Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Mińsk Mazowiecki i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc ma specjalizację w implantacji leku esperal pacjentom z problemem alkoholizmu. W wyniku wstrzyknięcia alkoholu metabolizm organizmu ulega spowolnieniu.

Esperal działa tak, aby ograniczyć spożycie alkoholu nawet na 12 miesięcy. Zabieg wszczepienia alkoholu jest szybki i bezbolesny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem wszczepianym pod skórę pacjenta. Implanty alkoholowe są wykonywane w celu powstrzymania pacjentów od używania alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą.

Lek jest powoli uwalniany do krążenia krwi przez miesiące, ostatecznie zmniejszając metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu wywołuje w organizmie nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne działania niepożądane, takie jak nudności, dyskomfort żołądka, zawroty głowy i wymioty.

Nasi specjaliści działają na terenie Mińsk Mazowiecki i jego dzielnic (jeździmy do pacjentów do ich domów).

Co oznacza słowo esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może powodować nieprzyjemne konsekwencje. Strach przed doznaniem negatywnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione przed piciem "procentów". Podana metoda leczenia alkoholizmu jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na wyleczenie choroby alkoholowej.

Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on wygodny dla pacjentów.

Jest to proces polegający na umieszczeniu substancji esperal pod skórą pacjenta. Alkohol Spike może być skutecznym sposobem na zachowanie trzeźwości. Jego wysoka skuteczność leku i niska cena wdrożenia, w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnień, sprawia, że Esperal jest przyjazną dla budżetu opcją dla wielu pacjentów.

Jak przebiega zabieg wszczepienia implantu esperalu?

W Mińsk Mazowiecki Procedura implantacji esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut.

Procedura przeprowadzana jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Do wykonania zabiegu wymagana jest świadoma zgoda pacjenta.

Warunkiem, który musi być spełniony, aby zabieg mógł być wykonany, jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem doświadczony lekarz przedstawi korzyści i zagrożenia, jakie mogą wynikać ze stosowania wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu, poinformuje o przeciwwskazaniach do tego zabiegu, a następnie po zabiegu.

Impementacja wykonywana jest w okolicy Mińsk Mazowiecki, w miejscach należących do pacjenta. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Pacjent podpisuje różne dokumenty, które potwierdzają, że zgadza się na zabieg oraz został poinformowany o potencjalnych konsekwencjach w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu bezpośrednio po zabiegu jest zabronione.

Pacjenci, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą odczuwać niebezpieczne objawy. Należy również pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez przedmioty zawierające alkohol etylowy, takie jak ocet spirytusowy, wino, płyn do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie może zapewnić całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Jeśli esperal przestanie działać, możliwe jest ponowne odczucie chęci picia. Konieczne jest więc wszycie esperalu w ramach kompletnego leczenia uzależnienia. Możliwe jest również skorzystanie z psychoterapii, która pomoże w powrocie do regularności. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 do 99%. Procedura jest w większości dobrze tolerowana przez pacjentów.

Do zszycia używane są tylko zatwierdzone produkty. Pacjent musi przejść odwyk i leczenie uzależnień, które jest kompleksowe przed wykonaniem szycia.

Do kogo udać się na szycie na bazie alkoholu?

Kwestia tego, gdzie udać się do Mińsk Mazowiecki nie jest zbyt trudna.

Kluczowe jest to, na ile dana osoba jest gotowa do poddania się leczeniu. Kluczowa jest świadomość tego, jakie są kwalifikacje lekarza, a także jego wiedza na temat wstrzykiwania alkoholu. Jednak chęć zakończenia uzależnienia alkoholika jest celem nadrzędnym.

Jeśli mówimy o podstawowych czynnikach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze terapii implantacyjnej, to przede wszystkimmusimy przyjrzeć się nastawieniu pacjenta do spraw.

Źródłem wszelkiego zła i przyczyną wszystkich jego nieszczęść i kłopotów jest nałóg. Jeśli dana osoba nie chce przestać pić, to tylko pogłębi problemy. Jest to znak, że pacjenci nie są pewni profesjonalizmu jego lekarza. Kodowanie nie jest realną opcją w tym scenariuszu. Jeśli pacjent czuł empatię do lekarza i docenił jego profesjonalizm będzie sukces, szanse na uzyskanie skutecznego leczenia dramatycznie wzrastają. Każde leczenie jest prowadzone przez nasz Mińsk Mazowiecki-based personel ekspertów.

Takie spersonalizowane podejście ułatwia walkę z uzależnieniem.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Mińsk Mazowiecki

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500