Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Nowe Miasto nad Pilicą i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą od wszczepiania leku Esperal pacjentom cierpiącym na problemy związane z alkoholizmem. Metabolizm organizmu zostaje spowolniony przez wstrzyknięcie alkoholu. Efekt esperalu zniechęca do spożywania alkoholu przez co najmniej 12 miesięcy, a wszczepienie implantu jest proste i bezbolesne.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) to lek, który jest umieszczany na skórze pacjenta.

Działanie implantów alkoholowych polega na zniechęceniu osoby do picia alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu leku na skórze. Lek przez wiele miesięcy jest powoli uwalniany do krwiobiegu, stopniowo zmniejszając metabolizm alkoholu.

Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może spowodować bóle brzucha, nudności i wymioty oraz zawroty głowy. Nasi eksperci znajdują się w Nowe Miasto nad Pilicą i jego dzielnicach (przyjmujemy pacjentów do domów).

Jakie działanie ma esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu może powodować nieprzyjemne doznania dla organizmu. Osobom uzależnionym odradza się picie "procentów", ponieważ obawiają się uzyskania skutków ubocznych.

Jest to jedna z najbardziej opłacalnych strategii leczenia alkoholizmu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on wygodny dla pacjentów. Jest to proces polegający na umieszczeniu leku Esperol pod skórą pacjenta.

Zastrzyk alkoholowy Spike to dobre rozwiązanie, aby zachować trzeźwość. Wysoka skuteczność leku oraz niska cena realizacji, w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnienia od alkoholu, sprawia, że stosowanie esperalu jest opłacalne dla dużej liczby pacjentów.

Jak sprawdza się metoda esperal?

W Nowe Miasto nad Pilicą implantacja esperalu trwa około 25-35 minut.

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny, jak również w znieczuleniu miejscowym, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Do poddania się implantacji alkoholowej niezbędna jest świadoma zgoda pacjenta. Warunkiem koniecznym do wykonania zabiegu jest 24-godzinna abstynencja alkoholowa. Wykwalifikowany lekarz przejdzie przez potencjalne ryzyko i korzyści, które są związane z procedurą, którą wybierzesz do leczenia uzależnienia od alkoholu.

Lekarz poinformuje również o wszelkich przeciwwskazaniacha co trzeba zrobić po zabiegu. Zabieg przeprowadzany jest na terenie Nowe Miasto nad Pilicą, w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed rozpoczęciem szycia przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie pacjent zobowiązany jest do podpisania szeregu dokumentów potwierdzających zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwości konsekwencji w przypadku uporczywego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po leczeniu

Po wszczepieniu Esperalu obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może skutkować objawami, które mogą zagrażać życiu pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą ujawnić się również przy stosowaniu produktów zawierających alkohol etylowy, takich jak spirytus lub ocet winny, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol.

Należy mieć świadomość, że implantacja alkoholu nie oznacza całkowitego wyeliminowania alkoholu do czasu zakończenia działania. Po zakończeniu czasu działania esperalu, chęć spożywania alkoholu może powrócić. Niezwykle istotne jest, aby w ramach kompletnego leczenia uzależnienia uzyskać szew esperal. Możliwe jest również otrzymanie leczenia psychologicznego, które pomoże Ci wrócić do normalności.

Większość osób, które poddały się zabiegowi może z powodzeniem zakończyć swoje uzależnienie od alkoholu. Większość pacjentów znosi zabieg dość dobrze. Szew wykonuje się tylko wtedy, gdy przestrzegane są wszystkie zasady i przy pomocy certyfikowanych preparatów.

Pacjent przed wykonaniem szycia musi przejść odwyk i zakończyć leczenie uzależnienia.

Komu powierzyć szycie po alkoholu?

Decyzja o tym, gdzie udać się w Nowe Miasto nad Pilicą nie jest wcale taka trudna.

Kluczowe jest określenie, jak bardzo pacjent jest przygotowany do leczenia. Oczywiście, kluczowe są również możliwości zawodowe lekarza oraz to, jak duże doświadczenie ma on w zakresie wstrzykiwania alkoholu. Jednak najważniejsza jest potrzeba pozbycia się uzależnienia od alkoholu.

Omawiając czynniki, które są najważniejsze przy wdrażaniu implantu, musimy skupić się na nastawieniu pacjenta do sprawy.

Pacjent powinien zrozumieć, że źródłem problemu, który leży u podstaw wszystkich jego spraw i kłopotów jest uzależnienie i jeśli nie zechce wyeliminować alkoholizmu i problemu będzie się rozrastał.

Jest to znak, że pacjenci nie są pewni kompetencji swojego lekarza. Kodowanie nie będzie w tej sytuacji skuteczne. Jeśli pacjent czuje empatię do lekarza i zaakceptował jego profesjonalizm, że prawdopodobieństwo sukcesu wzrasta.

Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Nowe Miasto nad Pilicą profesjonalnie wykonuje każdy zabieg. Indywidualnie dobrany plan leczenia pomaga znacznie szybciej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Nowe Miasto nad Pilicą

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500