Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc specjalizuje się w wykonywaniu iniekcji esperalu u pacjentów z problemem alkoholowym. Na stronie zawiera składniki, które spowalniają metabolizm alkoholu w organizmie. Esperal działa w celu zniechęca do picia alkoholu przez okres 12 miesięcy. Procedura wstrzykiwania alkoholu jest szybka i bezbolesna.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem wszczepianym pod skórę pacjenta. Implanty alkoholowe są zaprojektowane w celu powstrzymania pacjentów od używania alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. skóry. Lek jest powoli uwalniany do krwiobiegu przez kilka miesięcy, stopniowo hamując metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może powodować bóle brzucha, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się na terenie Ząbek i powiatów (dojeżdżamy do pacjentów do ich domów).

profesjonalne-podejscie-esperal-Ząbki

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Ząbki i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Spożywanie alkoholu po leczeniu przynosi organizmowi nieprzyjemne doznania. Osoby uzależnione są zniechęcane do picia "procentów", gdyż obawiają się negatywnych skutków. Jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów leczenia alkoholizmu. Warto wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są przy pomocy znieczulenia miejscowego. Dlatego też sam zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Zabieg polega na. umieszczeniu pod skórą leku Esperol. Zastrzyk alkoholowy Spike to fantastyczna opcja na zachowanie trzeźwości. Skuteczność leku i niska cena jego stosowania, w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnień, sprawia, że Esperal jest dla wielu pacjentów opcją przyjazną dla budżetu.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Ząbkach istnieje przedział czasowy, który zajmuje wstrzyknięcie esperalu może wynosić około 25 do 35 minut. Zabieg jest wykonywany przy użyciu jednorazowego, sterylizowanego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjenta podczas zabiegu.


Przed zabiegiem

Do wszczepienia alkoholu wymagana jest świadoma zgoda pacjenta. Warunkiem, który musi być spełniony, aby przeprowadzenia zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem doświadczony doświadczony lekarz przedstawi korzyści i zagrożenia, jakie mogą wystąpić w przypadku zastosowania wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Wyjaśni ewentualne przeciwwskazania do tej procedury, a następnie po zabiegu. zabiegu. Implantację oferujemy w Ząbkach, u pacjentów w ich domu. Przed przystąpieniem do szycia przeprowadzane są badania lekarskie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, które mogłyby uniemożliwić szycie. Po podpisaniu szeregu dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Ponadto, pacjent jest świadomy potencjalnych konsekwencji dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Picie alkoholu po wszczepieniu implantu jest surowo zabronione. Niestosowanie się do zaleceń lekarza może doprowadzić do wystąpienia objawów, które mogą spowodować śmierć pacjenta. Należy mieć świadomość, że objawy mogą być spowodowane przez produktów zawierających alkohol etylowy, takich jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki zawierające alkohol. alkohol. Należy pamiętać, że implantacja wywołana alkoholem nie zapewnia całkowitego odrzucenia alkoholu po zakończeniu jego działania. się zakończyło. Po zaprzestaniu działania esperalu możliwe jest ponowne odczuwanie chęci do picia. Dlatego też dlatego zaleca się wszywanie esperalu w ramach kompletnego leczenia uzależnienia i połączenie tego procesu z rehabilitacją psychologiczną, która pozwoli Ci wrócić do normalnego trybu życia. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100%. Pacjenci na ogół dobrze znoszą zabieg. Zabieg może być wykonany tylko przy zachowaniu wszelkich zasad i przy pomocy akredytowanych preparatów. Pacjent przed wykonaniem zabiegu musi przejść rehabilitację i kompleksową terapię uzależnień.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

W rzeczywistości pytanie o to, do kogo udać się w Ząbkach, nie jest wcale takie trudne. Ważniejsze jest to, na ile ktoś jest gotowy ktoś jest gotowy do leczenia. Oczywiście kluczowy jest profesjonalizm lekarza, a także jego doświadczenie. w wykonywaniu zastrzyków alkoholowych. Jednak najważniejsza jest chęć pozbycia się uzależnienia od alkoholu.


Podczas dyskusji na temat tego, co jest najważniejsze, jeśli chodzi o stosowanie implantów, należy skupić się na sposobie myślenia pacjenta. mentalności pacjenta w tej kwestii. Pacjent powinien zrozumieć, że korzeń zła, przyczyna wszystkich jego kłopotów i nieszczęść jest uzależnienie i tak długo, jak długo będzie istniała chęć zerwania z nałogiem, tak długo będzie się on pogłębiał. Jeśli pacjent przychodzi na konsultację i ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to nie jest to dobry znak. W tej sytuacji kodowanie nie jest rozwiązaniem. Jeśli pacjent był w stanie wczuć się w sytuację lekarza i zaakceptował jego profesjonalizm, szanse na sukces wzrastają. Każde leczenie prowadzone jest przez nasz Zespół specjalistów z Ząbek. Takie podejście jest spersonalizowane i ułatwia walkę z uzależnieniem.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Ząbki

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500