Zadzwoń: 533-505-500

Esperal - profesjonalna i kompleksowa pomoc 24/7

Kac Pomoc jest specjalistą w implantacji i podawaniu esperalu osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Alkohol w zastrzyku zawiera składniki, które zmniejszają metabolizm alkoholu w organizmie. Działania Esperalu zniechęcają do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a wdrożenie wszywki jest szybkie i bezbolesne.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal (znany jako wszywka alkoholowa) jest lekiem, który wprowadza się pod skórę pacjenta. Wszywka alkoholowa jest wykonywana w celu odstraszenia pacjentów od używania alkoholu. Proces wszywania esperalu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. W ciągu kilku miesięcy powoli dostaje się ona do krwiobiegu. Następnie stopniowo zatrzymuje proces metabolizmu alkoholu. Spożywanie alkoholu po zaszyciu esperalu może powodować bóle brzucha, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści działają na terenie Minśka Mazowieckiego i jego okolic (przyjmujemy pacjentów w ich domach).

profesjonalne-podejscie-esperal-Minśk Mazowiecki

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Minśk Mazowiecki i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Spożywanie alkoholu po zakończeniu leczenia powoduje nieprzyjemne doznania w organizmie. Osoby uzależnione są zniechęcani do picia "procentów", ponieważ boją się doświadczyć skutków ubocznych. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych metod zerwania z uzależnieniem od alkoholu. Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dlatego zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Zabieg polega na umieszczeniu Esperalu pod skórę. Zastrzyk alkoholowy to wspaniała metoda na zachowanie trzeźwości. Wysoka skuteczność leku, a także przystępne koszty jego stosowania w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnień sprawiają, że esperal jest ekonomicznym rozwiązaniem dla dużej liczby pacjentów.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Minśku Mazowieckim istnieje przedział czasowy, który zajmuje wszczepienie esperalu to około 25-35 minut. Zabieg jest wykonywany przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny oraz w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić ochronę i komfort pacjenta podczas zabiegu.


Przed zabiegiem

Do wykonania zabiegu implantacji alkoholu niezbędna jest świadoma zgoda pacjenta. Warunkiem, który musi być spełniony, aby wykonać zabieg jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przeszkolony lekarz przedstawi potencjalne ryzyko i korzyści płynące z wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Poinformuje Cię również o wszelkich przeciwwskazaniach oraz o tym, co najlepiej zrobić po zabiegu. Impementację wykonujemy na terenie Minska Mazowieckiego, w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed zaszyciem alkoholowym przeprowadzane jest badanie przez lekarza, aby wyeliminować ewentualne przeciwwskazań do zabiegu. Następnie pacjent zobowiązany jest do podpisania szeregu dokumentów stwierdzających, że wyraża zgodę na zabieg i jest świadomy możliwości konsekwencji w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Po zaimplantowaniu Esperalu zabronione jest spożywanie napojów alkoholowych. Pacjenci, którzy nie przestrzegają zaleceń lekarza, mogą odczuć objawy zagrażające życiu. Warto pamiętać, że objawy mogą wystąpić również w przypadku stosowania produktów zawierających alkohol etylowy, takich jak ocet spirytusowy lub winny, płyny do płukania jamy ustnej, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe nie gwarantują całkowitego odstawienia alkoholu po implementacji. Kiedy esperal przestanie działać, możesz odczuwać chęć ponownego napicia się. Dlatego zaleca się stosowanie esperalu w ramach kompleksowego leczenia uzależnienia i aby procesowi temu towarzyszyła rehabilitacja psychologiczna, która może pomóc w powrocie do normalnego życia. Około 85% osób, które poddały się zabiegowi, jest w stanie skutecznie wycofać się z picia alkoholu. Większość pacjentów toleruje procedurę dość dobrze. Do zaszycia alkoholowego używane są tylko atestowane preparaty. Pacjent powinien być poddany rehabilitacji i kompleksowe leczenie uzależnień przed zakończeniem szycia.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

W rzeczywistości kwestia tego, na kogo można liczyć w Mińsku Mazowieckim, nie jest wcale taka trudna. Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, na ile ktoś jest gotowy do leczenia. Oczywiście istotne są umiejętności zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w zakresie implementacji wszywki alkoholowej. Jednak najważniejsza jest chęć zerwania z uzależnieniem od alkoholu.


Mówiąc o tym, co jest istotne w implementacji wszywki, należy zwrócić uwagę na stosunek pacjentów do tego problemu. Korzeniem wszelkiego zła i źródłem wszystkich jego nieszczęść i problemów jest nałóg. Jeśli pacjent nie chce przestać pić, to jeszcze bardziej pogorszy sprawę. Jeśli pacjent jest umówiony na wizytę, ale jest sceptycznie nastawiony co do samego zabiegu, to jest to negatywny znak. Kodowanie nie będzie skuteczne w tym scenariuszu. Jeśli pacjent poczuł empatię do lekarza i miał poczucie, że jego profesjonalne podejście jest pozytywne, szanse na sukces wzrastają. Każdy zabieg jest przeprowadzany przez ekspertów naszego warszawskiego zespołu. To szczególne podejście sprawia, że łatwiejsze pokonanie uzależnienia.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Minśk Mazowiecki

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500