Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w implantacji i podawaniu leków esperal osobom uzależnionym od alkoholu. Metabolizm organizmu ulega spowolnieniu w wyniku przyjmowania alkoholu. Esperal może być stosowany w celu powstrzymania spożywania alkoholu na okres do 12 miesięcy. Proces wszczepiania alkoholu jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal, znany również jako implant alkoholowy, jest lekiem, który umieszcza się pod skórą. Działanie alkoholu implantów alkoholowych jest zniechęcenie pacjentów do picia alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. Lek jest powoli uwalniany do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, stopniowo hamując metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nieprzyjemne, a nawet szkodliwe skutki uboczne w organizmie, takie jak bóle brzucha, nudności, wymioty i zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Mławie i okolicach (odwiedzamy pacjentów w ich domach).

profesjonalne-podejscie-esperal-Mława

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Mława i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać niepożądane skutki uboczne. Osobom uzależnionym od alkoholu odradza się picie "procentów", gdyż obawiają się wystąpienia skutków ubocznych. Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu jest jedną z najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia uzależnienia od alkoholu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on łatwy dla pacjentów. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę leku Esperol. skórę. Alkohol Spike to wspaniała metoda na zachowanie trzeźwości. Wysoka skuteczność leku i stosunkowo niski koszt wdrożenia w porównaniu z innymi metodami leczenia sprawia, że Esperal jest rozsądną opcją dla wielu pacjentów. pacjentów.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Mławie czas potrzebny na założenie esperalu wynosi od 25 do 35 minut. Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.


Przed zabiegiem

Do implantacji alkoholu niezbędna jest świadoma zgoda pacjenta. Warunkiem koniecznym do wykonania zabiegu jest jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem przeszkolony lekarz przedstawi pacjentowi korzyści i zagrożenia, jakie mogą wynikać z zastosowania określonych metod leczenia uzależnienia od alkoholu. On omówi przeciwwskazania przed zabiegiem i po zabiegu. Impementację można wykonać w Mławie, jak i w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Następnie pacjentka jest zobowiązana do podpisania odpowiednich dokumentów, że wyraża zgodę na zabieg oraz została poinformowana o ryzyku.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Picie alkoholu po zabiegu jest niedozwolone. Nieprzestrzeganie zaleceń lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą zagrażać życiu pacjenta. Ważne jest, aby pamiętać, że objawy mogą również pojawić się w wyniku stosowania produktów zawierających etanol, takich jak ocet spirytusowy lub winny, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po ustaniu jego działania. Po zakończeniu czasu działania esperalu po zakończeniu działania esperalu możliwe jest, że chęć picia alkoholu może powrócić. Konieczne jest wykonanie zabiegu wszycia Esperalu w ramach kompleksowego leczenia uzależnienia. Możesz również skorzystać z psychoterapii, która pomoże Ci wrócić do normalności. Około 99% pacjentów, którzy przeszli przez ten zabieg, jest w stanie skutecznie odtruć się od alkoholu. Strona Procedura jest zazwyczaj dobrze przyjęta przez większość pacjentów. Procedura może być wykonana tylko wtedy, gdy wszystkie zasady są przestrzegane i z pomocą zatwierdzonych preparatów. Pacjent potrzebuje odwyku i kompletnego leczenia uzależnień zanim szycie może być zakończone.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

Pytanie o to, gdzie pojechać do Mławy nie jest wcale takie trudne. Ważne jest, aby określić, na ile dana osoba jest przygotowana do leczenia. Oczywiście istotne są również umiejętności zawodowe lekarza, a także to, jak duże doświadczenie w wykonywaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak to, że pragnienie osoby uzależnionej, aby przerwać cykl jego lub jej uzależnienia pozostaje na pierwszym miejscu.


Dyskutując o tym, co jest najważniejsze do rozważenia przy wdrażaniu implantu, należy skupić się na stosunku pacjenta do problemu. W dyskusji nad tym, co jest najistotniejsze przy wszczepianiu implantu, powinniśmy skupić się na postawie pacjenta wobec problemu. Przyczyną całego zła i powodem większości jego kłopotów i problemów jest uzależnienie. Jeśli pacjent nie będzie chciał zrezygnować z picia, spowoduje to tylko kolejne problemy. Może to świadczyć o tym, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. Jeśli tak jest, kodowanie nie przyniesie rezultatów. Szanse na powodzenie leczenia znacznie wzrastają, jeśli pacjent jest w stanie odczuwać empatię w stosunku do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia. Każdy zabieg wykonywany jest przez nasz mławski sztab ekspertów. Ta Metoda leczenia jest zindywidualizowana, dzięki czemu pokonanie uzależnienia staje się prostsze.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Mława

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500