Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Węgrów i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie wdrażania i podawania leku esperal osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. W wyniku wstrzyknięcia alkoholu metabolizm organizmu ulega spowolnieniu. Działania esperalu zniechęcają do spożywania alkoholu nawet przez 12 tygodni, a sam zabieg założenia implantu alkoholowego jest bezbolesny i szybki.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal często nazywany implantem alkoholowym to lek, który wstrzykuje się pod skórę.

Implanty alkoholowe mają za zadanie zniechęcić pacjentów do używania alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal. W ciągu kilku miesięcy lek stopniowo dostaje się do krwiobiegu i stopniowo zatrzymuje proces metabolizmu alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może spowodować bóle brzucha, nudnościi wymioty wraz z zawrotami głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Węgrów i w jego dzielnicach (odwiedzamy pacjentów w ich domach).

Jakie jest działanie esperalu?

Po zakończeniu leczenia spożywanie alkoholu może spowodować niepożądane działania niepożądane.

Osobom uzależnionym od alkoholu odradza się picie "procentów", ponieważ obawiają się niekorzystnych konsekwencji. Metoda leczenia, która jest proponowana w przypadku alkoholizmu należy do najbardziej opłacalnych sposobów na wyleczenie uzależnienia od alkoholu. Warto wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, więc sam zabieg nie jest nieprzyjemny dla pacjenta.

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę substancji Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to dobre rozwiązanie, aby zachować trzeźwość. Esperal jest tanią opcją leczenia dla wielu osób ze względu na wysoką skuteczność i przystępną cenę.

Jak działa zabieg wszczepienia esperalu?

W Węgrów jest czas, który zajmuje wstrzyknięcie esperalu może wynosić od 25 do 35 minut. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjentów zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych, sterylnych wyrobów medycznych, a także w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Obowiązkowym warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest powstrzymanie się pacjenta od spożywania alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem przeszkolony lekarz przedstawi korzyści i ryzyko, jakie może wynikać ze stosowania określonych metod leczenia uzależnienia od alkoholu, omówi przeciwwskazania przed zabiegiema także przedstawi raport kontrolny po zabiegu. Zapewniamy impementację w Węgrów w miejscu zamieszkania pacjenta.

Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Po podpisaniu kilku dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Dodatkowo pacjent przyjmuje do wiadomości negatywne konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Picie alkoholu po zabiegu jest zabronione. Nie stosowanie się do zaleceń lekarza może wywołać objawy, które mogą doprowadzić do śmierci pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą wystąpić również podczas stosowania produktów, które zawierają alkohol etylowy, takich jak ocet winny lub spirytusowy, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Należy pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Po zakończeniu czasu działania esperalu możliwe jest, że chęć picia alkoholu może powrócić.

Konieczne jest wszycie esperalu jako część pełnego leczenia uzależnienia. Możesz również otrzymać terapię psychologiczną, która pomoże Ci wrócić do regularności. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi blisko 100 do 99%. Zabieg jest zazwyczaj dobrze przyjmowany przez większość pacjentów.

Zaszycie może być wykonane tylko przy zachowaniu zasad i przy pomocy dopuszczonych preparatów. Zaszywanie odbywa się pod osłoną anonimowości, a pacjentowi zaleca się przejście rozbudowanej terapii uzależnień, która obejmuje rehabilitację.

Wszywka alkoholowa - do kogo można się zwrócić?

W rzeczywistości kwestia tego, do kogo udać się w Węgrów nie jest zbyt skomplikowana.

Ważne jest określenie, jak bardzo dana osoba jest przygotowana do poddania się leczeniu. Istotne jest zrozumienie umiejętności i wiedzy lekarza, jak również jego wiedzy na temat wstrzykiwania alkoholu.

Jednak najważniejsze jest pragnienie zakończenia uzależnienia alkoholika.

Jeśli omawiamy podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wdrażaniu terapii implantologicznej, to po pierwsze musimy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do jego problemów. Korzeniem wszelkiego zła i przyczyną większości jego kłopotów i problemów jest nałóg.

Jeśli dana osoba nie chciałaby przestać pić, to tylko pogorszy sprawę. Świadczy to o tym, że pacjent ma wątpliwości co do kompetencji swojego lekarza. Kodowanie nie sprawdzi się w tego typu sytuacji.

Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrosną, jeśli pacjent czuje się związany z lekarzem i docenia jego profesjonalne podejście. Każde leczenie jest prowadzone przez nasz Węgrówzespół ekspertów. Takie zindywidualizowane podejście znacznie ułatwia pokonanie uzależnienia.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Węgrów

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500