Zadzwoń: 533-505-500

Esperal/ Wszywka Alkoholowa - Profesjonalne i Kompleksowe Wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kac Pomoc jest ekspertem w podawaniu esperalu pacjentom z problemem alkoholizmu. Zastrzyk alkoholowy zawiera substancje, które mogą spowolnić metabolizm alkoholu w organizmie. Esperal może być stosowany w celu powstrzymania spożywania alkoholu przez okres 12 miesięcy. Procedura wszczepiania alkoholu jest prosta i łatwa.

Prosty

Zabieg wszycia esperalu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal (znany jako implant alkoholowy) jest lekiem, który umieszcza się na skórze pacjenta. Wszywka alkoholowa ma na celu powstrzymanie pacjentów od picia alkoholu. Proces wszywania alkoholu polega na umieszczeniu leku pod skórą. Lek jest uwalniany powoli do krwiobiegu przez kilka miesięcy, spowalniając spowalnia metabolizm alkoholu. Spożywanie alkoholu po wszyciu tabletek esperalu może powodować dyskomfort żołądkowy, nudności i mdłości. dyskomfort w żołądku, nudności i wymioty, a także zawroty głowy. Nasi specjaliści działają na terenie Żyrardowa, jak również jego dzielnic (przyjmujemy pacjentów w ich domach).

profesjonalne-podejscie-esperal-Żyrardów

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Żyrardów i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Spożywanie alkoholu po leczeniu przynosi nieprzyjemne doznania dla organizmu. Osobom uzależnionym nie zaleca się picia "procentów", ponieważ oni obawiają się niekorzystnych skutków. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych strategii pozbycia się alkoholizmu. Warto zaznaczyć, że zastrzyki alkoholowe są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. W związku z tym, sam zabieg nie jest niekomfortowy dla pacjenta. Polega on na zaaplikowaniu leku Esperal pod skórę pacjenta.Wszywka alkoholowa jest skuteczną metodą na zachowanie trzeźwości. Esperal może być opłacalną opcją leczenia dla wielu osób ze względu na wysoką skuteczność i przystępną cenę.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

W Żyrardowie czas potrzebny na wszczepienie esperalu wynosi od 25 do 35 minut. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu medycznego oraz w znieczuleniu miejscowym.


Przed zabiegiem

W celu wszczepienia alkoholu wymagana jest świadoma zgoda pacjenta. Pacjent musi powstrzymać się od picia alkoholu przez 24 godziny przed wykonaniem zabiegu. Wykwalifikowany lekarz omówi potencjalne ryzyko i korzyści wynikające z wybranej metody leczenia uzależnienia od alkoholu. Poinformuje on również o przeciwwskazaniach do tego zabiegu i co należy zrobić po zabiegu. Impementacja może być na terenie Warszawy, a także w miejscu zamieszkania pacjenta. Przed przystąpieniem do szycia przeprowadzane jest badanie lekarskie w celu określić ewentualne przeciwwskazania do szycia. Po podpisaniu szeregu dokumentów pacjenci wyrażają zgodę na zabieg. Pacjent rozumie również konsekwencje kontynuowania picia alkoholu po zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Po wszczepieniu esperalu spożywanie napojów alkoholowych jest surowo zabronione. W przypadku nieprzestrzegania zaleceń lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą być przyczyną śmierci pacjenta. Należy pamiętać, że objawy mogą być również wywołane przez produkty zawierające alkohol etylowy, takie jak wino, ocet spirytusowy, płyny do płukania jamy ustnej oraz niektóre kosmetyki które zawierają alkohol. Należy pamiętać, że wszczepienie alkoholu nie zapewnia całkowitego powstrzymania się od spożywania alkoholu po zakończeniu działania. Jeśli esperal przestanie działać, możesz ponownie odczuwać chęć picia. Konieczne jest, aby uzyskać wszycie esperalu jako część pełnego leczenia uzależnienia. Możesz również otrzymać psychoterapię, która pomoże Ci wrócić do swojego normalnego funkcjonowania. Skuteczność odstawienia alkoholu po zabiegu wynosi około 100%. Procedura ta jest zazwyczaj dobrze przyjmowana przez większość pacjentów. Zabieg odstawienia alkoholu może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy przestrzegane są wytyczne przy użyciu wykwalifikowanych preparatów. Pacjent potrzebuje odwyku i leczenia uzależnień, które jest kompleksowe przed końcem ważności działania esperalu.

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucie alkoholowe oraz detoks alkoholowy.

Opinie Naszych Klientów

Do kogo można się zwrócić w sprawie zaszycia alkoholowego?

Kwestia tego, gdzie się udać w Żyrardowie nie jest wcale taka trudna. Ważne jest, aby wiedzieć, jak bardzo ktoś jest przygotowany do leczenia. Istotne jest, aby zdawać sobie sprawę z tego, jak profesjonalny jest lekarz, a także jakie są jego doświadczenia z zastrzykami z alkoholu. Z drugiej strony, że, pragnienie uzależnionego, aby przerwać cykl jego lub jej uzależnienia pozostaje na pierwszej linii.


Przy omawianiu czynników, które są najważniejsze przy wdrażaniu implantów, musimy skoncentrować się na postawie pacjenta wobec problemu. Pacjent powinien zdać sobie sprawę z tego, że źródłem problemu, który leży u podstaw jego problemów i kłopotów jest uzależnienie i jeśli nie będzie chciał się uwolnić od alkoholizmu, to sytuacja będzie się pogarszać. Jeśli pacjent jest na konsultacji, ale ma wątpliwości co do wiarygodności lekarza, to jest to zły znak. Zaszycie alkoholowe nie sprawdzi się w takiej sytuacji. Szanse na udane leczenie wzrastają, gdy pacjent pacjent czuje empatię do lekarza i jest pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia. Każdy zabieg jest przeprowadzany przez nasz warszawski sztab profesjonalistów. To szczególne podejście ułatwia pokonanie uzależnienie.

533-505-500 533-505-500

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Żyrardów

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500