Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Tłuszcz i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to specjalista od podawania esperalu pacjentom z problemem alkoholizmu. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które potrafią spowolnić metabolizm alkoholu w organizmie.

Działanie esperalu zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a wszczepienie implantu jest bezbolesne i szybkie.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który wprowadza się pod skórę pacjenta. Implanty alkoholowe są wykonywane w celu zapobiegania używaniu alkoholu przez pacjentów.

Szycie alkoholu polega na umieszczeniu leku esperal pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krążenia krwi przez kilka miesięcy, stopniowo hamując metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nudności, bóle brzucha, wymioty i zawroty głowy. Nasi specjaliści są w Tłuszcz i na terenach wokół (odwiedzamy domy pacjentów).

Co oznacza słowo esperal?

Spożywanie alkoholu po leczeniu przynosi organizmowi nieprzyjemne doznania.

Strach przed doznaniem negatywnych skutków ubocznych powstrzymuje ludzi przed piciem alkoholu w "procentach". Jest to jedna z najbardziej opłacalnych strategii pozbywania się alkoholizmu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on łatwy dla pacjentów. Polega on na wstrzyknięciu pod skórę pacjenta leku Esperol.

Zastrzyki alkoholowe to skuteczna metoda na zachowanie trzeźwości. Esperal jest przyjazną dla budżetu opcją leczenia dla wielu osób ze względu na swoją skuteczność i przystępną cenę.

Jak działa procedura esperalu?

W Tłuszcz czas potrzebny na wszczepienie esperalu wynosi około 25 do 35 minut. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowego sprzętu medycznego, który jest sterylny, jak również w znieczuleniu miejscowym w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjenta podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Do implantacji alkoholu konieczna jest świadoma zgoda pacjenta.

Pacjent musi powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Przeszkolony lekarz przedstawi korzyści i ryzyko związane z wybraną metodą leczenia uzależnienia od alkoholu.

Lekarz poinformuje również o wszelkich przeciwwskazaniach oraz o tym, co najlepiej zrobić po zabiegu. Implantację przeprowadzamy w Tłuszcz u pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Po podpisaniu kompletu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Rozumie również konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu esperalu nie wolno pić napojów alkoholowych.

Jeśli pacjenci nie zastosują się do zaleceń lekarskich mogą wystąpić poważne objawy. Należy pamiętać, że objawy mogą rozwinąć się również po użyciu przedmiotów zawierających alkohol etylowy, takich jak ocet spirytusowy, płyn do płukania jamy ustnej oraz niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po zakończeniu działania. Po zakończeniu czasu działania Esperalu może ponownie pojawić się chęć spożywania alkoholu. To jest powód, dla którego zaleca się zszycie esperalu jako część kompletnego planu leczenia uzależnień i podążanie za leczeniem z rehabilitacją psychologiczną, która pozwoli na powrót do normalnego trybu życia. Około 99% pacjentów, którzy przeszli przez procedurę, jest w stanie z powodzeniem przeprowadzić detoks od alkoholu.

Procedura jest zazwyczaj dobrze odbierana przez większość pacjentów. Do szycia używane są tylko atestowane substancje. Szycie odbywa się pod osłoną anonimowości, a pacjentom zaleca się kompleksowe leczenie uzależnień wraz z rehabilitacją.

Wszywanie alkoholu - do kogo się zwrócić?

W rzeczywistości kwestia tego, do kogo zwrócić się w Tłuszcz nie jest aż tak skomplikowana. Istotne jest zrozumienie, na ile pacjent jest gotowy do leczenia.

Istotne jest zrozumienie umiejętności zawodowych lekarza, a także jego doświadczenia w podawaniu alkoholu. Jednak chęć przerwania uzależnienia osoby uzależnionej od alkoholu jest celem nadrzędnym.

Omawiając to, co jest najbardziej kluczowe w procesie wdrażania implantuważne jest, aby zwrócić uwagę na stosunek pacjentów do tego zagadnienia.

Korzeniem wszelkiego zła i powodem wszystkich jego nieszczęść i problemów jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie chce zrezygnować z picia, to zwiększy nasilenie problemu. Może to świadczyć o tym, że pacjenci nie są pewni kompetencji swojego lekarza. Kodowanie nie sprawdzi się w tym przypadku. Prawdopodobieństwo udanego leczenia wzrasta, gdy pacjent jest w stanie odczuwać empatię wobec lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego sposobu bycia.

Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów w Tłuszcz profesjonalnie wykonuje każdy zabieg. Zindywidualizowane podejście pozwala łatwiej wyjść z uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Tłuszcz

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500