Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Szydłowiec i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie wdrażania i podawania leku Esperal pacjentom cierpiącym na alkoholizm. W wyniku wstrzyknięcia alkoholu metabolizm organizmu ulega spowolnieniu. Działanie esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych nawet przez 12 miesięcy, a wszczepienie implantu jest proste i bezbolesne.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem na receptę, który jest wprowadzany pod skórę pacjenta.

Rezultatem implantu alkoholowego jest powstrzymanie osoby od picia alkoholu. Proces wszycia alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. Lek jest powoli uwalniany do krwiobiegu przez okres kilku miesięcy, stopniowo hamując metabolizm alkoholu. W przypadku picia alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować dyskomfort żołądka, nudności i wymioty oraz zawroty głowy.

Nasi eksperci znajdują się w [KLUCZBORK-1], jak również w jego dzielnicach (odwiedzamy pacjentów w ich domach).

Jak działa esperal?

Picie alkoholu po leczeniu może powodować nieprzyjemne doznania dla organizmu. Osobom uzależnionym odradza się picie "procentów" ze względu na obawę przed wystąpieniem skutków ubocznych.

Procedura leczenia alkoholizmu należy do najbardziej opłacalnych metod leczenia choroby alkoholowej. Warto wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, więc sam zabieg nie jest trudny dla pacjenta. Polega on na umieszczeniu leku Esperol na skórze pacjenta. Alkohol Spike to doskonała metoda na zachowanie trzeźwości. Esperal jest dla wielu opłacalną alternatywą ze względu na swoją skuteczność, jak również niską cenę.

Jak działa metoda esperalu?

W Szydłowiec Wszczepienie esperalu może trwać od 25 do 35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny i w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem.

Do implantacji alkoholu konieczna jest świadoma zgoda pacjenta. Pacjenci muszą powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Wyszkolony lekarz nakreśli potencjalne ryzyko i zalety wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Lekarz poinformuje również o wszelkich przeciwwskazaniacha co trzeba zrobić po zabiegu.

Impementacja wykonywana jest w obszarach Szydłowiec, oraz w obszarze pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Po podpisaniu szeregu dokumentów, pacjent wyraża zgodę na zabieg. Również pacjent rozumie konsekwencje dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po zabiegu wszczepienia i implantacji esperalu obowiązuje bezwzględny zakaz picia napojów alkoholowych.

Nieprzestrzeganie zaleceń lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą doprowadzić do śmierci pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez przedmioty zawierające alkohol etylowy, takie jak ocet spirytusowy, wino, płyny do płukania ust i kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po zakończeniu działania. Po zakończeniu okresu działania Esperalu możliwe jest, że chęć picia alkoholu może powrócić. Z tego powodu sugeruje się zszycie esperalu w ramach całościowego leczenia uzależnienia oraz uzupełnienie leczenia o rehabilitację psychologiczną, która pozwoli na powrót do normalnego życia.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 procent. Większość pacjentów toleruje zabieg bardzo dobrze. Do szycia używane są tylko atestowane produkty. Pacjent przed wykonaniem szycia musi przejść leczenie odwykowe i leczenie uzależnień, które jest kompleksowe.

Do kogo udać się na szycie alkoholowe?

Kwestia tego, gdzie udać się w Szydłowiec nie jest taka trudna. Istotna jest ocena poziomu gotowości danej osoby do podjęcia leczenia.

Istotne jest zrozumienie umiejętności i fachowości lekarza oraz jego wiedzy na temat wstrzykiwania alkoholu. Z drugiej strony na pierwszy plan wysuwa się potrzeba osoby uzależnionej do przerwania cyklu swojego uzależnienia.

Omawiając to, co jest najbardziej kluczowe w procesie wdrażania implantupowinniśmy skupić się na podejściu pacjenta do tego zagadnienia. Przyczyną wszelkiego zła i przyczyną wszystkich jego nieszczęść i kłopotów jest uzależnienie. Jeśli pacjent nie chce zrezygnować z picia, to prawdopodobnie przysporzy sobie więcej problemów.

Jest to znak, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. Kodowanie nie sprawdzi się w tym scenariuszu. Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrastają, jeśli pacjent czuje empatię wobec lekarza i docenia jego profesjonalne podejście. Każdy zabieg jest wykonywany przez nasz Szydłowiec sztab profesjonalistów. Taka metoda leczenia jest zindywidualizowana, co ułatwia pozbycie się uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Szydłowiec

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500