Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Łuków i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w wykonywaniu zastrzyków z esperalu dla pacjentów z problemem alkoholizmu. Zastrzyk alkoholowy zawiera składniki, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Esperal zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy. Zabieg wszczepienia alkoholu jest szybki i łatwy.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal jest również znany jako implant alkoholowy, jest lekiem, który jest umieszczany pod skórą.

Implanty alkoholowe są przeznaczone do powstrzymania pacjentów od używania alkoholu. Alkohol szycie jest procedura umieszczania leku pod skórą. Przez pewien czas lek powoli dostaje się do krwiobiegu, a następnie zatrzymuje proces metabolizmu alkoholu. Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może wywołać w organizmie nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne działania niepożądane, w tym: nudności, bóle brzucha, zawroty głowy i wymioty.

Nasi specjaliści znajdują się w Łuków i okolicach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest Esperal?

Po leczeniu spożywanie alkoholu może powodować nieprzyjemne skutki uboczne. Strach przed doznaniem nieprzyjemnych skutków ubocznych zniechęca użytkowników do picia alkoholu z "procentami". Jest to jedna z najbardziej przystępnych metod pozbycia się alkoholizmu. Ważne jest, aby wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe są wykonywane przy znieczuleniu miejscowym.

Dlatego też zabieg nie jest nieprzyjemny dla pacjenta. Polega on na zaaplikowaniu leku esperal pod skórę pacjenta. Alkohol Spike to skuteczna metoda na zachowanie trzeźwości. Esperal może być opłacalnym rozwiązaniem dla wielu osób ze względu na swoją skuteczność i opłacalność.

Jak wygląda procedura pracy przy zabiegu wszczepienia implantu esperalu?

W Łuków ilość czasu potrzebna do implantacji esperalu trwa około 25 do 35 minut.

W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i komfortu zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych oraz w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Warunkiem koniecznym do wykonania zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem doświadczony lekarz przedstawi korzyści, jak również potencjalne zagrożenia wynikające ze stosowania określonych metod leczenia uzależnienia od alkoholu, poinformuje o przeciwwskazaniach do zabiegu i postępowaniu po zabiegu.

Zabieg przeprowadzany jest w Łuków miejscach, a w miejscu przebywania pacjenta. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

Następnie pacjent jest zobowiązany do podpisania różnych dokumentów, które potwierdzają, że wyraża zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwych konsekwencjach w przypadku, gdy po zabiegu nadal będzie spożywał alkohol.

Po zabiegu

Picie alkoholu po wszczepieniu implantu jest surowo zabronione. Niestosowanie się do zaleceń lekarza może skutkować wystąpieniem objawów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta. Należy mieć świadomość, że objawy mogą być wywołane przez substancje, które zawierają alkohol z alkoholem etylowym, jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie gwarantuje całkowitego odstawienia alkoholu po wyleczeniu działania. Po zakończeniu okresu działania esperalu, chęć spożywania alkoholu może powrócić. Dlatego zaleca się wszycie esperalu w ramach całościowego leczenia uzależnieńoraz połączenie implantacji z rehabilitacją psychologiczną, która pomoże wrócić do normalnego życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 procent. Pacjenci, którzy poddają się zabiegowi, na ogół radzą sobie całkiem dobrze.

Do szycia używa się tylko certyfikowanych preparatów. Pacjent przed wykonaniem szycia potrzebuje odwyku i leczenia uzależnień, które jest kompleksowe.

Szycie alkoholowe - do kogo się zwrócić?

W rzeczywistości problem, do kogo udać się w Łuków nie jest zbyt skomplikowany.

Ważne jest ustalenie, jak dobrze dana osoba jest przygotowana do leczenia. Oczywiście istotne są również umiejętności zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w podawaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak chęć zakończenia uzależnienia alkoholika jest celem nadrzędnym.

Jeśli chcemy wiedzieć, który aspekt jest najważniejszy w procesie wdrażania implantu, to przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego trudności.

Korzeniem wszelkiego zła i przyczyną wszystkich jego nieszczęść i kłopotów jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie będzie chciała przestać pić, spowoduje to tylko kolejne problemy. Jeśli pacjent jest na konsultacji, ale ma wątpliwości co do kompetencji lekarza, to jest to czerwona flaga. Kodowanie nie będzie skuteczne w tym scenariuszu. Jeśli pacjent poczuł empatię do lekarza i docenił jego profesjonalne podejście, szanse na powodzenie w pokonaniu problemu rosną.

Każda terapia jest zarządzana przez nasz Łuków-zespół ekspertów. Taka metoda leczenia jest zindywidualizowana, co ułatwia pokonanie uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Łuków

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500