Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest specjalistą w zakresie implantacji i podawania leków Esperal osobom cierpiącym na alkoholizm. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do do 12 tygodni, a sam zabieg wszczepienia implantu alkoholowego jest szybki i bezbolesny.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Zwoleń i Okolicach

533-505-500 533-505-500


Kac Pomoc to ekspert w zakresie wprowadzania i podawania leku esperal osobom cierpiącym na uzależnienie od alkoholu. Zastrzyk alkoholowy posiada substancje, które spowalniają proces powstawania alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych nawet przez 12 miesięcy, a wszczepienie implantu jest proste i bezbolesne.

Czym dokładnie jest implant alkoholowy?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który wprowadza się pod skórę pacjenta.

Działanie implantów alkoholowych polega na powstrzymaniu pacjentów od picia alkoholu. Proces wszycia alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez wiele miesięcy, stopniowo zmniejszając metabolizm alkoholu. Spożycie alkoholu po wszyciu tabletek esperal może wywołać nieprzyjemne, a nawet szkodliwe działania niepożądane w organizmie, w tym nudności, bóle brzucha, wymioty i zawroty głowy. Nasi specjaliści znajdują się w Zwoleń i okolicach (odwiedzamy domy pacjentów).

Jaką funkcję pełni esperal?

Po leczeniu spożywanie alkoholu może mieć niepożądane negatywne skutki uboczne.

Osobom uzależnionym od alkoholu odradza się picie "procentów" z obawy przed wystąpieniem niekorzystnych konsekwencji. Metoda stosowana w leczeniu alkoholizmu jest jedną z najbardziej przystępnych metod leczenia uzależnienia od alkoholu.

Warto zaznaczyć, że zastrzyki alkoholowe wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, więc zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Polega on na wstrzyknięciu pod skórę pacjenta substancji Esperol. Alkohol Spike to doskonałe rozwiązanie na zachowanie trzeźwości. Skuteczność leku, jak również koszt realizacji, w porównaniu z innymi metodami leczenia uzależnień, sprawiają, że Esperal jest opcją przyjazną dla budżetu wielu pacjentów.

Jak przebiega proces stosowania esperalu?

W Zwoleń w Zwoleń czas, jaki jest potrzebny do wszczepienia esperalu wynosi od 25 do 35 minut.

Aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo i łatwość, zabieg ten wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego, a także w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem

Do wszczepienia alkoholu konieczna jest świadoma zgoda pacjenta. Pacjent musi trzymać się z dala od alkoholu przez okres 24 godzin przed tym, kiedy procedura może mieć miejsce.

Doświadczony lekarz będzie w stanie wyjaśnić korzyści i ryzykoktóre są związane z procedurą wybrać do leczenia uzależnienia od alkoholu. On również poinformuje Cię o wszelkich przeciwwskazaniacha co trzeba zrobić po zabiegu. W Zwoleń zapewniamy impementację u pacjenta. Przed zabiegiem przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań.

Po podpisaniu szeregu dokumentów uznaje się, że pacjent wyraził zgodę na zabieg. Ponadto pacjent jest świadomy potencjalnych konsekwencji, jakie niesie za sobą spożywanie alkoholu po zabiegu.

Po zabiegu

Po wszczepieniu Esperalu obowiązuje zakaz spożywania napojów alkoholowych. Nieprzestrzeganie zaleceń lekarza może wywołać objawy, które mogą zagrażać życiu pacjenta. Warto pamiętać, że objawy mogą pojawić się również w związku ze stosowaniem produktów zawierających alkohol etylowy, takich jak ocet spirytusowy, płyny do płukania ust, a także niektóre kosmetyki zawierające alkohol.

Niezwykle istotne jest, aby pamiętać, że implantacja alkoholu nie zapewnia całkowitego odstawienia alkoholu po ustaniu jego działania. Gdy esperal przestanie działać, może pojawić się chęć ponownego wypicia. Dlatego zaleca się, aby esperal był częścią holistycznego programu leczenia uzależnień i aby uzupełnić leczenie o rehabilitację psychologiczną, która może pomóc w powrocie do normalnego stylu życia.

Prawie wszystkie osoby, które przeszły procedurę są w stanie skutecznie wycofać się z alkoholu. Procedura jest zwykle akceptowana przez większość pacjentów. Procedura może być wykonana tylko wtedy, gdy przestrzegane są zasady i przy pomocy wykwalifikowanych preparatów. Przed wykonaniem szycia pacjent powinien przejść odwyk i kompletne leczenie uzależnień.

Do kogo jesteś w stanie się zwrócić w sprawie wszycia alkoholu?

W rzeczywistości sprawa tego, na kogo można liczyć w Zwoleń nie jest zbyt skomplikowana.

Ważniejsze jest to, na ile dana osoba jest gotowa do poddania się zabiegowi. Oczywiście, umiejętności zawodowe lekarza są również ważne, podobnie jak ilość doświadczenia, jakie posiada on w zakresie wstrzykiwania alkoholu. Na pierwszym miejscu pozostaje jednak pragnienie alkoholika, aby zakończyć swój nałóg.

Omawiając to, co jest kluczowe w procesie wdrażania implantupowinniśmy skupić się na nastawieniu pacjenta do sprawy.

Pacjent powinien zrozumieć, że korzeniem zła, które leży u podstaw wszystkich jego problemów i kłopotów jest uzależnienie i dopóki nie będzie chciał pozbyć się alkoholizmu, problem będzie się tylko pogłębiał. Jeśli pacjent przebywa na konsultacjach i ma wątpliwości co do kompetencji lekarza, to nie jest to dobry znak. W takim przypadku nie ma mowy o stosowaniu kodowania. Prawdopodobieństwo udanego leczenia znacznie wzrasta, jeśli pacjent czuje empatię wobec lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia.

Każde leczenie jest przeprowadzane przez nasz Zwoleńzespół profesjonalistów. Takie podejście jest spersonalizowane i sprawia, że pokonanie uzależnienia jest prostsze.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Zwoleń

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500