Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Ożarów Mazowiecki i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą w procedurze wprowadzania leku Esperal u pacjentów z problemem alkoholizmu. Dzięki wstrzyknięciu alkoholu metabolizm organizmu zostaje spowolniony. Działanie Esperalu zniechęca do spożywania alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a sam zabieg założenia implantu alkoholowego jest bezbolesny i szybki.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal, znany również jako implant alkoholowy, jest lekiem, który wstrzykuje się pod skórę.

Implanty wykonane z alkoholu mają za zadanie powstrzymać pacjentów od używania alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez wiele miesięcy, stopniowo zmniejszając metabolizm alkoholu.

Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może spowodować dyskomfort żołądkowy, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści działają na terenie Ożarów Mazowiecki i okolic (dojeżdżamy do domu pacjenta).

Jaką funkcję pełni esperal?

Po leczeniu picie alkoholu może mieć nieprzyjemne, negatywne skutki uboczne.

Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", gdyż obawiają się wystąpienia skutków ubocznych. Metoda leczenia, która jest proponowana w przypadku alkoholizmu należy do ekonomicznych metod leczenia choroby alkoholowej. Warto zaznaczyć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, więc sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to doskonałe rozwiązanie, aby zachować trzeźwość.

Esperal jest dla wielu tanią alternatywą ze względu na swoją skuteczność, jak również niską cenę.

Jak przebiega proces zażywania esperalu?

W Ożarów Mazowiecki Procedura implantacji esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut. W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa zabieg jest dopełniany przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego, jak również w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjent jest zobowiązany do powstrzymania się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Wykwalifikowany lekarz omówi korzyści i ryzyko związane z wybraną metodą leczenia uzależnienia od alkoholu. Lekarz poinformuje również o ewentualnych przeciwwskazaniach oraz o tym, co należy robić po zabiegu.

Impementacja wykonywana jest w okolicy Ożarów Mazowiecki, u pacjentów. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu szeregu dokumentów uznaje się, że pacjent wyraził zgodę na zabieg. Dodatkowo pacjent przyjmuje do wiadomości negatywne konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po wszczepieniu implantu jest surowo zabronione. Jeśli pacjenci nie stosują się do zaleceń lekarzy mogą pojawić się niebezpieczne objawy.

Warto pamiętać, że objawy mogą być również wywołane przez używanie przedmiotów zawierających alkohol etylowy, takich jak spirytus lub ocet winny, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Niezwykle istotna jest świadomość, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Gdy esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia. Dlatego zaleca się wszycie esperalu w ramach kompleksowego leczenia uzależnieńa także połączenie tego procesu z rehabilitacją psychologiczną, która może pomóc w powrocie do normalnego trybu życia.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 procent. Zabieg jest w większości dobrze tolerowany przez pacjentów. Do szycia używane są wyłącznie certyfikowane preparaty.

Zabieg szycia wykonywany jest anonimowo, a pacjentowi zaleca się pełne leczenie uzależnień i rehabilitację.

Szycie alkoholu - do kogo się zwrócić?

Pytanie o to, gdzie udać się do Ożarów Mazowiecki nie jest tak trudne. Istotne jest, aby ocenić poziom przygotowania pacjenta do leczenia. Ważne jest, by pojąć, jakie są kwalifikacje lekarza, a także jego wiedza na temat wstrzykiwania alkoholu. Jednak najważniejsza jest chęć zatrzymania uzależnienia osoby uzależnionej od alkoholu.

Omawiając to, co najważniejsze w przypadku stosowania implantu musimy zwrócić szczególną uwagę na postawę pacjenta wobec tego zagadnienia.

Przyczyną całego zła i powodem wszystkich jego nieszczęść i problemów jest nałóg. Jeśli dana osoba nie chce przestać pić, to zwiększy to nasilenie problemu. Jeśli pacjent przychodzi na konsultacje i ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to jest to negatywny znak.

W takim przypadku kodowanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jeśli pacjent poczuł empatię do lekarza i odczuł jego profesjonalizm to znak pozytywny, szanse na udane wyleczenie znacznie rosną. Każde leczenie jest prowadzone przez naszych Ożarów Mazowieckiprofesjonalistów z zespołu. Takie zindywidualizowane podejście znacznie ułatwia pokonanie uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Ożarów Mazowiecki

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500