Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie wdrażania i podawania esperalu osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Metabolizm organizmu ulega spowolnieniu na skutek wstrzykiwania wszywki alkoholowej. Działanie esperalu zniechęca do alkoholu przez co najmniej 12 miesięcy, a wszczepienie implantu jest łatwe i bezbolesne.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal (znany jako wszywka alkoholowa) jest lekiem, który umieszcza się na skórze pacjenta. Celem zaszycia alkoholowego jest powstrzymanie pacjentów od picia alkoholu. Wszywanie alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skóry. Z biegiem czasu lek stopniowo dostaje się do krwiobiegu i blokuje metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może powodować nieprzyjemne i niebezpieczne dla organizmu skutki uboczne. Należą do nich m.in. nudności, dyskomfort żołądkowy, wymioty i zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Wołominie i okolicach (odwiedzamy pacjentów w domach).

profesjonalne-podejscie-esperal-Ostrołęka

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Ostrołęka i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Po leczeniu spożywanie alkoholu może powodować nieprzyjemne konsekwencje. Obawa przed przykrymi skutkami ubocznymi jest powodem, który powstrzymuje ludzi przed piciem alkoholu. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów na pozbycie alkoholizmu. Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się w znieczuleniu miejscowym. To sprawia, że jest to wygodniejsze dla pacjentów. Polega on na umieszczeniu pod skórą pacjenta leku Esperal. Wszywka alkohlowa to wspaniały sposób na zachowanie dystansu do alkoholu. Skuteczność leku i stosunkowo niski koszt jego wykonania, w porównaniu z innymi możliwościami leczenia, sprawiają, że Esperal jest rozsądną opcją dla wielu pacjentów.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Wołominie czas, jaki jest potrzebny na wstrzyknięcie esperalu może wynosić około 25 do 35 minut. Zabieg jest wykonywany przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu.


Przed zabiegiem

Zabieg implantacji z użyciem alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Pacjenci muszą powstrzymać się od alkoholu przez co najmniej 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Przed wykonaniem zabiegu, wykwalifikowany lekarz przedstawi korzyści i potencjalne zagrożenia wynikające z zastosowania jakiejkolwiek metody leczenia uzależnienia od alkoholu, poinformuje o przeciwwskazaniach do zabiegu i postępowaniu po zabiegu. Zabieg przeprowadzany jest na terenie Wołomina, w domu pacjenta. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Po podpisaniu szeregu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Jest również świadomy o potencjalnych konsekwencjach kontynuowania picia alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Po implantacji i wszczepieniu esperalu spożywanie napojów alkoholowych jest zabronione. Pacjenci, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą wystąpić objawy zagrażające życiu. Należy pamiętać, że objawy te mogą być wywołane przez produkty zawierające alkohol etylowy, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania jamy ustnej i inne kosmetyki, które zawierają alkohol. Należy pamiętać, że wszczepienie alkoholu nie zapewnia całkowitego powstrzymania się od picia alkoholu do momentu zakończenia działania esperalu. Po zakończeniu czasu działania Esperalu może ponownie pojawić się ochota na picie alkoholu. Dlatego też zaleca się stosowanie esperalu jako części całościowego leczenia uzależnienia i uzupełnienie tego procesu o rehabilitacją psychologiczną, która pozwoli na powrót do normalnego trybu życia. Około 85% pacjentów, którzy poddaje się zabiegowi jest w stanie skutecznie zaprzestać picia alkoholu. Pacjenci, którzy poddają się procedurze na ogół z łatwością. Zaszycia alkoholowe wykonywane jest tylko przy zachowaniu wszelkich zasad i przy użyciu wykwalifikowanych preparatów. Zabieg odbywa się pod osłoną anonimowości, a pacjentom zaleca się przejście pełnego leczenia uzależnień i rehabilitacji.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

Kwestia tego, gdzie można pójść w Wołominie nie jest wcale taka skomplikowana. Ważne jest, aby wiedzieć, na ile ktoś jest gotowy do leczenia. Oczywiście ważne są możliwości zawodowe lekarza, a także jego fachowość w wykonywaniu zastrzyków alkoholowych. Z drugiej strony pragnienie uzależnionego, aby przerwać cykl ich uzależnienia pozostaje na pierwszym planie.


Jeśli dyskutujemy o tym, co jest najważniejszym aspektem do rozważenia przy wdrażaniu chirurgii implantologicznej, to przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do tej trudności. Pacjent powinien zdać sobie sprawę z tego, że źródłem problemu, który leży u podstaw jego problemów i niepowodzeń, jest uzależnienie i dopóki istnieje chęć pozbycia się pozbycia się alkoholizmu, będzie się on pogłębiał. Kiedy pacjent przychodzi na konsultację i ma wątpliwości co do profesjonalizmu lekarza, to jest to oznaka problemu. Kodowanie nie jest rozwiązaniem dla tego typu sytuacji. Jeśli pacjent poczuł empatię do lekarza i zaakceptował jego profesjonalizm będzie sukces, szanse na uzyskanie sukcesu wzrastają. Każdy zabieg jest przeprowadzany przez nasz wołominski sztab ekspertów. Ta metoda leczenia jest zindywidualizowana, co ułatwia pozbycie się uzależnienia.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Ostrołęka

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500