Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Różan i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w zakresie wdrażania i podawania leku esperal osobom z alkoholizmem. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które mogą spowolnić metabolizm alkoholu w organizmie. Esperal może być stosowany w celu zaprzestania picia alkoholu nawet na 12 miesięcy. Proces wszczepiania alkoholu jest łatwy i nieinwazyjny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal jest również znany jako implant alkoholowy, jest lekiem, który jest stosowany na skórę.

Implanty alkoholowe mają na celu zniechęcenie pacjentów do picia alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. Lek jest powoli uwalniany do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, stopniowo hamując metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować bóle brzucha, nudności i wymioty oraz zawroty głowy. Nasi specjaliści są dostępni w Różan i w okolicznych miejscowościach (odwiedzamy pacjentów w domach).

Jak działa esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może wywołać nieprzyjemne niepożądane skutki uboczne.

Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", ponieważ boją się doświadczyć skutków ubocznych. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych metod pozbycia się alkoholizmu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest bardziej komfortowy dla pacjentów. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to skuteczna metoda na zachowanie trzeźwości.

Esperal jest tanią opcją leczenia dla wielu osób ze względu na wysoką skuteczność i przystępną cenę.

Jak przebiega proces leczenia esperalem?

W Różan Procedura implantacji esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut. Procedura przeprowadzana jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Zabieg wszczepienia implantu alkoholowego wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjent musi powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed czasem wykonania zabiegu. Przed wykonaniem zabiegu doświadczony lekarz omówi korzyści, jak również potencjalne zagrożenia wynikające ze stosowania określonych metod leczenia uzależnienia od alkoholu. Udzieli informacji na temat przeciwwskazań do zabiegu oraz postępowania po zabiegu.

Zabieg przeprowadzany jest w Różan miejscach, oraz w miejscu przebywania pacjenta. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Pacjent podpisuje różne dokumenty, które potwierdzają, że wyraża zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwych konsekwencjach, jeśli po zabiegu nadal będzie spożywał alkohol.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu jest zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może wywołać objawy, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta. Warto pamiętać, że objawy mogą rozwinąć się również w przypadku stosowania produktów zawierających alkohol etylowy, jak wino czy ocet, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol.

Należy mieć świadomość, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odrzucenia alkoholu po wyleczeniu efektu. Po zakończeniu okresu działania esperalu możliwe jest pojawienie się chęci ponownego picia alkoholu. Koniecznie należy poddać się esperalowi w ramach całościowego leczenia uzależnienia. Dodatkowo można otrzymać rehabilitację psychiczną, która pomoże wrócić do normalności. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 do 99%.

Większość pacjentów bez problemu znosi zabieg. Do szycia używane są tylko atestowane preparaty. Proces szycia jest wykonywany anonimowo, a pacjentom zaleca się intensywne leczenie uzależnień obejmujące rehabilitację.

Komu zaufać w kwestii szycia alkoholowego?

W rzeczywistości kwestia tego, do kogo zwrócić się w [KLUCZE-1], nie jest aż tak skomplikowana. Kluczowa jest ocena stopnia gotowości danej osoby do podjęcia leczenia. Kluczowa jest świadomość umiejętności i wiedzy lekarza oraz jego doświadczenia w zakresie wstrzykiwania alkoholu.

Jednak najważniejsza jest potrzeba wyprowadzenia alkoholika z nałogu.

Omawiając to, co jest najważniejsze we wdrażaniu implantu musimy zwrócić szczególną uwagę na to, jaki jest sposób myślenia pacjenta o problemie.

Pacjent powinien zrozumieć, że korzeniem wszelkiego zła, przyczyną wszystkich jego trudności i nieszczęść jest uzależnienie i dopóki nie będzie się chciało zakończyć jego nałogu to sytuacja będzie narastać. Jeśli pacjent przychodzi na wizytę, ale jest sceptyczny co do profesjonalizmu lekarza, to jest to czerwona flaga.

Jeśli tak jest, kody nie będą działać. Jeśli pacjent był w stanie poczuć empatię dla lekarzai czuł jego profesjonalny sposób jest pozytywny, szanse na skuteczne leczenie wzrastają dramatycznie. Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Różan profesjonalnie wykonuje każdą procedurę, a nasz zindywidualizowany plan leczenia pomaga szybciej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Różan

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500