Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Wyśmierzyce i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to specjalista od wszczepiania i podawania leków esperal dla osób cierpiących na alkoholizm. Alkohol w zastrzyku zawiera składniki, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Esperal może być stosowany w celu zaprzestania spożywania alkoholu na okres do 12 miesięcy. Proces wszczepiania alkoholu jest łatwy i prosty.

Czym dokładnie jest implant alkoholowy?

Esperal często określany jako implant alkoholowy, jest lekiem, który jest wstrzykiwany pod skórę.

Implanty alkoholowe są wykonywane w celu zniechęcenia pacjentów do używania alkoholu. Szycie alkoholowe to zabieg polegający na umieszczeniu pod skórą leku esperal. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez kilka miesięcy, spowalniając metabolizm alkoholu. Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może wywołać dyskomfort żołądkowy, nudności i wymioty, a także zawroty głowy.

Nasi specjaliści są w Wyśmierzyce i okolicach (odwiedzamy rezydencje pacjentów).

Jaką funkcję pełni esperal?

Po leczeniu spożywanie alkoholu może powodować nieprzyjemne skutki uboczne. Osoby uzależnione zniechęcają się do picia "procentów", ponieważ obawiają się, że dotkną ich skutki uboczne. Metoda leczenia, która jest proponowana w przypadku alkoholizmu należy do najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia choroby alkoholowej.

Proces podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on bardziej komfortowy dla pacjentów. Jest to proces polegający na umieszczeniu leku Esperol pod skórą pacjenta. Zastrzyk alkoholowy Spike może być skutecznym sposobem na zachowanie trzeźwości. Esperal jest tanią opcją leczenia dla wielu osób ze względu na wysoką skuteczność i przystępną cenę.

W jaki sposób wykonuje się metodę esperalu?

W Wyśmierzyce Wszczepienie esperalu trwa zazwyczaj od 25 do 35 minut.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pacjentom, zabieg jest wykonywany przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg wszczepienia alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjent musi pozostać z dala od alkoholu przez 24 h przed zabiegiem może być wykonana. Wykwalifikowany lekarz przejdzie przez ryzyko i korzyściktóre są związane z procedurą wybrać do leczenia uzależnienia od alkoholu. On również poinformuje Cię o wszelkich przeciwwskazaniach, a co trzeba zrobić po zabiegu. Impementację oferujemy w Wyśmierzyce, u pacjenta. Przed założeniem szwów przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Pacjent podpisuje artykulik stwierdzający, że wyraża zgodę na zabieg i jest świadomy ryzyka, jeśli po zabiegu będzie/ nadal będzie pił alkohol.

Po zabiegu

Po wszczepieniu Esperalu zabronione jest spożywanie napojów alkoholowych.

U pacjentów, którzy nie przestrzegają zaleceń lekarzy, mogą wystąpić niebezpieczne objawy. Warto pamiętać, że objawy mogą wystąpić również po użyciu przedmiotów, które zawierają etanol etylowy, takich jak wino lub ocet, płyn do płukania ust oraz niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Niezwykle istotne jest, aby pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po ustaniu jego działania.

Po zakończeniu działania esperalu może pojawić się pokusa wypicia alkoholu. W ramach kompletnego leczenia uzależnienia należy bezwzględnie poddać się esperalowi. Można również uzyskać psychoterapię, która pomoże wrócić do normalności. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi około 100 100%.

Większość pacjentów toleruje zabieg bardzo dobrze. Zaszycie może być wykonane tylko wtedy, gdy przestrzegane są wszystkie przepisy i przy pomocy certyfikowanych preparatów. Zabieg szycia wykonywany jest anonimowo, a pacjentom zaleca się szeroko zakrojone leczenie uzależnień, które obejmuje również rehabilitację.

Do kogo udać się na szycie po alkoholu?

W rzeczywistości kwestia tego, z kim skonsultować się w [KLUCZE-1] nie jest zbyt trudna.

Ważne jest, aby mieć świadomość, jak dobrze jest się przygotowanym do leczenia. Ważne jest, aby zrozumieć, jak profesjonalny jest lekarz, jak również jego doświadczenie w zakresie zastrzyków alkoholowych.

Jednak najważniejsza jest chęć wyprowadzenia alkoholika z nałogu.

Omawiając to, co jest najbardziej kluczowe w procesie wdrażania implantu, musimy zwrócić szczególną uwagę na nastawienie pacjenta do tego zagadnienia. Źródłem wszelkiego zła oraz korzeniem wszystkich jego nieszczęść i kłopotów jest uzależnienie. Jeśli dana osoba nie chce przestać pić, to prawdopodobnie pogorszy sprawę.

Jeśli pacjent przychodzi na konsultacje i ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to jest to czerwona flaga. Kodowanie nie sprawdzi się w tym przypadku. Jeśli pacjent poczuł sympatię do lekarza i wyczuł jego profesjonalne podejście i fachowość, szanse na sukces rosną.

Każdy zabieg wykonywany jest przez naszą Wyśmierzycegrupę profesjonalistów. Ta metoda leczenia jest zindywidualizowana, dzięki czemu pokonanie uzależnienia jest prostsze.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Wyśmierzyce

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500