Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Półtusk i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które zmniejszają metabolizm alkoholu w organizmie. Esperal działa tak, aby ograniczyć spożycie alkoholu na okres do 12 miesięcy. Proces wszczepiania alkoholu jest prosty i łatwy.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) to lek, który jest wprowadzany pod skórę pacjenta.

Działanie implantów alkoholowych polega na uniemożliwieniu pacjentowi spożywania alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal.

Z biegiem czasu lek powoli dostaje się do krwiobiegu. Następnie stopniowo spowalnia metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać nieprzyjemne i niebezpieczne dla organizmu skutki uboczne. Należą do nich m.in. nudności, bóle brzucha, wymioty i zawroty głowy. Nasi specjaliści pracują w Półtusk i jego dzielnicach (odwiedzamy pacjentów w domach pacjentów).

Jak działa esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać niepożądane działania niepożądane.

Obawa przed wystąpieniem niepożądanych skutków ubocznych zniechęca użytkowników do picia alkoholu z "procentami". Podana metoda leczenia alkoholizmu należy do najbardziej opłacalnych sposobów na wyleczenie choroby alkoholowej. Warto wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są przy znieczuleniu miejscowym. Stąd sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę leku Esperol.

Alkohol Spike to doskonały sposób na zachowanie czystości. Esperal jest przystępną opcją leczenia dla wielu ze względu na swoją wysoką skuteczność i opłacalność.

Jaka jest procedura pracy przy zabiegu implantacji esperalu?

W Półtusk w Półtusk czas, który jest potrzebny do wstrzyknięcia esperalu może wynosić około 25 do 35 minut.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i łatwość pacjentowi, procedura jest wypełniana przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych, które są sterylne i w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Do wykonania zabiegu wymagana jest świadoma zgoda pacjenta.

Obowiązkowym warunkiem wykonania zabiegu jest abstynencja przez 24 godziny od alkoholu. Wyszkolony lekarz przedstawi potencjalne ryzyko i korzyści wynikające z wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Lekarz poinformuje również o ewentualnych przeciwwskazaniach oraz o tym, co najlepiej zrobić po zabiegu. Impementacja może być wykonana w Półtusk obszarze, w obszarze pacjentów. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

Pacjent podpisuje dokument stwierdzający, że wyraża zgodę na zabieg i jest świadomy potencjalnych konsekwencji w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu jest surowo zabronione.

U pacjentów, którzy nie zastosują się do zaleceń lekarza, mogą wystąpić objawy zagrażające życiu. Należy pamiętać, że objawy mogą być również wywołane przez substancje zawierające alkohol etylowy, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania jamy ustnej oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe nie zapewniają całkowitego odrzucenia alkoholu po ustaniu jego działania. Gdy esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego napicia się. To jest powód, dla którego zaleca się, aby esperal był częścią kompletnego planu leczenia uzależnień i aby po leczeniu nastąpiła rehabilitacja psychologiczna, która pozwoli na powrót do normalnego trybu życia.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 100%. Zabieg jest na ogół dobrze akceptowany przez większość pacjentów. Zabieg wykonywany jest tylko przy przestrzeganiu wszystkich przepisów i w asyście certyfikowanych preparatów. Szycie odbywa się w sposób prywatny, a pacjentom zaleca się przejście kompleksowego leczenia uzależnień wraz z rehabilitacją.

Zaszywanie alkoholu - do kogo można się zwrócić?

W rzeczywistości problem tego, na kogo można liczyć w Półtusk nie jest aż tak skomplikowany.

Ważniejsze jest określenie, na ile ktoś jest przygotowany do leczenia. Oczywiście, cechy zawodowe lekarza są ważne, podobnie jak jego doświadczenie w podawaniu zastrzyków z alkoholu. Jednak na pierwszym miejscu jest potrzeba osoby uzależnionej, aby przerwać nałóg.

Jeśli chcemy poznać podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wdrażaniu implantów, to po pierwsze, powinniśmy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego problemów.

Podstawą każdego zła i przyczyną wielu jego problemów i nieszczęść jest uzależnienie. Jeśli pacjent nie chce zrezygnować z picia, spowoduje to tylko kolejne problemy. Świadczy to o tym, że pacjenci nie są pewni kompetencji swojego lekarza. Kodowanie nie jest w tym scenariuszu realnym rozwiązaniem.

Jeśli pacjent poczuł empatię do lekarza i docenił jego profesjonalne podejście jest pozytywne, szanse na udane wyleczenie znacznie wzrastają.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w Półtusk profesjonalnie wykonuje każdą procedurę, a nasza zindywidualizowana metoda pomaga łatwiej pokonać uzależnienie.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Półtusk

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500