Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Radzyń i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to specjalista od infuzji i podawania esperalu osobom z alkoholizmem. Metabolizm organizmu zostaje spowolniony przez wstrzyknięcie alkoholu. Esperal działa zniechęcająco do picia alkoholu przez okres do 12 miesięcy.

Procedura wszczepiania alkoholu jest szybka i nieinwazyjna.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem na receptę, który jest umieszczony na skórze pacjenta. Wpływ implantów alkoholowych ma na celu uniemożliwienie pacjentom spożywania alkoholu. Wszywanie alkoholu to proces umieszczania leku esperal pod skórą. Przez pewien czas lek powoli dostaje się do krwiobiegu i powoli blokuje metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne dla organizmu działania niepożądane, w tym: nudności, bóle brzucha zawroty głowy i wymioty.

Nasi specjaliści pracują w Radzyń i w jego dzielnicach (jeździmy do domów pacjentów).

Jak działa esperal?

Po leczeniu picie alkoholu może mieć niepożądane konsekwencje. Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", ponieważ obawiają się, że dotkną ich skutki uboczne.

Metoda leczenia, która jest proponowana w przypadku alkoholizmu należy do najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia choroby alkoholowej.

Trzeba pamiętać, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dlatego sam zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to świetne rozwiązanie, które pozwala zachować trzeźwość.

Esperal jest tanią opcją leczenia dla wielu osób ze względu na swoją skuteczność i niski koszt.

Jak działa procedura implantacji esperalu?

W Radzyń w Radzyń czas, jaki zajmuje wszczepienie esperalu wynosi około 25-35 minut. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny, jak również w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje ochronę i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Do implantacji alkoholu niezbędna jest świadoma zgoda pacjenta.

Niezbędnym warunkiem wykonania zabiegu jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny. Wykwalifikowany lekarz omówi zagrożenia i korzyści wynikające z wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Poinformuje również o ewentualnych przeciwwskazaniach oraz o tym, co najlepiej zrobić po zabiegu.

Implantację wykonujemy w Radzyń w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Pacjent podpisuje kilka dokumentów potwierdzających, że wyraża zgodę na zabieg i jest świadomy możliwych konsekwencji, jeśli po zabiegu nadal będzie spożywał alkohol.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu bezpośrednio po implantacji jest surowo zabronione. Pacjenci, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą odczuwać niebezpieczne objawy.

Należy mieć świadomość, że objawy mogą pojawić się również przy stosowaniu produktów zawierających etanol, takich jak ocet winny lub spirytusowy, płyn do płukania ust, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Niezwykle istotna jest świadomość, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania.

Po zakończeniu czasu działania esperalu, chęć spożycia alkoholu może powrócić. Dlatego zaleca się, aby zszycie esperalu było częścią ogólnego planu leczenia uzależnień i aby po leczeniu nastąpiła rehabilitacja psychologiczna, która pomoże wrócić do normalnego życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi około 100%. Większość pacjentów znosi zabieg komfortowo.

Do szycia używane są tylko atestowane preparaty. Szycie odbywa się pod osłoną anonimowości, a pacjentom zaleca się intensywne leczenie uzależnień, które obejmuje rehabilitację.

Szycie alkoholowe - do kogo się zwrócić?

W rzeczywistości pytanie o to, do kogo udać się w Radzyń nie jest zbyt skomplikowane. Ważniejsza jest świadomość tego, jak dobrze dana osoba jest przygotowana do podjęcia leczenia.

Oczywiście, nie bez znaczenia jest profesjonalizm lekarza, a także to, jak duże doświadczenie ma on w podawaniu zastrzyków z alkoholu. Jednak najważniejsza jest chęć zakończenia uzależnienia alkoholika.

Jeśli mówimy o tym, co jest najbardziej kluczowym aspektem w procesie wdrażania terapii implantologicznej, to przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do problemów.

Przyczyną całego zła i źródłem wielu jego problemów i wpadek jest uzależnienie. Jeśli pacjent nie chce przestać pić, to tylko pogłębi problemy.

To znak, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. Katorga w tym przypadku nie wchodzi w grę. Prawdopodobieństwo udanego leczenia wzrasta, gdy pacjent czuje empatię do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu bycia. Nasza kadra doświadczonych specjalistów w Radzyń profesjonalnie wykonuje każdą procedurę, a nasze indywidualne podejście pomaga łatwiej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Radzyń

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500