Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Zamość i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest ekspertem w dziedzinie infuzji i podawania Esperalu pacjentom cierpiącym na alkoholizm. W wyniku wstrzyknięcia alkoholu metabolizm organizmu ulega spowolnieniu.

Esperal zniechęca do spożywania alkoholu nawet przez 12 miesięcy. Procedura wszczepienia alkoholu jest szybka i prosta.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który jest wprowadzany pod skórę pacjenta. Celem implantu alkoholowego jest powstrzymanie pacjenta od picia alkoholu. Szycie alkoholu polega na umieszczeniu pod skórą leku esperal. Przez kilka miesięcy powoli dostaje się on do krwiobiegu i spowalnia metabolizm alkoholu.

Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać niekomfortowe, a nawet niebezpieczne dla organizmu skutki uboczne. Należą do nich m.in. nudności, bóle brzucha zawroty głowy i wymioty. Nasi specjaliści są dostępni w Zamość i okolicach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co to jest Esperal?

Spożywanie alkoholu po zabiegu przynosi organizmowi nieprzyjemne doznania. Strach przed doznaniem nieprzyjemnych skutków ubocznych jest powodem, który powstrzymuje użytkowników przed piciem alkoholu z "procentami".

Jest to jedna z najbardziej opłacalnych metod leczenia alkoholizmu. Procedura podawania zastrzyków alkoholowych odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on wygodny dla pacjentów. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę leku Esperol.

Alkohol Spike może być skuteczną metodą na zachowanie trzeźwości. Skuteczność lekua także przystępny koszt realizacji, w porównaniu z innymi metodami leczenia, sprawia, że Esperal jest opcją przyjazną dla budżetu wielu pacjentów.

Jak przebiega zabieg wszczepienia esperalu?

W Zamość Czas potrzebny na wszczepienie esperalu wynosi od 25 do 35 minut.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego, a także w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Pacjenci muszą powstrzymać się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed czasem wykonania zabiegu. Doświadczony lekarz będzie w stanie wyjaśnić zagrożenia i korzyści, które wiążą się z wybraną przez Ciebie procedurą leczenia uzależnienia od alkoholu. Poinformuje Cię również o wszelkich przeciwwskazaniach i środkach ostrożności, z którymi możesz się spotkać oraz o tym, co należy robić po zabiegu. Impementację wykonujemy w Zamość, u pacjentów w ich domu.

Przed szyciem przeprowadzane jest badanie lekarskie, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Pacjent podpisuje kilka dokumentów potwierdzających zgodę na zabieg oraz został poinformowany o możliwości konsekwencji w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu lub implantacji esperalu spożywanie napojów alkoholowych jest surowo zabronione. Pacjenci, którzy nie stosują się do zaleceń lekarza, mogą odczuwać niebezpieczne objawy.

Warto pamiętać, że objawy mogą rozwinąć się również z powodu stosowania produktów, które zawierają alkohol etylowy, jak wino lub ocet, płyn do płukania ust wraz z niektórymi kosmetykami, które zawierają alkohol. Należy zrozumieć, że implantacja wywołana alkoholem nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po wygaśnięciu jego działania.

Po zakończeniu czasu działania esperalu, chęć spożywania alkoholu może powrócić. W ramach kompletnego leczenia uzależnień należy bezwzględnie poddać się zabiegowi wszycia esperalu. Możesz również otrzymać leczenie psychologiczne, które pomoże Ci wrócić do regularności. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu jest bliska 100 100%. Zabieg jest zazwyczaj w większości dobrze tolerowany przez pacjentów. Zabieg szycia wykonywany jest tylko przy przestrzeganiu wszystkich przepisów i przy pomocy akredytowanych preparatów.

Przed wykonaniem szycia pacjent musi przejść rehabilitację i kompleksową terapię uzależnień.

Na kogo można liczyć przy szyciu na bazie alkoholu?

Tak naprawdę kwestia dotycząca tego, z kim skonsultować się w [KLUCZE-1] nie jest zbyt trudna.

Kluczowa jest ocena poziomu gotowości danej osoby do podjęcia leczenia. Kluczowa jest świadomość tego, jakie są kwalifikacje lekarzaa także jego doświadczenie w zakresie wstrzykiwania alkoholu. Jednak to pragnienie alkoholika, by skończyć z nałogiem pozostaje pierwszoplanowe.

Omawiając to, co jest najbardziej kluczowe do rozważenia przy wdrażaniu implantów, należy zwrócić uwagę na nastawienie pacjenta do problemu.

Pacjent musi zdać sobie sprawę, że korzeniem wszelkiego zła, które leży u podstaw jego problemów i wpadek, jest uzależnienie i jeśli pacjent nie jest skłonny do zakończenia swojego nałogu, a problem będzie narastał. Jeśli pacjent jest na wizycie, ale jest sceptyczny co do wiarygodności lekarza, to jest to czerwona flaga. W tym przypadku kody nie będą działać. Jeśli pacjent czuje empatię do lekarza i docenił jego profesjonalizm, szanse na udane wyleczenie znacznie rosną.

Nasza kadra doświadczonych specjalistów w Zamość profesjonalnie wykonuje każdy zabieg. Nasza zindywidualizowana metoda pomaga łatwiej pokonać uzależnienie.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Zamość

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500