Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest ekspertem w podawaniu esperalu pacjentom z problemem alkoholizmu. Metabolizm organizmu może zostać spowolniony przez wstrzyknięcie wszywki alkoholowej. Działanie esperalu zniechęca do spożywania alkoholu przez okres do 12 miesięcy, a samo wszczepienie implantu alkoholowego jest szybkie i bezbolesne.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal (znany jako wszywka alkoholowa) jest lekiem wydawanym na receptę, który umieszcza się na skórze pacjenta. Implanty alkoholowe mają za zadanie zniechęcić pacjentów do używania alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczenie leku pod skórą. Przez pewien okres czasu powoli dostaje się on do krwiobiegu i blokuje metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nieprzyjemne i niebezpieczne skutki uboczne dla organizmu. Należą do nich nudności, dyskomfort żołądkowy, zawroty głowy i wymioty. Nasi eksperci są obecni w Pułtusku i jego okolicach (odwiedzamy pacjentów w ich domach).

profesjonalne-podejscie-esperal-Pułtusk

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Pułtusk i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Po implementacji wszywki alkoholowej spożywanie alkoholu może mieć nieprzyjemne, niepożądane skutki uboczne. Osoby uzależnione są zniechęcane do picia "procentów", ponieważ obawiają się skutków ubocznych. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych strategii pozbywania się alkoholizmu. Należy pamiętać, że zastrzyki alkoholowe wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym. Dlatego też sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Polega on na zaaplikowaniu pod skórę leku Esperal. Wszywka alkoholowa to fantastyczny sposób na zachowanie trzeźwości. Wysoka skuteczność leku i stosunkowo niskie koszty jego stosowania w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnień sprawiają, że Esperal jest przystępną opcją dla wielu pacjentów.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Pułtusku zabieg implementacji esperalu trwa około 25-35 minut. Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu.


Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Warunkiem obligatoryjnym do wykonania jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem wykwalifikowany lekarz przedstawi korzyści i zagrożenia, jakie mogą pojawić się przy stosowaniu każdej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Specjaliści dostarczą informacje na temat przeciwwskazań do zabiegu i po zabiegu. Impementacja oferowana jest w Pułtusku, w domu pacjenta. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzane jest badanie pacjenta w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań. Pacjent podpisuje szereg dokumentów potwierdzających, że wyraża zgodę na oraz zostaje poinformowana o możliwych konsekwencjach, jeśli po zabiegu nadal będzie pił alkohol.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po wszczepieniu implantu jest surowo zabronione. Jeśli pacjenci nie stosują się do zaleceń lekarza mogą wystąpić poważne objawy. Ważne jest, aby pamiętać, że objawy mogą być również wywołane z użyciem produktów, które zawierają alkohol etylowy, takich jak ocet spirytusowy lub winny, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Należy mieć świadomość, że implantacja alkoholu nie gwarantuje całkowitego odrzucenia alkoholu po ustaniu jego działania. Po zakończeniu działania Esperalu może powrócić chęć spożywania alkoholu. Z tego powodu zaleca się stosowanie esperalu jako części holistycznego planu leczenia uzależnień i kontynuowanie leczenia za pomocą rehabilitacji psychologicznej, która pozwoli na powrót do normalnego życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 85%. Większość pacjentów bardzo dobrze znosi zabieg. Do szycia używane są tylko atestowane preparaty. Zaszycie odbywa się anonimowo, a pacjentowi zaleca się przejście intensywnego leczenia uzależnienia obejmującego rehabilitację.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

Pytanie o to, gdzie można udać się w Pułtusku nie jest tak trudne. Istotne jest, aby określić, jak bardzo dana osoba jest przygotowana do poddania się leczeniu. Istotne jest, aby mieć świadomość, jak profesjonalny jest lekarz, jak również jego doświadczenie w stosowaniu zastrzyków alkoholowych. Z drugiej strony pragnienie osoby, która jest uzależniona od alkoholu, aby przezwyciężyć jego lub jej uzależnienia pozostaje w czołówce.


Mówiąc o tym, co jest najważniejsze przy wdrażaniu implantu należy zwrócić szczególną uwagę na postawę pacjenta wobec problemu. Pacjent musi zdać sobie sprawę, że przyczyna jego problemów jest uzależnienie, a jeśli nie chcą być pozbyć się alkoholizmu, problem będzie tylko się pogarszać. Jeśli pacjent przybywa na spotkanie, ale jest sceptyczny co do profesjonalizmu lekarza, to zły znak. Jeśli tak jest, to kody nie będą działać. Szanse na sukces w leczeniu są znacznie zwiększone, jeśli pacjent czuje empatię do lekarza i docenia jego profesjonalne podejście. Każdym zabiegiem zajmuje się nasza warszawska grupa profesjonalistów. Taka metoda leczenia jest zindywidualizowana, ułatwiająca pokonanie uzależnienia.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Pułtusk

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500