Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Międzyrzec i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w procedurze wprowadzania leku esperal dla pacjentów z problemem alkoholizmu. Dzięki wstrzyknięciu alkoholu metabolizm organizmu zostaje spowolniony. Efekt esperalu zniechęca do spożywania alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a sama aplikacja implantu alkoholowego jest szybka i bezbolesna.

Czym jest implant alkoholowy?

Esperal potocznie nazywany implantem alkoholowym, jest lekiem na receptę, który jest aplikowany na skórę.

Implanty alkoholowe mają na celu uniemożliwienie pacjentom używania alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal. W ciągu kilku miesięcy lek stopniowo dostaje się do krwiobiegu i powoli zatrzymuje proces metabolizmu alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować bóle brzucha, nudnościi wymioty, a także zawroty głowy.

Nasi eksperci są obecni w Międzyrzec i okolicznych regionach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest esperal?

Picie alkoholu po zabiegu może powodować niekomfortowe odczucia dla organizmu. Osobom uzależnionym odradza się picie "procentów" z obawy przed negatywnymi skutkami. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów na pozbycie się alkoholizmu.

Warto zaznaczyć, że zastrzyki alkoholowe mogą być wykonywane w znieczuleniu miejscowym, dlatego sam zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Polega on na wstrzyknięciu pod skórę pacjenta leku o nazwie Esperol.

Alkohol Spike jest fantastycznym sposobem na zachowanie trzeźwości. Jego wysoka skuteczność leku i niska cena za jego stosowanie, w porównaniu z innymi opcjami leczenia uzależnień, sprawiają, że Esperal jest rozsądną opcją dla wielu pacjentów.

Jaka jest procedura działania implantu esperalu?

W Międzyrzec w Międzyrzec czas, jaki zajmuje wszczepienie esperalu wynosi około 25-35 minut. Aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo i łatwość wykonania zabiegu, jest on wypełniany przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych i w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia implantu alkoholowego wymaga świadomej zgody pacjenta.

Obowiązkowym warunkiem wykonania zabiegu jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem doświadczony lekarz przedstawi zalety, jak również potencjalne zagrożenia wynikające ze stosowania danej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Poinformuje o przeciwwskazaniach do tego zabiegu, a następnie po zabiegu. Procedura przeprowadzana jest w Międzyrzec miejscach, oraz w miejscach, w których przebywa pacjent.

Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań. Pacjent podpisuje różne dokumenty, które potwierdzają, że wyraził zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwych konsekwencjach, gdyby po zabiegu nadal pił alkohol.

Po zabiegu

Picie alkoholu po implantacji jest surowo zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą zagrażać życiu pacjenta. Należy również pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez produkty zawierające alkohol etylowy, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol. Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Po tym jak esperal przestał działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia.

Istotne jest, aby uzyskać Esperal wszyty jako część kompletnego leczenia uzależnienia. Możesz również otrzymać psychoterapię, aby pomóc wrócić do regularnego.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi blisko 100 do 99%. Pacjenci na ogół tolerują procedurę dość dobrze.

Odstawienie alkoholu może być wykonane tylko wtedy, gdy przestrzegane są wszystkie przepisy i przy pomocy certyfikowanych preparatów. Pacjent potrzebuje odwyku i leczenia uzależnień, które jest kompleksowe przed wykonaniem szycia.

Wszywka alkoholowa - do kogo się zwrócić?

W rzeczywistości problem, do kogo zwrócić się w Międzyrzec nie jest zbyt trudny. Ważne jest ustalenie poziomu gotowości danej osoby do podjęcia leczenia.

Oczywiście istotny jest również profesjonalizm lekarza, a także doświadczenie, jakie posiada w podawaniu zastrzyków alkoholowych. Z drugiej strony najważniejsza jest potrzeba osoby uzależnionej od alkoholu, aby pokonać nałóg.

Zastanawiając się nad tym, co jest najważniejsze przy wdrażaniu implantu, po pierwsze musimy zwrócić uwagę na postawę pacjenta wobec jego trudności. Źródłem wszelkiego zła oraz źródłem wielu jego problemów i nieszczęść jest uzależnienie.

Jeśli pacjent nie chce zrezygnować z picia, to jeszcze bardziej pogorszy sprawę. Jeśli pacjent przychodzi na konsultacje i ma wątpliwości co do kompetencji lekarza, to nie jest to dobry znak. Kodowanie nie będzie w tej sytuacji skuteczne. Jeśli pacjent potrafił poczuć empatię do lekarza i czuł, że jego profesjonalizm jest pozytywny, szanse na sukces rosną. Każde leczenie prowadzone jest przez naszych Międzyrzecspecjalistów z zespołu.

Taka metoda leczenia jest zindywidualizowana, co ułatwia walkę z uzależnieniem.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Międzyrzec

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500