Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Puławy i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to specjalista od wlewu i podawania esperalu dla osób cierpiących na alkoholizm. Dzięki wstrzyknięciu alkoholu metabolizm organizmu zostaje spowolniony.

Działanie Esperalu zniechęca do spożywania alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a proces wszczepiania implantu jest prosty i bezbolesny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal potocznie nazywany implantem alkoholowym jest lekiem, który umieszcza się pod skórą. Implanty alkoholowe mają na celu powstrzymanie pacjentów od używania alkoholu.

Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal. Lek jest powoli uwalniany do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, ostatecznie zmniejszając metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal wywołuje nieprzyjemne, a nawet szkodliwe dla organizmu skutki uboczne. Należą do nich nudności, dyskomfort żołądkowy, zawroty głowy i wymioty. Nasi eksperci działają na terenie Puławy i okolicznych powiatów (jeździmy do pacjentów domy pacjentów).

Co oznacza słowo esperal?

Spożywanie alkoholu w następstwie leczenia przynosi organizmowi nieprzyjemne doznania.

Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", ponieważ obawiają się niekorzystnych konsekwencji. Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu należy do ekonomicznych metod leczenia choroby alkoholowej. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on łatwy do przeprowadzenia dla pacjentów. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą leku Esperol.

Zastrzyk alkoholowy Spike to skuteczna metoda na zachowanie trzeźwości. Skuteczność substancji oraz tani koszt jej wykonania, w porównaniu z innymi metodami leczenia, sprawia, że Esperal jest opcją przyjazną dla budżetu dużej liczby pacjentów.

Jaka jest procedura wykonania zabiegu implantacji esperalu?

W Puławy implantacja esperalu trwa zwykle od 25 do 35 minut.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i łatwość pacjentowi, procedura przeprowadzana jest przy użyciu jednorazowych urządzeń medycznych, jak również w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Do wszczepienia alkoholu konieczna jest świadoma zgoda pacjenta.

Pacjent musi pozostać bez alkoholu przez 24 godziny przed rozpoczęciem procedury. Wykwalifikowany lekarz omówi potencjalne ryzyko i korzyści, które są związane z wybraną przez Ciebie procedurą leczenia uzależnienia od alkoholu.

Poinformuje również o wszelkich przeciwwskazaniach oraz o tym, co należy zrobić po zabiegu. Oferujemy usługi impementacji w Puławy u pacjenta w jego domu. Przed zabiegiem przeprowadzane jest badanie pacjenta, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu kompletu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg.

Rozumie również konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po implantacji jest surowo zabronione. Brak zastosowania się do zaleceń lekarza może wywołać objawy, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą ujawnić się również po użyciu przedmiotów zawierających alkohol etylowy, takich jak ocet winny lub spirytusowy, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol.

Istotne jest zrozumienie, że implantacja alkoholu nie może zagwarantować całkowitego odrzucenia alkoholu raz czasu trwania jego działania. Po zakończeniu działania esperalu może pojawić się ponownie chęć picia alkoholu. Istotne jest, aby uzyskać szwy Esperal wykonane w ramach ogólnego leczenia uzależnienia.

Możliwe jest również skorzystanie z psychoterapii, która pomoże wrócić do normalności. Większość pacjentów, którzy przeszli przez procedurę, jest w stanie z powodzeniem przestać pić alkohol. Procedura jest ogólnie podjęta przez większość pacjentów.

Do szycia używa się tylko atestowanych produktów. Przed zakończeniem szycia pacjent potrzebuje rehabilitacji i kompleksowego leczenia uzależnień.

Szycie alkoholowe - do kogo się zwrócić?

Pytanie o to, gdzie można się udać w Puławy nie jest aż tak skomplikowane.

Ważne jest określenie, jak bardzo dana osoba jest przygotowana do leczenia. Istotne jest zrozumienie fachowości lekarzaa także jego doświadczenia w wstrzykiwaniu alkoholu.

Jakkolwiek to, pragnienie osoby uzależnionej, aby przerwać cykl uzależnienia jest górą.

Jeśli omówimy podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze terapii implantologicznej, to w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego problemu. Pacjent musi zrozumieć, że korzeniem zła u podstaw wszystkich jego problemów i wpadek, jest uzależnienie i dopóki nie zechce wyeliminować alkoholizmu to sytuacja będzie się pogarszać.

Jest to znak, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. W takim przypadku Kodowanie nie przyniesie rezultatów. Jeśli pacjent czuł empatię wobec lekarza i był zadowolony z jego profesjonalizmu odniesie sukces, szanse na skuteczne leczenie drastycznie rosną.

Każde leczenie jest obsługiwane przez naszych specjalistów z zespołu Puławy-based. To szczególne podejście sprawia, że pokonanie uzależnienia jest prostsze.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Puławy

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500