Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Łosice i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem od wstrzykiwania esperalu pacjentom z problemem alkoholizmu. Dzięki zastrzykowi z alkoholu metabolizm organizmu zostaje spowolniony. Esperal działa zniechęcająco do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy. Zabieg wszczepienia alkoholu jest szybki i łatwy.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal potocznie nazywany implantem alkoholowym, jest lekiem, który wstrzykuje się pod skórę. Celem wszczepienia implantu alkoholowego jest uniemożliwienie pacjentowi spożywania alkoholu.

Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu leku esperal pod skórą. Lek jest powoli uwalniany do krążenia krwi przez wiele miesięcy, stopniowo zmniejszając metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może powodować nieprzyjemne i niebezpieczne dla organizmu skutki uboczne, takie jak nudności, bóle brzucha, zawroty głowy i wymioty. Nasi specjaliści znajdują się w Łosice i okolicznych regionach (odwiedzamy domy pacjentów).

Jak działa esperal?

Picie alkoholu po zabiegu może powodować nieprzyjemne doznania dla organizmu.

Obawa przed doświadczeniem negatywnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione przed piciem z "procentami". Jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na przerwanie uzależnienia od alkoholu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest bardziej komfortowy dla pacjentów.

Polega on na umieszczeniu leku Esperol pod skórą pacjenta. Zastrzyk alkoholowy Spike to doskonałe rozwiązanie na zachowanie trzeźwości. Esperal może być dla wielu osób opłacalną alternatywą ze względu na wysoką skuteczność i opłacalność.

W jaki sposób wykonuje się zabieg esperalu?

W Łosice implantacja esperalu trwa około 25-35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, wysterylizowanego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym w celu zagwarantowania ochrony i komfortu pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Do implantacji alkoholu wymagana jest świadoma zgoda pacjenta. Obowiązkowym warunkiem wykonania zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny.

Wykwalifikowany lekarz omówi potencjalne ryzyko i korzyści wynikające z wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu.

Lekarz poinformuje również o ewentualnych przeciwwskazaniach oraz o tym, co najlepiej zrobić po zabiegu. Impementacja jest wykonywana w obszarze Łosice, w miejscu przeznaczonym dla pacjentów. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań do szycia.

Po podpisaniu szeregu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Ponadto pacjent zna konsekwencje dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po zabiegu wszczepienia i implantacji Esperalu obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych.

U pacjentów, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą wystąpić poważne objawy. Należy pamiętać, że objawy mogą być również wywołane przez produkty zawierające alkohol etylowy, takie jak ocet spirytusowy, winny płyn do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol. Pamiętaj, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego powstrzymania się od alkoholu po wyleczeniu efektu. Po ustąpieniu działania esperalu może powrócić pokusa picia alkoholu.

Istotne jest, aby uzyskać szwy Esperal wykonane jako część kompletnego leczenia uzależnienia. Możesz również uzyskać psychoterapię, która pomoże Ci wrócić do regularności.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi blisko 100 100%. Zabieg jest na ogół dobrze tolerowany przez większość pacjentów. Do szycia używa się wyłącznie certyfikowanych preparatów. Przed wykonaniem szycia pacjent musi przejść rehabilitację i kompleksowe leczenie uzależnień.

Szycie alkoholowe - do kogo się zwrócić?

Pytanie o to, gdzie udać się do Łosice nie jest wcale takie trudne.

Kluczowa jest wiedza na temat stopnia gotowości danej osoby do podjęcia leczenia. Oczywiście istotne są umiejętności zawodowe lekarza, a także ilość doświadczenia, jakie posiada w podawaniu zastrzyków alkoholowych. Z drugiej strony na pierwszym planie pozostaje chęć osoby uzależnionej od alkoholu do pokonania swojego nałogu.

Jeśli chcemy poznać podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wdrażaniu implantu, to przede wszystkimmusimy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego problemów.

Korzeniem wszelkiego zła i źródłem wszystkich jego nieszczęść i problemów jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie chce zrezygnować z picia, to tylko pogorszy sprawę. Jeśli pacjent przybywa na konsultację, ale ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to jest to negatywny znak. W takim przypadku nie należy kodować. Prawdopodobieństwo udanego leczenia wzrasta, gdy pacjent czuje się związany z lekarzem i docenia jego profesjonalne podejście.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w Łosice profesjonalnie wykonuje każdy zabieg. Zindywidualizowane podejście może pomóc w znacznie szybszym pokonaniu uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Łosice

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500