nastawienie pacjenta do problemu. Źródłem wszelkiego zła i korzeniem każdej przypadłości i nieszczęścia jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie chce przestać pić, będzie to powodowało kolejne problemy. Może to świadczyć o tym, że pacjent nie jest pewny jakości swojego lekarza.

W takim przypadku, nie jest to dobry pomysł, aby kodować. Szanse na sukces w leczeniu wzrastają, gdy pacjent czuje empatię do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu bycia. Każde leczenie jest wykonywane przez nasz Łomianki-based personel profesjonalistów.

Takie spersonalizowane podejście ułatwia pokonanie uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Łomianki

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500