Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Raciąż i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to ekspert w zakresie wdrażania i podawania leku Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które zmniejszają metabolizm alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a aplikacja implantu jest prosta i bezbolesna.

Czym dokładnie jest implant alkoholowy?

Esperal potocznie nazywany implantem alkoholowym to dolegliwość, którą umieszcza się pod skórą.

Celem implantów alkoholowych jest uniemożliwienie pacjentom spożywania alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. Przez pewien czas lek powoli dostaje się do krwiobiegu i stopniowo zatrzymuje proces metabolizmu alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać niekomfortowe, a nawet niebezpieczne działania niepożądane w obrębie organizmu, w tym bóle brzucha, nudności wymioty i zawroty głowy.

Nasi specjaliści znajdują się w Raciąż i okolicznych powiatach (jeździmy do pacjentów do ich domów).

Jak działa esperal?

Po zakończeniu leczenia spożywanie alkoholu może powodować nieprzyjemne konsekwencje. Strach przed doznaniem niekorzystnych skutków ubocznych zniechęca osoby uzależnione do picia "procentów". Jest to jedna z najbardziej opłacalnych metod pozbycia się alkoholizmu.

Należy zaznaczyć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są przy znieczuleniu miejscowym. Stąd też sam zabieg nie jest nieprzyjemny dla pacjenta. Jest to proces polegający na aplikacji leku Esperol pod skórę pacjenta. Alkohol Spike może być świetnym sposobem na zachowanie trzeźwości. Skuteczność leku oraz stosunkowo niski koszt jego wykonania, w porównaniu z innymi metodami leczenia, sprawiają, że stosowanie esperalu jest opłacalną opcją dla wielu osób.

Jak przebiega procedura stosowania esperalu?

W Raciąż istnieje przedział czasowy, w którym wprowadzenie esperalu trwa około 25-35 minut.

W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i komfortu, zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Wykwalifikowany lekarz omówi zagrożenia i korzyści, jakie wiążą się z wybraną przez Ciebie procedurą radzenia sobie z uzależnieniem od alkoholu.

Poinformuje również o ewentualnych przeciwwskazaniach i środkach ostrożności oraz o tym, co należy robić po zabiegu. Oferujemy usługi impementacji w Raciąż w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu szeregu dokumentów, pacjent wyraża zgodę na zabieg.

Również pacjent zna konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu jest zabronione. Nie stosowanie się do zaleceń lekarza może wywołać objawy, które mogą spowodować śmierć pacjenta.

Należy mieć świadomość, że objawy mogą być wywołane przez przedmioty zawierające alkohol etylowy, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust i kosmetyki zawierające alkohol. Należy pamiętać, że zastrzyki z alkoholu nie oznaczają, że po ustaniu działania alkohol zostanie całkowicie wyeliminowany. Kiedy okres działania esperalu się skończy, wtedy chęć picia alkoholu może powrócić. Koniecznie trzeba zlecić wszycie Esperalu jako część ogólnego leczenia uzależnienia.

Również można uzyskać rehabilitację psychologiczną, która pomoże wrócić do normalności. Około 99% osób, które poddały się zabiegowi, może z powodzeniem rzucić alkohol. Większość pacjentów łatwo toleruje procedurę. Do szycia używane są tylko certyfikowane produkty. Szycie odbywa się w sposób prywatny, a pacjentowi zaleca się przejście przez rozbudowaną terapię uzależnień, która obejmuje rehabilitację.

Szycie alkoholu - do kogo się udać?

W rzeczywistości problem tego, do kogo udać się w Raciąż nie jest wcale taki trudny.

Kluczowa jest ocena poziomu przygotowania pacjenta do leczenia. Oczywiście istotne są również umiejętności zawodowe lekarza, a także jego doświadczenie w wykonywaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak na pierwszy plan wysuwa się potrzeba osoby uzależnionej od alkoholu, aby pokonać swój nałóg.

Jeśli dyskutujemy o tym, który aspekt jest najważniejszy do rozważenia przy wdrażaniu operacji implantacji, to po pierwsze musimy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego problemu.

Pacjent powinien zrozumieć, że korzeniem zła i źródłem jego problemów i nieszczęść jest uzależnienie i dopóki będzie istniało pragnienie pozbycia się alkoholizmu i problem będzie narastał. Jest to znak, że pacjent ma wątpliwości co do profesjonalizmu swojego lekarza. Kodowanie nie jest rozwiązaniem w tego typu sytuacji. Szanse na udane leczenie znacznie wzrastają, jeśli pacjent odczuwa empatię wobec lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia.

Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Raciąż profesjonalnie wykonuje każdy zabieg, a nasze indywidualne podejście może pomóc Ci szybciej pokonać uzależnienie.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Raciąż

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500