Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest ekspertem w dziedzinie implantacji i podawania leków esperal osobom uzależnionym od alkoholu. Metabolizm organizmu ulega spowolnieniu na skutek wstrzyknięcia alkoholu. Esperal zniechęca do picia alkoholu na okres do do 12 miesięcy. Proces wstrzykiwania alkoholu jest szybki i łatwy.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal, znany również jako wszywka alkoholowa, jest lekiem, który wstrzykuje się pod skórę. Implanty wykonane z alkoholu są zaprojektowane w celu odstraszenia pacjentów od używania alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórę. Przez pewien okres czasu lek stopniowo dostaje się do krwiobiegu i powoli zatrzymuje metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek nasercowych może powodować bóle brzucha, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści są na terenie Płocka i okolic (odwiedzamy w domach pacjentów).

profesjonalne-podejscie-esperal-płock

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Płocku i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać niepożądane skutki uboczne. Osobom uzależnionym od alkoholu odradza się picie "procentów" z obawy przed wystąpieniem ubocznych negatywnych skutków. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych metod leczenia alkoholizmu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on łatwy dla pacjentów. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę leku Esperal. Wszywka alkoholowa to fantastyczna metoda na zachowanie trzeźwości. Esperal jest tanią opcją leczenia dla wielu osób z powodu jego skutecznośi i przystępnej cenie.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Płock czas potrzebny na założenie esperalu to około 25 do 45 minut. W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny, a także w znieczuleniu miejscowym.


Przed zabiegiem

Niezbędna jest świadoma zgoda pacjenta na zabieg implantacji wszywki. Pacjent jest zobowiązany do powstrzymania się od alkoholu przez okres 24 godzin przed wykonaniem zabiegu. Wykwalifikowany lekarz omówi potencjalne ryzyko i korzyści wynikające z wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Lekarz poinformuje również o ewentualnych przeciwwskazaniach oraz o tym, co należy zrobić po zabiegu. Implantację wykonujemy w Płocku w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzane jest badanie pacjenta w celu określenia ewentualnych przeciwwskazań. Po podpisaniu kompletu dokumentów uznaje się, że pacjent wyraził zgodę na zabieg. Pacjent jest również świadomy potencjalnych konsekwencji spożywania alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Picie alkoholu po wszczepieniu esperalu jest surowo zabronione. U Pacjentów, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza mogą wystąpić objawy zagrażające ich zdrowiu bądź życiu. Należy pamiętać, że objawy mogą być spowodowane produktami zawierającymi alkohol etylowane, takie jak ocet spirytusowy, wino, płyny do płukania ust i inne kosmetyki zawierające alkohol. Bądź świadomy, że alkohol implantacja nie zapewnia całkowitego odrzucenia alkoholu po ustąpieniu jego działania. Gdy esperal przestanie działać, możesz ponownie poczuć chęć napicia się. Niezbędne jest wszycie esperalu jako część kompletnego leczenia uzależnienia. Dodatkowo, możesz otrzymać psychoterapię, która pomoże Ci wrócić do normalnego funkcjonowania. Większość pacjentów, którzy poddają się tej procedurze, jest w stanie skutecznie rzucić alkohol. Większość pacjentów bardzo dobrze toleruje zabieg. Do zaszycia używane są tylko dopuszczone preparaty. Przed wykonaniem zabiegu pacjent musi przejść rehabilitację i kompleksową terapię uzależnień.

533-505-500

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Zaszycie alkoholowe - do kogo się zwrócić?

Kwestia tego, gdzie udać się w Płocku nie jest wcale taka trudna. Kluczowa jest wiedza na temat poziomu przygotowania pacjenta do leczenia. Niezbędne jest zrozumienie fachowości lekarza i jego wiedzy na temat zastrzyków alkoholowych. Jednak najważniejszym czynnikiem jest chęć zatrzymania uzależnienia od alkoholu.


W dyskusji o tym, co jest najbardziej istotne w procesie wdrażania wszywki alkoholowej, musimy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do problemu, a także postawę pacjenta wobec tego zagadnienia. Źródłem wszelkiego zła i przyczyną wszelkich nieszczęść jest nałóg. Jeśli osoba nie chce przestać pić, to będzie miała jeszcze więcej problemów. To wskazuje, że pacjent jest niepewny co do profesjonalizmu swojego lekarza. W tej sytuacji zaszycie nie jest realną opcją. Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrasta, jeśli pacjent odczuwa empatię w stosunku do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia. Każde leczenie jest przeprowadzane przez nasz zespół ekspertów z Warszawy. Nasze podejście jest spersonalizowane i znacznie ułatwia pokonanie uzależnienia.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Płock

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500