Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Żuromin i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie wszczepiania i podawania leków esperal osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Zastrzyk alkoholowy zawiera związki, które zmniejszają tempo metabolizmu alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do picia alkoholu nawet przez 12 miesięcy, a sam proces wszczepiania implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Czym jest implant alkoholowy?

Esperal często określany jako implant alkoholowy, jest lekiem, który jest aplikowany pod skórę.

Implanty alkoholowe mają za zadanie uniemożliwić pacjentom używanie alkoholu. Szycie alkoholu jest procedura umieszczania leku pod skórą. Lek jest powoli uwalniany do krwiobiegu przez miesiące, ostatecznie zmniejszając metabolizm alkoholu. Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperal powoduje nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne dla organizmu skutki uboczne.

Należą do nich bóle brzucha, nudności zawroty głowy i wymioty. Nasi specjaliści pracują w Żuromin i okolicach (przyjmujemy pacjentów do domów).

Co oznacza słowo esperal?

Po zakończeniu leczenia picie alkoholu może mieć niepożądane skutki uboczne. Strach przed doznaniem niekorzystnych skutków ubocznych zniechęca ludzi do picia alkoholu w "procentach". Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu należy do najbardziej przystępnych metod wyleczenia choroby alkoholowej.

Warto wiedzieć, że zastrzyki alkoholowe przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, dlatego sam zabieg nie jest trudny dla pacjenta. Polega on na umieszczeniu pod skórą pacjenta leku Esperol.

Alkohol Spike może być realną opcją na zachowanie trzeźwości. Esperal jest dla wielu tanią alternatywą ze względu na swoją skuteczność, jak również niską cenę.

Jak działa metoda esperalu?

W Żuromin Wszczepienie esperalu trwa zazwyczaj od 25 do 35 minut.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort, zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego, a także w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Zabieg implantacji z użyciem alkoholu wymaga świadomej zgody pacjenta. Pacjent zobowiązany jest do powstrzymania się od spożywania alkoholu przez 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Przed zabiegiem doświadczony lekarz przedstawi korzyści i potencjalne ryzyko wynikające ze stosowania wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu, poinformuje o przeciwwskazaniach do zabiegu, a także po zabiegu.

Impementację oferujemy w Żuromin, u pacjentów w ich domu. Przed szyciem przeprowadzane jest badanie fizykalne w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań do szycia. Pacjent podpisuje kilka dokumentów potwierdzających, że wyraził zgodę na zabieg i jest świadomy ewentualnych konsekwencji w przypadku dalszego spożywania alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Picie alkoholu po zabiegu jest surowo zabronione.

Pacjenci, którzy nie przestrzegają zaleceń lekarza, mogą doświadczyć niebezpiecznych objawów. Należy pamiętać, że objawy mogą ujawnić się również po użyciu przedmiotów z alkoholem etylowym, takich jak ocet winny lub spirytusowy, płyny do płukania ust oraz niektóre kosmetyki, które zawierają alkohol. Niezwykle istotna jest świadomość, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitej abstynencji od alkoholu po wygaśnięciu jego działania.

Po zakończeniu okresu działania esperalu może pojawić się ponownie chęć picia alkoholu. Kluczowe jest, aby uzyskać esperal zaszyty jako część kompletnego leczenia uzależnienia.

Również, można uzyskać rehabilitację psychologiczną, która pomoże Ci wrócić do normalności. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi prawie 100%. Procedura jest normalnie tolerowana przez większość pacjentów.

Szew wykonuje się tylko wtedy, gdy przestrzegane są wszystkie wytyczne i przy pomocy wykwalifikowanych preparatów. Przed wykonaniem zszycia pacjent powinien przejść rehabilitację i kompleksowe leczenie uzależnień.

Alkohol do szycia - do kogo się udać?

W rzeczywistości kwestia tego, do kogo udać się w Żuromin nie jest zbyt skomplikowana.

Znacznie ważniejsze jest określenie, na ile pacjent jest przygotowany do leczenia. Oczywiście cechy zawodowe lekarza też są ważne, podobnie jak jego doświadczenie w wstrzykiwaniu alkoholu. Z drugiej strony na pierwszy plan wysuwa się potrzeba osoby uzależnionej od alkoholu, aby pokonać nałóg.

Omawiając czynniki, które są najbardziej istotne w rozwoju implantupowinniśmy skupić się na postawie pacjenta wobec tego zagadnienia. Pacjenci muszą zrozumieć, że korzeniem zła, które leży u podstaw wszystkich jego trudności i niepowodzeń, jest uzależnienie i jeśli nie będą chcieli pozbyć się alkoholizmu, będzie ono narastać.

Jeśli pacjent przybywa na umówioną wizytę, ale jest sceptycznie nastawiony do profesjonalizmu lekarza, to jest to oznaka problemu. W takim przypadku KOD nie będzie działał. Jeśli pacjent poczuł sympatię do lekarza i docenił jego profesjonalne podejście, szanse na powodzenie w pokonaniu problemu rosną. Każde leczenie jest przeprowadzane przez naszych Żuromin-based ekspertów zespołu. Takie spersonalizowane podejście ułatwia walkę z uzależnieniem.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Żuromin

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500