Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal potocznie nazywany wszywką alkoholową jest lekiem, który wstrzykuje się pod skórę. Implanty alkoholowe mają za zadanie zniechęcić pacjentów do używania alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczenie substancji pod skórą. Po kilku miesiącach lek powoli dostaje się do krwiobiegu i stopniowo blokuje metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować dyskomfort żołądkowy, nudności, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się na terenie Ostrołęki i okolic(odwiedzamy pacjentów w ich domach).

profesjonalne-podejscie-esperal-Ostrołęka

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Ostrołęka i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Spożywanie alkoholu w następstwie leczenia wyzwala nieprzyjemne odczucia w organizmie. Osobom uzależnionym odradza się picie "procentów", ponieważ obawiają się skutków ubocznych. Jest to jeden z najbardziej oszczędnych sposobów na wyleczenie alkoholizmu. Warto zaznaczyć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dlatego zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Polega on na umieszczeniu na skórze pacjenta leku Esperal. Wszywka alkoholowa może być świetnym sposobem na zachowanie "czystości od alkoholu". Skuteczność substancji i tani koszt za w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnienia od alkoholu, sprawiają, że esperal jest ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu pacjentów.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Ostrołęce implantacja esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut. Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylizowanego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.


Przed zabiegiem

Zabieg implantacji wszywki alkoholowej wymaga świadomej zgody pacjenta. Pacjent musi powstrzymać się od alkoholu przez co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem zabiegu. Doświadczony lekarz będzie w stanie wyjaśnić potencjalne ryzyko i korzyści wynikające z wybranej procedury leczenia uzależnienia od alkoholu. Lekarz poinformuje również o przeciwwskazaniach do zabiegu oraz o tym, co należy robić po zabiegu. Impementacja wykonywana jest w strefie ostrołęckiej, czyli w miejscu, gdzie przebywają pacjenci. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu szeregu dokumentów, pacjent wyraża zgodę na zabieg. Dodatkowo pacjent przyjmuje do wiadomości negatywne konsekwencje dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Picie alkoholu po zabiegu implantacji jest surowo zabronione. Pacjenci, którzy nie stosują się do zaleceń lekarskich, mogą odczuć objawy zagrażające życiu. Należy pamiętać, że objawy mogą być spowodowane przez przedmioty, które zawierają alkohol etylowy jak ocet spirytusowy, wino, płyn do płukania ust i kosmetyki zawierające alkohol. Należy być świadomym, że wszywka alkoholowa nie zapewnia całkowitego odrzucenia alkoholu po ustąpieniu jego działania. Po zaprzestaniu działania leku esperal może pojawić się chęć ponownego napicia się. Dlatego sugeruje się, aby esperal stosować w ramach holistycznego leczenia uzależnienia i aby procedurze towarzyszyła rehabilitacja psychologiczna, która pozwoli Ci powrót do normalnego trybu życia. Prawie wszystkie osoby, które poddały się zabiegowi, są w stanie skutecznie rzucić alkohol. Pacjenci, którzy poddali się zabiegowi, na ogół radzą sobie bardzo dobrze. Zabieg jest wykonywany tylko wtedy, gdy przestrzegane są wszystkie wytyczne są przestrzegane i przy pomocy certyfikowanych procedur. Pacjent musi przejść odwyk i leczenie uzależnień, które jest kompleksowe przed końcem ważności esperalu.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

W rzeczywistości problem, do kogo zwrócić się o pomoc w Ostrołęce nie jest wcale taki trudny. Istotne jest, aby zorientować się, jaki stopień gotowości danej osoby do leczenia. Należy zdawać sobie sprawę z fachowości lekarza i jego wiedzy na temat wstrzykiwania wszywki alkoholowej. Jednak potrzeba osoby, która jest uzależniona od alkoholu, aby przezwyciężyć swój nałóg, pozostaje na pierwszym planie.


Przy omawianiu czynników, które są najważniejsze przy wdrażaniu esperalu, ważne jest, aby zwrócić uwagę na sposób myślenia pacjenta o tym problemie. Pacjent musi zdać sobie sprawę, że podstawową przyczyną jego problemów, która leży u podstaw wszystkich jego kłopotów i niepowodzeń, jest uzależnienie i jeśli nie chce pozbyć się alkoholizmu, to sytuacja będzie się pogłębiać. Jest to znak, że pacjent nie jest pewny co do jakości swojego lekarza. lekarza. Jeśli tak jest, to nie jest to dobry pomysł, aby kodować. Szanse na udane leczenie są znacznie zwiększone, jeśli pacjent odczuwa empatię w stosunku do lekarza i docenia jego profesjonalne podejście. Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Ostrołęce profesjonalnie wykonuje każdy zabieg. Zindywidualizowana metoda pomoże Ci łatwiej pokonać uzależnienie.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Ostrołęka

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500