Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Żelechów i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc specjalizuje się w implantacji leku esperal u pacjentów cierpiących na problemy alkoholowe. Dzięki wstrzyknięciu alkoholu metabolizm organizmu zostaje spowolniony. Esperal pomaga ograniczyć picie alkoholu nawet na 12 miesięcy. Proces wstrzykiwania alkoholu jest szybki i łatwy.

Co to jest implant alkoholowy?

Esperal potocznie nazywany implantem alkoholowym jest lekiem, który umieszcza się pod skórą.

Działanie implantów alkoholowych polega na powstrzymaniu pacjenta od picia alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu substancji pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez okres wielu miesięcy, stopniowo zmniejszając metabolizm alkoholu. Picie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać dyskomfort żołądkowy, nudności i wymioty, a także zawroty głowy.

Nasi specjaliści są dostępni w Żelechów i okolicznych regionach (odwiedzamy domy pacjentów).

Co oznacza słowo esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może spowodować nieprzyjemne konsekwencje.

Osobom uzależnionym odradza się picie "procentów" z powodu obawy przed wystąpieniem skutków ubocznych. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów leczenia alkoholizmu. Warto wspomnieć, że zastrzyki alkoholowe przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym.

W związku z tym, sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Polega on na wstrzyknięciu pod skórę pacjenta leku Esperol. Alkohol Spike to świetne rozwiązanie na zachowanie trzeźwości. Esperal jest tanim rozwiązaniem dla wielu ze względu na wysoką skuteczność i niską cenę.

Na czym polega działanie procedury implantacji esperalu?

W Żelechów Procedura implantacji esperalu trwa zazwyczaj 25-35 minut.

W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowych wyrobów medycznych, a także w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta.

Obowiązkowym warunkiem wykonania zabiegu jest abstynencja od alkoholu przez 24 godziny. Przed zabiegiem doświadczony lekarz wyjaśni korzyści i potencjalne ryzyko przy stosowaniu podejścia do leczenia uzależnienia od alkoholu. Udzieli informacji na temat przeciwwskazań do wykonania tej procedury, a następnie po zabiegu. Impementacja wykonywana jest w strefie Żelechów, czyli u pacjentów w miejscu, w którym się znajduje. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie przez lekarza, które ma na celu ustalenie ewentualnej możliwości wystąpienia przeciwwskazań do szycia.

Po podpisaniu kilku dokumentów pacjent wyraża zgodę na zabieg. Zna również konsekwencje dalszego picia alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu.

Spożywanie alkoholu po zabiegu chirurgicznym jest zabronione.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą doprowadzić do śmierci pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą być wywołane przez przedmioty, które zawierają alkohol z alkoholem etylowym, jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Niezwykle istotne jest, aby pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po wygaśnięciu jego działania. Gdy esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia. Konieczne jest wykonanie szwu esperalowego w ramach pełnego leczenia uzależnienia. Można również poddać się terapii psychologicznej, która wspomoże powrót do regularności.

Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 100 100%. Pacjenci, którzy poddają się zabiegowi na ogół robią to z łatwością. Zabieg wykonywany jest tylko przy przestrzeganiu wszystkich przepisów i przy użyciu certyfikowanych preparatów.

Zaszycie odbywa się anonimowo, a pacjentom zaleca się przejście całego leczenia uzależnienia, w tym rehabilitacji.

Komu zaufać w kwestii wszywania alkoholu?

Sprawa tego, gdzie można się udać do Żelechów nie jest tak trudna. Ważne jest, aby zrozumieć, na ile dana osoba jest gotowa do poddania się leczeniu. Oczywiście istotny jest profesjonalizm lekarza, a także jego doświadczenie w podawaniu zastrzyków z alkoholu. Z drugiej strony to pragnienie osoby uzależnionej, aby przerwać cykl ich uzależnienia pozostaje na pierwszym planie.

Jeśli mówimy o tym, co jest najważniejsze przy wyborze terapii implantologicznej, to przede wszystkim należy zwrócić uwagę na stosunek pacjenta do jego problemów.

Pacjent musi zdać sobie sprawę, że korzeniem wszelkiego zła, które jest źródłem wszystkich jego trudności i wpadek jest uzależnienie i dopóki pacjent nie będzie chciał pozbyć się alkoholizmu, problem będzie się tylko pogłębiał.

Jeśli pacjent jest na umówionej wizycie, ale jest sceptyczny co do kompetencji lekarza, to nie jest to dobry znak. Kodowanie nie będzie w tym przypadku skuteczne.

Szanse na sukces w leczeniu znacznie wzrosną, jeśli pacjent poczuje empatię do lekarza i doceni jego profesjonalne podejście. Każde leczenie jest przeprowadzane przez nasz Żelechów-zespół profesjonalistów. To indywidualne podejście sprawia, że pokonanie uzależnienia jest prostsze.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Żelechów

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500