Zadzwoń: 533-505-500

Esperal - Profesjonalna i Kompleksowa pomoc 24/7

Kac Pomoc specjalizuje się w przeprowadzeniu implantacji leku esperal pacjentom z problemem choroby alkoholowej. Zastrzyk przeciwalkoholowy zawiera substancje, które zwalniają metabolizm alkoholu w organizmie. Działanie esperalu zniechęca do spożywania napojów alkoholowych nawet do 12 miesięcy, a sama implementacja wszywki alkoholowej jest szybka i bezbolesna.

Prosty

Zabieg wszycia epseralu jest szybki i bezbolesny

Skuteczny

Esperal znacząco zniechęca do spożycia alkoholu

Długotrwały

Efektywne działanie leku nawet do 12 miesięcy

Czym jest wszywka alkoholowa?

Esperal (znany jak wszywka alkoholowa) - lek, który jest umieszczany pod skórą pacjenta. Działanie wszywki alkoholowej odstrasza pacjenta od picia alkoholu. Zaszycie alkoholowe polega na zamieszczeniu pod skórą leku esperal. Przez okres kilkunastu miesięcy, umieszczony środek powoli uwalniany jest do krwiobiegu , stopniowo hamując metabolizm alkoholu. Spożycie alkoholu po zaszyciu tabletek esperalu powoduje pojawienie się nieprzyjemnych, a nawet niebezpiecznych skutków ubocznych w organizmie między innymi: bóle brzucha, nudności, wymioty, zawroty głowy.

profesjonalne-podejscie-esperal-warszawa

Zadzwoń i dowiedz się o cenie esperalu
w Warszawie i Okolicach

533-505-500 533-505-500

Jak działa esperal

Spożycie alkoholu po zabiegu przynosi nieprzyjemne doznania dla organizmu. Obawa przed wystąpieniem nieprzyjemnych skutków ubocznych zniechęca osoby uzależnione od spożycia napojów z „procentem”. Dana metoda leczenia alkoholizmu jest jedną z ekonomicznych metod kuracji choroby alkoholowej. Warto zaznaczyć, że wszywka alkoholowa implementuje się przy znieczuleniu miejscowym, dlatego sam zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. Polega on na zamieszczeniu leku esperal pod skórą pacjenta. Wszywka alkoholowa jest dobrym rozwiązaniem dla pozostania w trzeźwości. Wysoka skuteczność leku oraz niska cena implementacji, w porównaniu do innych metod leczenia uzależnień alkoholowych, czyni esperal ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu pacjentów.

533-505-500

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

Implementacja wszycia esperalu trwa około 25-35 minut. Zabieg wykonuje się przy użyciu jednorazowego jałowego sprzętu medycznego przy miejscowym znieczuleniu, żeby podczas procedury zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki zabiegu implementacji wszywki alkoholowej.


Przed zabiegiem

Przy przeprowadzeniu zabiegu implementacji wszywki alkoholowej jest wymagana świadoma zgoda pacjenta. Przy czym obowiązkowym warunkiem przystąpienia do zabiegu jest 24 godzinna abstynencja alkoholowa. Przed rozpoczęciem zabiegu doświadczony lekarz przedstawi korzyści i zagrożenia, które mogą wyniknąć przy stosowaniu danej metody leczenia uzależnienia organizmu od napojów alkoholowych, a także poinformuje o przeciwwskazaniach co do zabiegu, a także po przeprowadzeniu zabiegu.

Miejscowe Znieczulenie

Robimy miejscowe znieczulenie żeby implementacja wszywki esperalu była bezbolesna

Zabieg implementacji esperalu

Zamieszczamy tabletki leku pod skórą pacjenta w okolicy pośladka przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Po Zabiegu

Ostatnim etapem jest założenie szwu oraz opatrunku po zabiegu – przez kolejne miesiące po implementacji leku, jego działanie w organizmie będzie zniechęcało do spożycia napojów alkoholowych.

Po zabiegu

Po implementacji esperalu spożycie napojów alkoholowych jest całkowicie zabronione. Nie stosowanie się do rekomendacji lekarza może spowodować wystąpienie objawów, które mogą być zagrażające dla życia pacjenta. Warto pamiętać, że objawy mogą także wystąpić przy zastosowaniu produktów, która zawierają alkohol etylowy, między innymi takie jak ocet winny bądź spirytusowy, płyn do ust, a także niektóre kosmetyki, która zawierają alkohol.

533-505-500

Usługi przed implementacją esperalu

Pamiętaj! Przed zabiegiem zaszycia alkoholowego w krwi nie może być alkoholu. Jeżeli masz ciąg alkoholowy, on musi być przerwany. Zobacz nasze usługi odtrucia oraz detoksu alkoholowego.

Nie zwlekaj, pomóż sobie i swoim bliskim. Znamy jak Ci pomóc!

Opinie Naszych Klientów

Zadzwoń zapytaj o cenę wszywki alkoholowej

533-505-500 533-505-500

Zabieg zaszycia alkoholowego wykonują doświadczeni specjaliści z dojazdem do pacjenta, zapewniając dyskretne, komfortowe i bezstresowe warunki implementacji esperalu. Dojeżdżamy do: Warszawa (Praga Południe, Praga Północ, Żoliborz, Mokotów, Wilanów, Ochota, Wola, Bemowo, Ursynów, Bielany, Białołęka, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Włochy) oraz w jego okolicach (Ząbki, Pruszków, Łomianki, Józefów, Legionowo, Piaseczno, Sulejówek, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Góra Kalwaria).

Poznaj Nasz Zespół z Wieloletnim Doświadczeniem

Zaszycie Warszawa

Często Zadawane Pytania

Poniżej przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań naszymi pacjentami podczas implementacji esperalu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjentowi jest wykonywane znieczulenie miejscowe, w związku z czym implementacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna.

Nie ma możliwości „przepicia” esperalu. Wypicie alkoholu po zabiegu może powodować wystąpienie nieprzyjemnych objawów u pacjenta, które są opisane w sekcji „Po Zabiegu”.

Po zabiegu zakładamy najwyższej jakości szwy, a sam lek jest wszywane miejsce, które jest mało widoczne nawet na plaży.

533-505-500