Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Podkowa Leśna i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w zakresie implantacji i podawania leków esperal osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Alkohol w zastrzyku zawiera składniki, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie.

Działanie Esperalu zniechęca do spożywania alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a zabieg założenia implantu jest szybki i bezbolesny.

Czym dokładnie jest implant alkoholowy?

Esperal potocznie nazywany implantem alkoholowym jest lekiem, który wstrzykuje się pod skórę. Celem implantu alkoholowego jest uniemożliwienie pacjentom spożywania alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal.

Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez miesiące, ostatecznie zmniejszając metabolizm alkoholu. Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może spowodować, oprócz zawrotów głowy, nudności, bóle brzucha, wymioty. Nasi eksperci są obecni w Podkowa Leśna, jak również w okolicznych miejscowościach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest esperal?

Po leczeniu picie alkoholu może wywołać niepożądane skutki uboczne.

Uzależnieni nie są zachęcani do picia "procentów" z powodu obawy, że dotkną ich uboczne negatywne skutki.

Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu należy do najbardziej opłacalnych metod leczenia choroby alkoholowej. Warto wspomnieć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są przy znieczuleniu miejscowym. W związku z tym, zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta.

Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą leku Esperol. Alkohol Spike może być realną opcją na zachowanie trzeźwości. Skuteczność substancji i tani koszt realizacji, w porównaniu z innymi metodami leczenia, sprawia, że Esperal jest przystępną opcją dla wielu osób.

W jaki sposób wykonuje się metodę esperalu?

W Podkowa Leśna implantacja esperalu trwa około 25-35 minut.

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym w celu zapewnienia ochrony i komfortu pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Obowiązkowym warunkiem wykonania zabiegu jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny.

Przed zabiegiem doświadczony lekarz przedstawi korzyści i potencjalne ryzyko wynikające ze stosowania jakiejkolwiek metody leczenia uzależnienia od alkoholu, wyjaśni ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz postępowanie po zabiegu.

Zabieg przeprowadzany jest w strefie Podkowa Leśna, czyli w strefie dla pacjentów. Przed szyciem przeprowadzany jest test medyczny, który ma na celu określenie ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Następnie pacjent podpisuje kilka dokumentów potwierdzających, że wyraża zgodę na zabieg i jest świadomy ewentualnych konsekwencji w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu lub implantacji esperalu obowiązuje bezwzględny zakaz picia napojów alkoholowych.

Nieprzestrzeganie zaleceń lekarza może spowodować objawy, które mogą doprowadzić do śmierci pacjenta. Należy również pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez substancje, które zawierają alkohol etylowy, np. wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust oraz kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Po zakończeniu czasu działania esperalu może pojawić się ponownie chęć picia alkoholu.

Z tego powodu zaleca się, aby wszczepienie esperalu było częścią kompleksowego leczenia uzależnienia i aby towarzyszyła mu rehabilitacja psychologiczna, która pozwoli na powrót do normalnego życia.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100%. Zabieg jest w większości dobrze tolerowany przez pacjentów. Odessanie może być wykonane tylko w przypadku przestrzegania wszystkich wytycznych i przy pomocy certyfikowanych preparatów. Pacjent potrzebuje odwyku i leczenia uzależnień, które jest kompleksowe przed wykonaniem szycia.

Do kogo można się zwrócić w sprawie wszywki alkoholowej?

Pytanie o to, gdzie udać się do Podkowa Leśna nie jest takie trudne.

Kluczowa jest ocena poziomu gotowości danej osoby do podjęcia leczenia. Oczywiście, kluczowe są umiejętności zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w podawaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak chęć pozbycia się uzależnienia od alkoholu jest celem nadrzędnym.

Omawiając to, co najważniejsze, jeśli chodzi o stosowanie implantów, musimy skupić się na tym, jaki jest sposób myślenia pacjenta o problemie.

Pacjent musi zdać sobie sprawę, że korzeniem wszelkiego zła, które leży u podstaw wszystkich jego kłopotów i nieszczęść, jest uzależnienie i dopóki będzie istniało dążenie do wyeliminowania alkoholizmu, dopóty będzie się ono pogłębiać. Jeśli pacjent chodzi na konsultacje i ma wątpliwości co do kompetencji lekarza, to jest to zły znak. Katorga nie jest rozwiązaniem w tego typu sytuacji. Szanse na udane leczenie wzrastają, gdy pacjent czuje empatię do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu bycia.

Nasz doświadczony zespół specjalistów w Podkowa Leśna profesjonalnie wykonuje każdy zabieg, a nasze zindywidualizowane podejście pozwala szybciej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Podkowa Leśna

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500