Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Solec nad Wisłą i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w procedurze wprowadzania leku Esperal pacjentom cierpiącym na problemy związane z alkoholizmem. Metabolizm organizmu zostaje spowolniony przez wstrzykiwanie alkoholu. Esperal może być stosowany w celu zaprzestania spożywania alkoholu na okres do 12 miesięcy.

Proces wszczepiania alkoholu jest szybki i nieinwazyjny.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem na receptę, który jest umieszczany pod skórą pacjenta. Implanty alkoholowe są wykonywane w celu powstrzymania pacjentów od używania alkoholu.

Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, stopniowo hamując metabolizm alkoholu.

Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nieprzyjemne i niebezpieczne skutki uboczne w całym organizmie. Niektóre z nich to bóle brzucha, nudności, zawroty głowy i wymioty. Nasi specjaliści znajdują się w Solec nad Wisłą, jak również w okolicznych miejscowościach (odwiedzamy pacjentów w domach).

Jak działa esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu powoduje nieprzyjemne odczucia w organizmie.

Strach przed doznaniem negatywnych skutków ubocznych powstrzymuje osoby uzależnione od spożywania napojów z "procentami". Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu jest jednym z najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia choroby alkoholowej. Należy zaznaczyć, że zastrzyki alkoholowe podawane są w znieczuleniu miejscowym, dlatego sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta.

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę substancji Esperol. Zastrzyki alkoholowe mogą być skuteczną metodą na zachowanie trzeźwości. Esperal jest tanią opcją leczenia dla wielu osób ze względu na swoją skuteczność i opłacalność.

Jaka jest funkcja zabiegu implantacji esperalu?

W Solec nad Wisłą jest czas, który trwa do implantacji esperalu jest około 25 do 35 minut. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych oraz w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji z użyciem alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjenci muszą powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed rozpoczęciem procedury. Przed wykonaniem zabiegu przeszkolony lekarz przedstawi korzyści, jak również potencjalne zagrożenia wynikające ze stosowania wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu, wyjaśni ewentualne przeciwwskazania do zabiegu oraz postępowanie po zabiegu. Impementację w Solec nad Wisłą wykonujemy u pacjenta w jego domu. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia.

Następnie pacjent zobowiązany jest do podpisania artykulu stwierdzającego, że wyraża zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwych konsekwencjach w przypadku kontynuowania picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Spożywanie alkoholu po zabiegu operacyjnym jest zabronione.

W przypadku braku zastosowania się do zaleceń lekarza może spowodować objawy zagrażające życiu pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą ujawnić się również podczas stosowania produktów zawierających alkohol etylowy, takich jak ocet winny lub spirytusowy, płyny do płukania jamy ustnej wraz z niektórymi kosmetykami, które zawierają alkohol. Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie gwarantuje całkowitego odrzucenia alkoholu po wygaśnięciu jego działania.

Jeśli esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia. Dlatego zaleca się zszycie esperalu w ramach całościowego leczenia uzależnień i uzupełnienie implantacji o rehabilitację psychologiczną, która może pomóc w powrocie do normalnego życia. Większość osób, u których wykonano zabieg, jest w stanie z powodzeniem wycofać się z alkoholu.

Większość pacjentów dobrze toleruje zabieg. Zabieg wykonywany jest tylko wtedy, gdy przestrzegane są wytyczne przy pomocy wykwalifikowanych preparatów. Szycie odbywa się w sposób anonimowy, a pacjentowi zaleca się przejście gruntownego leczenia uzależnień wraz z rehabilitacją.

Na kogo można liczyć w sprawie pomocy w szyciu alkoholu?

Pytanie o to, gdzie można się udać w Solec nad Wisłą nie jest tak trudne.

Kluczowe jest poznanie poziomu gotowości danej osoby do poddania się leczeniu. Istotne jest zrozumienie umiejętności zawodowych lekarza, jak również jego wiedzy na temat zastrzyków alkoholowych.

Z drugiej strony na pierwszym planie pozostaje chęć pozbycia się uzależnienia przez osobę spożywającą alkohol.

Omawiając to, co jest najbardziej kluczowe do uwzględnienia przy wdrażaniu implantu musimy zwrócić szczególną uwagę na nastawienie pacjenta do problemu. Przyczyną wszelkiego zła i przyczyną wielu jego problemów i nieszczęść jest uzależnienie. Jeśli pacjent nie będzie chciał przestać pić, to będzie miał więcej problemów.

Jeśli pacjent przychodzi na konsultacje i ma wątpliwości co do profesjonalizmu lekarza, to jest to oznaka problemu.

W takim przypadku Kodowanie nie będzie działać. Jeśli pacjent potrafił poczuć empatię wobec lekarza i był zadowolony z jego profesjonalnego podejścia odniesie sukces, szanse na skuteczne leczenie drastycznie rosną. Każde leczenie jest zarządzane przez nasz Solec nad Wisłą-based personel ekspertów.

To spersonalizowane podejście sprawia, że pokonanie uzależnienia jest prostsze.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Solec nad Wisłą

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500