Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w implantacji i podawaniu leków esperal osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które spowalniają proces przemiany alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych aż do 12 miesięcy, a sama aplikacja implantu alkoholowego jest łatwa i bezbolesna.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal znany również jako wszywka alkoholowa jest lekiem, który aplikuje się pod skórę. Działanie implantów alkoholowych jest powstrzymanie pacjenta od picia alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórę. Lek jest powoli uwalniany do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, powoli zmniejszając metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletki esperalu może powodować bóle brzucha, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści działają na terenie Płońska i okolic (dojeżdżamy do do domów pacjentów).

profesjonalne-podejscie-esperal-Płońsk

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Płońsk i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jaką funkcję pełni esperal?

Po implementacji wszywki alkoholowej picie alkoholu może powodować nieprzyjemne, niepożądane skutki uboczne. Osoby uzależnione są zniechęcane do picia "procentów", ponieważ obawiają się niekorzystnych skutków. Podejście do leczenia alkoholizmu jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na wyleczenie choroby alkoholowej. Procedura podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on łatwy do przeprowadzenia dla pacjentów. Polega on na wstrzyknięciu substancji Esperal pod skórę pacjenta. Wszywka alkoholowa to wspaniały sposób na zachowanie czystości od alkoholu. Jego wysoka skuteczność lekowa i stosunkowo niski koszt wykonania, w porównaniu do innych opcji leczenia uzależnienia od alkoholu, sprawiają, że Esperal jest rozsądną opcją dla wielu osób.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Płońsku czas, jaki jest potrzebny na wstrzyknięcie esperalu może wynosić około 25 do 35 minut. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego, sterylizowanego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pacjentki podczas zabiegu.


Przed zabiegiem

Do wszczepienia alkoholu konieczna jest świadoma zgoda pacjenta. Pacjenci muszą powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Wykwalifikowany lekarz omówi korzyści i ryzyko związane z wybraną metodą leczenia uzależnienia od alkoholu. On również poinformuje Cię o wszelkich przeciwwskazaniach i co należy robić po zabiegu. Oferujemy impementację w Płońsku u pacjenta w jego domu. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzane jest badanie pacjenta w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Pacjent podpisuje kilka dokumentów potwierdzających zgodę na zabieg oraz świadomość ewentualnych konsekwencji w przypadku kontynuowania picia alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu jest niedozwolone. Jeśli pacjenci nie przestrzegają zaleceń lekarza, mogą doświadczyć objawów zagrażających życiu. Ważne jest, aby pamiętać, że objawy mogą również wystąpić w przypadku stosowania produktów, które zawierają alkohol etylowy, takich jak ocet spirytusowy lub winny, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odrzucenia alkoholu. Po zakończeniu okresu działania Esperalu może pojawić się ponownie chęć spożycia alkoholu. Dlatego też zaleca się wszycie esperalu jako części kompletnego programu leczenia uzależnień oraz uzupełnienie procedurę z rehabilitacją psychologiczną, która pomoże Ci wrócić do normalnego życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 85%. Procedura jest ogólnie dobrze akceptowana przez większość pacjentów. Do wszycia esperalu używane są tylko atestowane produkty. Zabieg odbywa się pod osłoną anonimowości, a pacjentowi zaleca się pełne leczenie odwykowe i rehabilitację.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

W rzeczywistości problem, do kogo zadzwonić w Płońsku, nie jest wcale taki trudny. Istotne jest, aby zorientować się, jak bardzo dana osoba jest przygotowana do leczenia. Ważne są umiejętności zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w wstrzykiwaniu wszywki alkoholowej. Jednak najważniejszym powodem jest potrzeba przerwania uzależnienia od alkoholu.


Dyskutując o tym, co jest najważniejsze w procesie wdrażania esperalu, należy zwrócić szczególną uwagę na nastawienie pacjenta do tego zagadnienia. Korzeniem wszelkiego zła, korzeniem każdej dolegliwości i nieszczęścia jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie chce przestać pić, to będzie stwarzać tylko kolejne problemy. To wskazuje na to, że że pacjent ma wątpliwości co do jakości swojego lekarza, a także zabiegu. W tej sytuacji kodowanie nie zadziała. Szanse na powodzenie leczenia znacznie wzrastają, jeśli pacjent jest w stanie odczuwać empatię w stosunku do lekarza i docenia jego profesjonalne podejście. Nasza kadra doświadczonych specjalistów w Warszawie profesjonalnie wykona każdy zabieg. Nasze zindywidualizowane podejście pozwoli Ci z łatwością wyjść z uzależnienia.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Płońsk

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500