Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Sokołów Podlaski i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to specjalista od podawania esperalu pacjentom z problemem alkoholizmu. Metabolizm organizmu jest spowolniony przez wstrzykiwanie alkoholu. Esperal pomaga ograniczyć spożywanie alkoholu nawet do 12 miesięcy. Zabieg wszczepienia alkoholu jest szybki i nieinwazyjny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem wszczepianym pod skórę pacjenta.

Implanty alkoholowe mają na celu zniechęcenie pacjentów do używania alkoholu. Proces wszycia alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, powoli zmniejszając metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać w organizmie nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne działania niepożądane, takie jak bóle brzucha, nudności zawroty głowy i wymioty.

Nasi specjaliści znajdują się w Sokołów Podlaski i okolicach (przyjmujemy pacjentów domy pacjentów).

Jaką funkcję pełni esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może mieć niepożądane skutki uboczne. Obawa przed doświadczeniem nieprzyjemnych skutków ubocznych zniechęca do picia alkoholu w "procentach". Jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów leczenia alkoholizmu. Procedura podawania zastrzyków z alkoholu odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on wygodniejszy dla pacjentów.

Polega on na wstrzyknięciu leku Esperol pod skórę pacjenta. Alkohol Spike może być świetnym sposobem na utrzymanie czystości. Skuteczność substancji i tani koszt realizacji, w porównaniu z innymi opcjami leczenia uzależnień, sprawiają, że Esperal jest opcją przyjazną dla budżetu wielu pacjentów.

Jaka jest procedura działania zabiegu implantacji esperalu?

W Sokołów Podlaski Procedura implantacji esperalu może trwać od 25 do 35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Zabieg wszczepienia alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjent musi trzymać się z dala od picia alkoholu przez 24 godziny przed czasem, w którym zabieg może się odbyć. Przed zabiegiem doświadczony lekarz wyjaśni pacjentowi korzyści i zagrożenia, jakie mogą wynikać z zastosowania podejścia do leczenia uzależnienia od alkoholu. Przekaże informacje o przeciwwskazaniach do tej procedury, a następnie po zabiegu. Impementację oferujemy w Sokołów Podlaski, w domu pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia.

Po podpisaniu kompletu dokumentów, pacjenci wyrażają zgodę na zabieg. Pacjent przyjmuje również do wiadomości negatywne konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu.

Picie alkoholu po zabiegu jest zabronione. Pacjenci, którzy nie stosują się do zaleceń lekarskich, mogą odczuwać niebezpieczne objawy.

Należy pamiętać, że objawy mogą rozwinąć się również w przypadku stosowania produktów zawierających alkohol etylowy, takich jak ocet winny lub spirytusowy, płyny do płukania jamy ustnej oraz niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol.

Pamiętajmy, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po wyleczeniu efektu. Po zaprzestaniu działania esperalu może pojawić się chęć ponownego wypicia.

To jest powód, dla którego sugeruje się wszycie esperalu w ramach kompletnego planu leczenia uzależnień i podążanie za wszczepieniem z terapią psychologiczną, która pomoże Ci wrócić do normalnego życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 100 do 99%.

Większość pacjentów dobrze toleruje zabieg. Do szycia używane są tylko atestowane produkty. Szycie odbywa się w sposób prywatny, a pacjentom zaleca się przejście kompleksowego leczenia uzależnień wraz z rehabilitacją.

Do kogo można się zwrócić w sprawie szycia alkoholowego?

Decyzja o tym, gdzie udać się w Sokołów Podlaski nie jest taka trudna.

Kluczowe jest to, jak dobrze dana osoba jest przygotowana do leczenia. Oczywiście, cechy zawodowe lekarza są niezbędne, podobnie jak jego doświadczenie w podawaniu zastrzyków z alkoholu.

Jednak najważniejsze jest pragnienie zakończenia uzależnienia alkoholika.

Jeśli omawiamy to, co najważniejsze, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze terapii implantologicznej, to po pierwsze trzeba zwrócić uwagę na podejście pacjenta do jego problemów. Przyczyną całego zła i źródłem wielu jego problemów i wpadek jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie chce rzucić picia, to pogorszy sprawę.

Jeśli pacjent chodzi na konsultacje i ma wątpliwości co do kompetencji lekarza, to jest to oznaka problemu. W takim przypadku kodowanie nie przyniesie rezultatów.

Prawdopodobieństwo udanego leczenia znacznie wzrasta, jeśli pacjent czuje empatię do lekarza i docenia jego profesjonalne podejście. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w Sokołów Podlaski profesjonalnie wykonuje każdy zabieg. Nasze zindywidualizowane podejście może pomóc Ci znacznie szybciej pokonać uzależnienie.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Sokołów Podlaski

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500